Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ NIČ NE BOSTE ODPIRALI, POHAJALI IN POTOVALI, JE TO JASNO??!!??

NIČ NE BOSTE ODPIRALI, POHAJALI IN POTOVALI, JE TO JASNO??!!??

neumnosti si sposobna natvezit. Poslušaj oba se strinjava, da jaz imam svoje mnenje o tej zadevi ti pa svoje. S kom se družim in kdo se zmano druži. Na mojo srečo o tem ne odločaš ti. Pač pa, je to tak medsebojni sporazum. Logika ti ni glih bolj močna plat. Če si rojen v bivši jugi. Kjer so imele določene firme svoja stanovanja ali v mojem primeru bloke. Kjer so njihovi zaposleni delaii in živeli v teh stanovanjih. Si bolj ko ne zapečaten v tej branži. Potem, če si na enem delavnem mestu se tudi najbrž spoprijateljiš. Z nekaterimi celo postaneš bolj pristen. Se obiskujete, skupni dopusti, saj veš. Ampak ti tega, ne razumeš. Amapak pustiva moje privat življenje. To, da mi ves čas polagaš, da kaj jaz mislim in kdo sem. Lejo, nisem v vrtcu, da si greva to ”reverse psychology” ker ne pali. Meni, je važno, da ljudje dobijo drugačen pogled na to zadevo. Ti mi še vedno nisi dala dokaza, da so od samega začetka lahko delali obdukcije. Ne štejem tistih katere so delali na lastno roko. Zakaj so v Sloveniji. Od 150 umrlih opravili samo devet obdukcij. Katere so te ”države tretjega sveta” ki so tako prizadete. Kolikor jaz berem, se pri njih nič ne dogaja. Njihova nesreča, je samo ta, da bodo spet žrtve teh zločincev, ki bodo poizkušali cepiva na njih. Daj mi seje, kjer so se dobili in dorekli kako in kaj glede virusa. Daj mi te znanstvene dokaze, da so si enotni glede virusa, sploh kaj je. Predvsem odkritja iz Švice, Nemčije, Francije in Indije. Daj mi dokumente kjer so si enotni glede ukrepov. Še posebej teh, da ne smeš v enem TUŠ-u kupit nogavic ali kavnega mlinčka, če prav je ista trgovina. Potem mi povej koliko, je Slovenija dobila za vsak PKP, ki ga je uvedla. Bolje rečeno nas prodala. Še enkrat. Mnenja si nisem ustvaril na tej tvoji kao teoriji zarote, ki mi jo na vsak način hočeš vsilit. Poslušaj, ta tvoj MON ni edini vir informacij. Nekateri beremo tudi tuje časopise, spremlamo politična, zdravstvena dogajanja in na stvari gledamo globalno. Ta tvoj zlobni JJ me ne zanima. Tudi, če ne bi imel toliko vpogleda v slovensko zdravstvo. Samo vzorcem ukrepov in političnim izjavam bi sledil. Bi takoj vedel, da nekaj ne štima. In še enkrat bolj bom verjel ljudem s katerimi sem v stiku, ki ji ti zanikaš. Obenem te pa jezi ker podajajo take informacije. Kot pa tebi, ki me hočeš prepričat v nekaj kar nisem. Na tvojo žalost sem tako težak s svojim prav, da me nihče ne prestavi niti za milimeter. Lepo prosim, če mi daš dokaze in ne nekega lastnega tvezenja.

https://www.delo.si/novice/slovenija/le-devet-obdukcij-pri-150-umrlih/

https://rs.n1info.com/vesti/a621514-savic-nisu-radjene-obdukcije-na-osobama-kojima-je-potvrdjen-koronavirus/
[/quote]
Kot sem ti omenila že prej sem se naveličala pogovarjati s teboj, ker pač ne prideva do istega sklepa. ampak sem pa ujela tale zadnji stavek, in kar ne morem dojeti, da si ti sam potrdil, kar ti poskušam povedati, a tega še vedno ne vidiš. Prav res Dunning-Kruger effect na samem vrhuncu. ˝Na tvojo žalost sem tako težak s svojim prav, da me nihče ne prestavi niti za milimeter.˝ Torej se strinjaš? ti se ne zanašaš na dokaze, poročanja, znanost medicino, ali karkoli drugega. ne, tebi je važno samo tisto, kar ti misliš in trobezljaš verjetno že celo leto. Ja imaš ˝svoj prav˝ in ne bom te premaknila, ampak ta problem je v tebi. Priznavaš, da vse kar se ne strinja s tvojim ozkim pogledom na situacijo, kakršnakoli ta že je, ignoriraš, in to je nekaj na čemer moraš resnično delati. Za tvoje dobro.
Okej zdaj pa res dovolj, se bom raje osredotočila na kakšen nov forum, kot pa da si s tabo izmenjujem tele spise. Lepo bodi.


Kot sem ti omenila že prej sem se naveličala pogovarjati s teboj, ker pač ne prideva do istega sklepa. ampak sem pa ujela tale zadnji stavek, in kar ne morem dojeti, da si ti sam potrdil, kar ti poskušam povedati, a tega še vedno ne vidiš. Prav res Dunning-Kruger effect na samem vrhuncu. ˝Na tvojo žalost sem tako težak s svojim prav, da me nihče ne prestavi niti za milimeter.˝ Torej se strinjaš? ti se ne zanašaš na dokaze, poročanja, znanost medicino, ali karkoli drugega. ne, tebi je važno samo tisto, kar ti misliš in trobezljaš verjetno že celo leto. Ja imaš ˝svoj prav˝ in ne bom te premaknila, ampak ta problem je v tebi. Priznavaš, da vse kar se ne strinja s tvojim ozkim pogledom na situacijo, kakršnakoli ta že je, ignoriraš, in to je nekaj na čemer moraš resnično delati. Za tvoje dobro.
Okej zdaj pa res dovolj, se bom raje osredotočila na kakšen nov forum, kot pa da si s tabo izmenjujem tele spise. Lepo bodi.
[/quote]

korajža. Ne! Priznam pa da sem glede na videno, prebrano, slišano ustvaril mnenje katerega mi nihče ne more spremeniti. Ne, iz razoga ker sem neveden zanikovalec. Kot recimo ti, ki mi oporekaš znance, znanje, njihova pričanja. Še enkrat ti pišem. Delal v bolnišnici. Vsak dan relacija oddelek labaratorij. Vsaka bolnišnica ima zunanje obrate. Pralnica, kuhinja, šoferji. Štirikrat letno jemanje brisov, seveda bolj smo bili skoncentrirani na kok bakterije, mrso in podobno. Ti mi ves čas govoriš o neki znanosti. Zakaj ljudem znanstveno ne pojasnite. Kaj PCR testi so? Zakaj jim ne razložite kaj pozitiven sploh pomeni? Kaj pomeni asiptomatski? Da pozitiven ni nujni kužen, da ne prenaša bolezni, da ne bo umrl. Koliko bolnih, je ozdravelo. Samo jaz jih poznam več kot 60, ki jim ni bilo poplnoma nič. Zakaj, je ta tvoja znanstvena stroka prepovedala in napadala zdravnike, ki so ljudi zdravili s hydroxychloroquine, ki se je pokazal za učinkovito zdravilo. Saj deluje proti RNA in DNA virusom. Pričanja kažejo, da se je izboljšanje pokazalo že po parih urah. Ogromno zdravnikov, je na začetku zdravilo tako, vsi uspešno. Potem jim enostavno niso smeli dobavljat zdravila več iz skladišč. Seveda, WHO prepovedal. So šli do te mere, da so pod pretvezo objavili v Lancetu, da zdravilo ni učinkovito. Kar kaže na ogromno koruptivnost. Vse to imaš objavljeno. Potem te jaz sprašujem. Torej, katerim znanstevnikom verjet. Tem, ki so nastavljeni in trobijo to kar ti in tebi podobni. Ali tem, ki jim je res mar za ljudi in vedo kaj delajo in bi radi delali. Ne pa da se jim za vsako odkritje grozi z odvzemom licence. Prav tako si preberi v Lancetu zgrešeno zdravljenje 54 letnega pacienta v Italiji. Po principu katerega je priporočila WHO. Zdravili so ubogega reveža z zdravili za pljučnico ter HIV. Rezultat pacient umrl in sploh ni imel zapletenega primera okužbe. Vse to boš našla v lanskih spomladanskih izvodih Lanceta. Tvoje mnenje mi je toliko kot do lanskega snega. Čakaj pa saj ga ni bilo nič. Točno! Mar mi je, da vi ne trobezljate tega enoumja, da se vam ne dovoli, da ljudi strašite. Potem, da na njihovem strahu in ne znanju gradite to lažno propagando. Verjemi, da si je, že ogromno ljudi prišlo gor. Tebi pa odsvetujem bilo kakšen drug forum. Nisi ti zrela za kaj takega. Drugim očitaš nerazgledanost. V štartu diskreditiraš sogovorca. Ga prikazat kot ne kompetentno osebo. Prav tako kot to počnete že celo leto. Laži na laži, sprenevedanja, manipulacije. Vsakega, ki trezno razmišlja ga prepričat, da je z njim nekaj narobe. Še enkrat nihče me ne prestavi za milimeter. Seveda iz popolnoma zanesljivih znanstvenih dokazov. Ne zaradi tega, ker me ti želiš prikazati drugače. Še enkrat, daj mi dokaze znanstvene. Da PCR testi so zanesljivi. Da se neda z njimi manipulirat. Da, je virus izoliran in definiran in kot tak kroži med nami. Da od samega začetka se krepi in ne slabi. Znanstveno verzijo seveda in ne medijsko. Da so se vsi virologi, epidemiologi, infektologi skupaj po celem svetu dol usedli in se dogovorili. Kako in kaj naprej. Še enkrat, WHO ne šteje.

Še dobro, da si bil vsak dan v labaratoriju. Javi direktorju tam, da imajo napačen napis na vratih labaratorija.

New Report

Close