Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus NI testov, NI okuženih, NI tiskovk

NI testov, NI okuženih, NI tiskovk

No, al pa ker je vse ok, smo varni in zdravi.

Ne teži, saj je na slo2

Poskušajo filtrirati novice počasi. 10 postane 1, 20 postane 2. Najbolje malo testirat, malo ali nič ukrepat, predvsem pa ne informirat koliko ljudi je v samoizolaciji, koliko je res pozitivnih, od kod so in kašno je njihovo stanje, da se ve če so še respiratorji na voljo ali ne in koliko le teh.

Točno to! malo megle, kao, ravno sedaj nimamo podatkov, itd… Da se lepo malo zabriše zadeva, da ne bo preveč panike.
Teta iz infekcijske je omenila da so danes sprejeli 16 bolnikov. včeraj uradno 25 okuženih, danes pa 31. sprejeli so jih pa 16. A samo jaz ne znam več matematike ali…?

1600 testiranih, 31 okuženih per 10.3 2020. Glej stran NIJZ! Kaj te muči? Misliš, da bi morali testirat vse slovenceljne? Zakaj pa? Da bi stali v vrsti za testiranje in se okužili. Kako si to predstavljaš? Če še ustrezne strani, kjer so podatki ne najdeš!


In če boš vedela koliko respiratorjev je na voljo, boš storila kaj? Šla tja stat v vrsto? Si skušala enega prisvojit? Poiskala znance od znancev, ki bi ti to zrihtali? No, kaj?
Stanje obolelih te nič ne briga, jaz tudi ne vem, da imaš ti mogoče kakšno spolno prenosljivo bolezen. Mi nočejo povedati, torej, zakaj bi kdo moral prav tebi pravit, koliko ljudi je v samoizolaciji. Tisti že vedo!

Začni poročila poslušat in internet kdaj odpri .

Testi so le za zdravnike, zdravstveno osebje in velecenjeno politično živino.

New Report

Close