Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ NIČ NE BOSTE ODPIRALI, POHAJALI IN POTOVALI, JE TO JASNO??!!??

NIČ NE BOSTE ODPIRALI, POHAJALI IN POTOVALI, JE TO JASNO??!!??

PA KAJ SI MISLITE, A SEDAJ BI RADI DELALI. TIHO BIT IN ZAPRTI NOT, JASNO? Treba vas je zdresirat kot ovčke, da se boste nastavljali koktejlom Gatesa in ogromnih korporacij. Delali boste po njihovi uri, ko, če in kadar bodo oni dovolili, jasno?

Nič več svobode, saj so vas že lepo zdresirali, sedaj pa maske gor, v jok in na drevo!!

Izobraževanje je v Sloveniji dostopno vsem in praktično zastonj. Prosim, izkoristi to.

to kar si ti. Zdresirano govedo brez kančka kritičnega mnenja, ne hvala.

to kar si ti. Zdresirano govedo brez kančka kritičnega mnenja, ne hvala.
[/quote]

Vsekakor imam kritično mnenje, verjetno več kot pa trdiš da ga imaš ti. Razlika je le, da se jaz zanašam na znanost, dokaze in podatke, ti pa na Facebook objave in teorije zarote.

Vsekakor imam kritično mnenje, verjetno več kot pa trdiš da ga imaš ti. Razlika je le, da se jaz zanašam na znanost, dokaze in podatke, ti pa na Facebook objave in teorije zarote.
[/quote]

nimaš pojma. Tako kot ostali zalegi, ti je važno, da se odzoveš na post. Med tem ko tako trdiš, da se zanašaš na dokaze, jih pa priloži, analiziraj in jih potrdi s svojim silnim znanjem. ”By the way” deset let dela v bolnišnici na pljučnem oddelku. Vsak dan v kontaktu oddelek labaratorij. Še danes sem v kontaktu z bivšimi kolegi laboranti. Daj povej mi kaj misliš. Sem ali nisem takoj na začetku te neumnosti. Stopil v kontakt z njimi, da mi dajo svoje mnenje.

nimaš pojma. Tako kot ostali zalegi, ti je važno, da se odzoveš na post. Med tem ko tako trdiš, da se zanašaš na dokaze, jih pa priloži, analiziraj in jih potrdi s svojim silnim znanjem. ”By the way” deset let dela v bolnišnici na pljučnem oddelku. Vsak dan v kontaktu oddelek labaratorij. Še danes sem v kontaktu z bivšimi kolegi laboranti. Daj povej mi kaj misliš. Sem ali nisem takoj na začetku te neumnosti. Stopil v kontakt z njimi, da mi dajo svoje mnenje.
[/quote]
Nič čudnega, da so ljudje tako nezadovoljni z našim zdravstvem, če pa v njem dela tako inteligentno govedo kot si ti.


Nič čudnega, da so ljudje tako nezadovoljni z našim zdravstvem, če pa v njem dela tako inteligentno govedo kot si ti.
[/quote]

strinjam, zaradi tega goveda sem zapustil ta poklic že 2009. Mal preveč se trudiš dokazati česar se ne da. To kar se pa danes dogaja, se pa strinjam, da ste ostali samo še govedo po bolnišnicah. Že takrat, je bila štala.

strinjam, zaradi tega goveda sem zapustil ta poklic že 2009. Mal preveč se trudiš dokazati česar se ne da. To kar se pa danes dogaja, se pa strinjam, da ste ostali samo še govedo po bolnišnicah. Že takrat, je bila štala.
[/quote]

Glede na tvoje komentarje in na to, kar lahko iz njih sklepam, ugibam da to, da ta poklic ˝zapustiš˝ ni bila tvoja prostovoljna izbira.

Glede na tvoje komentarje in na to, kar lahko iz njih sklepam, ugibam da to, da ta poklic ˝zapustiš˝ ni bila tvoja prostovoljna izbira.
[/quote]
celo prosili so, da ostanem. Mi ponujali delo na drugem oddelku. Bolnišnice niso prostot za ljudi z načeli in moralnimi vrednotami. Verjemi, da sem zapustil. Vendar lahko tudi živim z mislijo, da se ti tolažiš, da temu ni tako. Tisti kateri so bili človeški sem še danes pristen znjimi. Vrniva se na to ali lahko podkrepiš ali ne. To tvojo silno znanost, dokaze, podatke. Saj če si pri koritu. Boš pa že znala srebat ven.


celo prosili so, da ostanem. Mi ponujali delo na drugem oddelku. Bolnišnice niso prostot za ljudi z načeli in moralnimi vrednotami. Verjemi, da sem zapustil. Vendar lahko tudi živim z mislijo, da se ti tolažiš, da temu ni tako. Tisti kateri so bili človeški sem še danes pristen znjimi. Vrniva se na to ali lahko podkrepiš ali ne. To tvojo silno znanost, dokaze, podatke. Saj če si pri koritu. Boš pa že znala srebat ven.
[/quote]

Ravno toliko verjamem, kot bi verjetno ti meni, da sem Janez Janša osebno. In s svojo zmožnostjo branja in razumevanja mojih komentarjev si le ponovno podprl moje prepričanje, da nekdo z tvojo inteligenco nikakor ne bi bil cenjen delavec v zdravstvu (ali pa kjer koli drugje, kjer je potrebno vsaj malo razmišlati)

Hilda120
Hildicaaaaaaa
Ti sodis za zapahe
Pa ne v zapor
V norisnico
🙃ajdi pejt se mao ven streznit prevec tablet so ti spet dali 🤣🤣🤣🤣

Ravno toliko verjamem, kot bi verjetno ti meni, da sem Janez Janša osebno. In s svojo zmožnostjo branja in razumevanja mojih komentarjev si le ponovno podprl moje prepričanje, da nekdo z tvojo inteligenco nikakor ne bi bil cenjen delavec v zdravstvu (ali pa kjer koli drugje, kjer je potrebno vsaj malo razmišlati)
[/quote]

ti imaš prav. Poizkusiva drugače. Ker sem neveden, skeptik, ”zanikovalec” nastale situacije v svetu. Nujno potrebujem te tvoje sila podkrepljene dokaze, da odprem oči. Bo sedaj šlo?

:)))) ta mladi trije moji znanci… okoli 25 let, so se v decembru vrnili iz mesečnega potovanja po Peruju, Čile.
Že, ko so odhajali sem jih vprašala …kako si upate.
So rekli ni težav, testi ob vzletu, testi pri pristanku, teden izolacije v Peruju (sami so se tako odločili) ni pa bilo to potrebno.
Ob prihodu domov,14 dnevna izolacija…tako, da ja upajo se in še bolj se bodo.
Nekateri pač znajo živet, zakaj bi ta čas, ko jih vlada omejuje čakali doma na poziv….
kdaj lahko skočijo, pa ne skočijo. 🙂
če ne bi bilo finačnih stisk bi marsikdood mladih ubral to pot…preprek pa ni. Zlahkoto se lahko pride na drugi kone sveta….

nimaš pojma. Tako kot ostali zalegi, ti je važno, da se odzoveš na post. Med tem ko tako trdiš, da se zanašaš na dokaze, jih pa priloži, analiziraj in jih potrdi s svojim silnim znanjem. ”By the way” deset let dela v bolnišnici na pljučnem oddelku. Vsak dan v kontaktu oddelek labaratorij. Še danes sem v kontaktu z bivšimi kolegi laboranti. Daj povej mi kaj misliš. Sem ali nisem takoj na začetku te neumnosti. Stopil v kontakt z njimi, da mi dajo svoje mnenje.
[/quote]

Seveda. Na zaprtem oddelku psihiatrične bolnišnice.

Ja s tabo vred…

ti imaš prav. Poizkusiva drugače. Ker sem neveden, skeptik, ”zanikovalec” nastale situacije v svetu. Nujno potrebujem te tvoje sila podkrepljene dokaze, da odprem oči. Bo sedaj šlo?
[/quote]
Če si vse te dokaze zanikal do sedaj, sem precej prepričana da te tudi jaz z njimi ne bom prepričala veš. Če bi se dejansko želel izobraziti in bi bil pripravljen spremniti svoje mnenje bi to precej lahko naredil s preprostim iskanjem po internetu (seveda med zanesljivimi viri, ne na Facebooku in Forumih, za katere sklepam, da so večinoma vir tvojih “dokazov”), ampak tega nisi storil, ker je precej očitno, da je vse kar iščeš tu zgolj prepir in pozornost, ki ti je v resničnem življenju nihče ne posveča.


Če si vse te dokaze zanikal do sedaj, sem precej prepričana da te tudi jaz z njimi ne bom prepričala veš. Če bi se dejansko želel izobraziti in bi bil pripravljen spremniti svoje mnenje bi to precej lahko naredil s preprostim iskanjem po internetu (seveda med zanesljivimi viri, ne na Facebooku in Forumih, za katere sklepam, da so večinoma vir tvojih “dokazov”), ampak tega nisi storil, ker je precej očitno, da je vse kar iščeš tu zgolj prepir in pozornost, ki ti je v resničnem življenju nihče ne posveča.
[/quote]

ne gre tole od rok. Niti eno niti drugo. Pač pa enostavno, da vi nehate širit to lažno propagando. Potem, da nehate ustrahovat ljudi in da jim ponudite širši spekter za razmišljanje. Ogromno kolegov iz zdravstva, je še vedno v stiku z menoj. Verjemi, da iz prve roke dobivam informacije. Tako, da to manipulativno destruktivno zavajanje z vaše strani mora dobiti tudi drugo stran zgodbe. Zakaj se zdravstveno osebje pripelje v vozilu s pacientom brez zaščite. Potem se oblečejo v skafandre in ga pospremijo do zavoda. Živim z osebo, ki je zaposlena v zavodu. Kjer imajo preko 30 varovncev. Imeli so že tudi kao rdečo cono. Dvem sploh niso mogli vzeti brisa. Po čudežu oba imata pozitiven test. Kolega, laborant iz bolnice v kateri sva oba delala. Živi samo 4 km stran od mene. Oba kolesariva, mar res misliš da mi nič ne pove. Vidiš, če prav nimam ne FB, twiterja še viberja na telefonu ne. Kljub temu pridem, do informacij iz prve roke. Ne si mislit, da si pametna. Dosti ljudi ve več od tebe in mene skupaj. Eni povedo naprej, drugi pač, ne.

Eni imajo še dobre ideje, da iščejo lokacije policistov, kontrole.net
Vsa čast tistim, ki objavljajo lokacije, veselo po Sloveniji naprej.

ne gre tole od rok. Niti eno niti drugo. Pač pa enostavno, da vi nehate širit to lažno propagando. Potem, da nehate ustrahovat ljudi in da jim ponudite širši spekter za razmišljanje. Ogromno kolegov iz zdravstva, je še vedno v stiku z menoj. Verjemi, da iz prve roke dobivam informacije. Tako, da to manipulativno destruktivno zavajanje z vaše strani mora dobiti tudi drugo stran zgodbe. Zakaj se zdravstveno osebje pripelje v vozilu s pacientom brez zaščite. Potem se oblečejo v skafandre in ga pospremijo do zavoda. Živim z osebo, ki je zaposlena v zavodu. Kjer imajo preko 30 varovncev. Imeli so že tudi kao rdečo cono. Dvem sploh niso mogli vzeti brisa. Po čudežu oba imata pozitiven test. Kolega, laborant iz bolnice v kateri sva oba delala. Živi samo 4 km stran od mene. Oba kolesariva, mar res misliš da mi nič ne pove. Vidiš, če prav nimam ne FB, twiterja še viberja na telefonu ne. Kljub temu pridem, do informacij iz prve roke. Ne si mislit, da si pametna. Dosti ljudi ve več od tebe in mene skupaj. Eni povedo naprej, drugi pač, ne.
[/quote]
Vsekakor obstajajo ljudje, ki vedo več od mene, od tebe pa sploh. Samo za to, ker ti domnevno kolesariš s tvojim prijateljem ne pomeni, da si seznanjen s situacijo v kateri smo. Oziroma si, a si pred tem zatiskaš oči. Naravnost obožujem dejstvo, da ti, kot vsi ostali teoretiki zarote, pričakuješ da moramo verjeti temu tvojemu nepodprtemu nakladanju in domnevnimi vezami, ne pa svetovnim medijem, zdravstvu in znanosti. Res zanimivo ane? Vsi se motijo razen tebe. Ampak hkrati pa imajo prav ti, ki se baje motijo, na svoji strani podatke, dokaze, raziskave in vso preostalo znanost, ti pa nič drugega kot eno in isto jamranje že skoraj celo leto: to je ponarejeno, prirejeno in izmišljeno.


Vsekakor obstajajo ljudje, ki vedo več od mene, od tebe pa sploh. Samo za to, ker ti domnevno kolesariš s tvojim prijateljem ne pomeni, da si seznanjen s situacijo v kateri smo. Oziroma si, a si pred tem zatiskaš oči. Naravnost obožujem dejstvo, da ti, kot vsi ostali teoretiki zarote, pričakuješ da moramo verjeti temu tvojemu nepodprtemu nakladanju in domnevnimi vezami, ne pa svetovnim medijem, zdravstvu in znanosti. Res zanimivo ane? Vsi se motijo razen tebe. Ampak hkrati pa imajo prav ti, ki se baje motijo, na svoji strani podatke, dokaze, raziskave in vso preostalo znanost, ti pa nič drugega kot eno in isto jamranje že skoraj celo leto: to je ponarejeno, prirejeno in izmišljeno.
[/quote]

ta cela znanstvena stroka enotna glede covida. Daj mi dokaži, da od začetka te pandemije kroži isti sev. Kje in kdaj so se dol usedli in podali vsi svoje dokaze, s tem, da so si bili enotni. Zakaj se ni smelo delati obdukcij. Po tem ko so jih kljub prepovedi delali v Italiji, Nemčiji, Švici in so prišli do podatkov, ki so jim pomagali razumeti potek delovanja virusa. Celo podali so kako in s čim zdraviti. Ves ta tvoj zdravstveni znanstveni kadrer to zanika, pomete pod preprogo, zagrozijo z odvzemom zdravstvenih licenc. Potem pa kot samo eno in edino rešitev proti tej tvoji pandemiji. Ponudijo kot opcijo samo cepivo za celo človeštvo. Za virus, ki je pobil samo med 0, 03{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} do 0,05{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne poulacije. Verjamem, da danes dežuraš in da moraš oblajat kao vsakega teoretika zarot. Vendar na tvojo žalost to nisem. Aja pa še nekaj, če bi cel svet trdil da virus, je. Ta moj kolega pa, ne. Jaz osebno bi verjel mojemu kolegu. To pa je nekaj, česar ti nikoli ne boš razumela, zakaj. Prav tako kot verjamem kolegu, ki vozi rešilca. Zakaj tako frokajo s skafandri. Ker pač morajo ponucati tedensko kvoto.

ta cela znanstvena stroka enotna glede covida. Daj mi dokaži, da od začetka te pandemije kroži isti sev. Kje in kdaj so se dol usedli in podali vsi svoje dokaze, s tem, da so si bili enotni. Zakaj se ni smelo delati obdukcij. Po tem ko so jih kljub prepovedi delali v Italiji, Nemčiji, Švici in so prišli do podatkov, ki so jim pomagali razumeti potek delovanja virusa. Celo podali so kako in s čim zdraviti. Ves ta tvoj zdravstveni znanstveni kadrer to zanika, pomete pod preprogo, zagrozijo z odvzemom zdravstvenih licenc. Potem pa kot samo eno in edino rešitev proti tej tvoji pandemiji. Ponudijo kot opcijo samo cepivo za celo človeštvo. Za virus, ki je pobil samo med 0, 03{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} do 0,05{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne poulacije. Verjamem, da danes dežuraš in da moraš oblajat kao vsakega teoretika zarot. Vendar na tvojo žalost to nisem. Aja pa še nekaj, če bi cel svet trdil da virus, je. Ta moj kolega pa, ne. Jaz osebno bi verjel mojemu kolegu. To pa je nekaj, česar ti nikoli ne boš razumela, zakaj. Prav tako kot verjamem kolegu, ki vozi rešilca. Zakaj tako frokajo s skafandri. Ker pač morajo ponucati tedensko kvoto.
[/quote]

Genom virusa so kitajski znanstveniki objavili že skoraj eno leto nazaj. Niso se ‘zmenili’ kateri virus trenutno kroži. Seveda ne obstaja že celo leto isti sev, veš temu se reče mutacije. Ne vem iz kje si ti pobral ta podatek, ampak autopsije na Covid pacientih izvajajo že ves čas in če bi bilo to prepovedano, potem verjetno ne bi objavili priznanih študij, ki vsebujejo teh podatkov, kajne? Rešitev je več, kar seveda priznavajo, edina zanesljiva in najbolj človeška pa je pač cepivo. Da, odstotek umrlih ljudi je majhen, ampak saj se zavedaš da je naše populacije skoraj 8 miljard kajne? vseeno je umrlih skoraj več kot pa prebivalcev slovenija. Seveda pa so procenti najvišji v državah tretjega sveta, kjer si določenih ukrepov niso mogli privoščiti in jih je tam virus prizadel veliko huje kot pa nas. a to seveda tebe ne zanima, ker nate pač ne vpliva. In edini razlog da je ta številka tako ‘majhna,’ so ukrepi, ki obstajajo že skoraj od začetka epidemije. Si lahko zamisliš koliko žrtev in primerov bi bilo, če teh ukrepov ne bi izvedli? potem bi šli pa spet vsi v luft, ker bi vam pocepale babice in dedki, in se drli na državom zakaj niso tega preprečili. pa tudi če ne umreš, ampak samo zboliš in preboliš, kar pa jih je kljub ukrepom skoraj 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne populacije. Glede na to kako izobražen si, sem prepričana da se zavedaš posledice ki jih virus pusti na človeku, tudi mladim in vitalnim.
Pa smo spet pri tvojem kolegu; naravnost komično mi je kako močno trdiš, da mu ti verjameš, čeprav absolutno vse ostalo kaže nasprotno. Ne vem kako tega ne vidiš, ampak s tem (in tvojim začetnim nabijanjem, naj ti priskrbim dokaze) si neizpodbitno dokazal moj point, da se tisti, ki znanost in medicino dejansko cenimo zanašamo na dokaze, taki briljatni sončki kot si ti, ki pa itak vejo vse in so seveda boljši od vseh nas, pa vse kar rabijo je neko domnevno pričanje enega od vaših domnevnih znancev brez kakršne koli kredence ali zanesljivosti.

Ljudje smučajo, potujejo, hodijo v tujino, družijo in se imajo lepo. Nič se ni spremenilo, le novice imajo kaj za pisat. Kdo spoštuje odloke in zna jamrat pa je okužen v mozganih.

Dobra ideja. Meni top

Genom virusa so kitajski znanstveniki objavili že skoraj eno leto nazaj. Niso se ‘zmenili’ kateri virus trenutno kroži. Seveda ne obstaja že celo leto isti sev, veš temu se reče mutacije. Ne vem iz kje si ti pobral ta podatek, ampak autopsije na Covid pacientih izvajajo že ves čas in če bi bilo to prepovedano, potem verjetno ne bi objavili priznanih študij, ki vsebujejo teh podatkov, kajne? Rešitev je več, kar seveda priznavajo, edina zanesljiva in najbolj človeška pa je pač cepivo. Da, odstotek umrlih ljudi je majhen, ampak saj se zavedaš da je naše populacije skoraj 8 miljard kajne? vseeno je umrlih skoraj več kot pa prebivalcev slovenija. Seveda pa so procenti najvišji v državah tretjega sveta, kjer si določenih ukrepov niso mogli privoščiti in jih je tam virus prizadel veliko huje kot pa nas. a to seveda tebe ne zanima, ker nate pač ne vpliva. In edini razlog da je ta številka tako ‘majhna,’ so ukrepi, ki obstajajo že skoraj od začetka epidemije. Si lahko zamisliš koliko žrtev in primerov bi bilo, če teh ukrepov ne bi izvedli? potem bi šli pa spet vsi v luft, ker bi vam pocepale babice in dedki, in se drli na državom zakaj niso tega preprečili. pa tudi če ne umreš, ampak samo zboliš in preboliš, kar pa jih je kljub ukrepom skoraj 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne populacije. Glede na to kako izobražen si, sem prepričana da se zavedaš posledice ki jih virus pusti na človeku, tudi mladim in vitalnim.
Pa smo spet pri tvojem kolegu; naravnost komično mi je kako močno trdiš, da mu ti verjameš, čeprav absolutno vse ostalo kaže nasprotno. Ne vem kako tega ne vidiš, ampak s tem (in tvojim začetnim nabijanjem, naj ti priskrbim dokaze) si neizpodbitno dokazal moj point, da se tisti, ki znanost in medicino dejansko cenimo zanašamo na dokaze, taki briljatni sončki kot si ti, ki pa itak vejo vse in so seveda boljši od vseh nas, pa vse kar rabijo je neko domnevno pričanje enega od vaših domnevnih znancev brez kakršne koli kredence ali zanesljivosti.
[/quote]

Ni res, da so se obdukcije delale, še dan danes so prepovedane. Nikjer ni nobenega dokaza, da so si ti tvoji znanstveniki enotni. Niti kakšen virus, je. Niti glede ukrepov. WHO ni kreditibilna za te stvari. Mutacije vedno gredo v nasprotno smer in virus slabi in ne krepi. Če so tebi Španija, Italija, Anglija,, Australija USA in ostale svetovne države ter kontinenti. Države tretjega sveta, naj ti bo. Ukrepi niso pripomogli saj niso mogli in ni bilo potrebe po njih. Sploh se ne bom trudil dokazovat tvoje neumnosti. S človekom se družim privat več kot dvajset let plus deset let skupne delavne dobe. V labaratoriju dela s PCR testi in točno ve kaj se dogaj in mi pove. Ti bi pa meni sedaj tu neke nebuloze za žafran prodajala. Bereš moje poste ne veš pa kaj bereš. Soproga dela v zavodu, kjer imajo več kot trideset varovancev. Oseba zboli s tipično pnevmonijo in ga tudi na tak način zdravijo. Seveda, ker je moral v bolnišnico, je zaveden kot covid pacient. Mediji razglasijo vdor virusa v zavodu. Vsem vzamejo bris. Varovancem ter zaposlenim. Vsi varovanci pozitivni na covid, osebje pa ne. Celo dva avtista katerima niso mogli vzeti brisa, sta pozitivna. Dobra prijateljica zaposlena v bolnišnici. Citiram ” poln kufer imam vsega, dobesedno nam vozijo na pol mrliče, da nam umirajo po bolnicah”. Vidiš vse to so informacije iz prve roke, ne FB, twiter, MON, YT kanal. Zato, je treba ljudem povedati, da naj se ne bojijo te neumnosti imenovana covid, da ne bodo umrli, ker nihče še ni in tudi, ne bo. Seveda, da naj čim več berejo se informirajo si sami ustvarjajo mnenje, ne pa da jim mediji krojijo zavest. Pa lepo prosim, ne trudi se mi razlagat, ker sem že to vse vsaj tisočkrat že prebral. Eno in isto lajno gonite že eno leto. Par dni nazaj, je komisija hotela na Kitajsko, da ugotovijo izvor virusa. Glej ga šmenta, kar naenkrat se jim okuženi vračajo.

Obdukcije so izvajali, obstajajo tudi objavljene raziskave dostopne vsakomur. Seveda, spet smo pri teh dokazih, ki jih ti tako ali tako ne sprejemaš, ker se hraniš pač na govoricah in teorijah zarote, vse ostalo je pa itak izmišljeno. Glede virusa in ukrepov so si enotni do te mere, da vedo kaj postoriti in kako narediti cepivo. zdi se mi, da to zadošča. če pa en šaman iz banana republike trdi drugače, pa to zame žal ni kredibilen vir, ravno tako, kot tebi ni WHO, priznana svetovna organizacija. mutacije poskrbijo za možnost,da se virus okrepi. dokler ta možnost obstaja pač ne moremo vsega kar razpustiti. in tudi če se ne krepi, še vedno je drugačen kot njegov prejšni sev – z drugačen mislim, da se naše telo nanj odziva drugače in to bi rekla da ni vredu, kajne? Virus se daleč najbolj pase v nerazivtiih državah in tudi daleč najvišji vpliv ima na njihovo ekonomijo, sploh če upoštevaš, da tam vsi primeri prav gotovo niso popisani. a spet smo zgolj pri dokazih in znanosti, to pa ti seveda vztrajno zavračaš. seveda ukrepi pa itak ne pomagajo nič. še en od tvojih mnogih briljantnih umotvorov. človek pri takih neumnostih kar težko obdrži resen izraz na obrazu. Seveda jaz pa kot sem ti že omenil sem Janez Janša, tisti iz parlamenta, in zatrdno dokazano vem, da je vse to le nateg, da virus sploh ne obstaja, prav tako pa ne avstralija, zato ker sem se tako jaz odločil. in a ja če ne veš, cel svet nadzoruje in oblikuje zbor štirih ljudi, dve od teh je moja teta micka tamle iz primorske, ampak so jo šteli za dve, ker mislijo, da je vbistvu samasvoja enojajčna dvojčica. Aja pa še prijateljico imaš? iskreno dvomim, da se kar dve osebi prostovoljno družita z nekom kot si ti. oh uboga reva, a ona pa dela v zdravstvu in jo silijo pomagati na smrt bolnim ljudem?? no to pa je krivica, a ni tako da če je kdo bolan, ali nepokreten, da bi ga morali kar na mestu ustreliti. kaj bo tak delal stroške nam davkoplačevalcem. ja, vsekakor, subjektivni nepreverjeni podatki iz prve roke nekega tipa ne tipu, katerega najboljši dokaz je ˝ej dj vrjem mi no˝, so precej bolj kredibilni kot objave na Facebooku. itak spet smo pri tem, da še nihče ni umru, prav tako si pa verjetno ravno dokončal diplomsko nalogo v kateri si dokazal, da maske ne delujejo, po vrhupa še da je globalno segrevanje le še en od mnogih svetovnih nategov. seveda, vsekakor se moramo izobraževati in sami oblikovati mnenje, a če je to mnenje oblikovano na teorijah zarote in govoricah, kot sem že povedal, pač ni pravilno. ne trudim se ti razlagati, ker ste taki ljudjepač tako globoko zariti v lastne blodnje, da resnice pač sploh niste več sposobni sprejeti. itak je vse, kar je dokazano ponarejeno. ne vem kaj si s tem stavkom želel povedati, ampak kolikor je znano meni, jim je bil vstop zavrnjen.
[/quote]

neumnosti si sposobna natvezit. Poslušaj oba se strinjava, da jaz imam svoje mnenje o tej zadevi ti pa svoje. S kom se družim in kdo se zmano druži. Na mojo srečo o tem ne odločaš ti. Pač pa, je to tak medsebojni sporazum. Logika ti ni glih bolj močna plat. Če si rojen v bivši jugi. Kjer so imele določene firme svoja stanovanja ali v mojem primeru bloke. Kjer so njihovi zaposleni delaii in živeli v teh stanovanjih. Si bolj ko ne zapečaten v tej branži. Potem, če si na enem delavnem mestu se tudi najbrž spoprijateljiš. Z nekaterimi celo postaneš bolj pristen. Se obiskujete, skupni dopusti, saj veš. Ampak ti tega, ne razumeš. Amapak pustiva moje privat življenje. To, da mi ves čas polagaš, da kaj jaz mislim in kdo sem. Lejo, nisem v vrtcu, da si greva to ”reverse psychology” ker ne pali. Meni, je važno, da ljudje dobijo drugačen pogled na to zadevo. Ti mi še vedno nisi dala dokaza, da so od samega začetka lahko delali obdukcije. Ne štejem tistih katere so delali na lastno roko. Zakaj so v Sloveniji. Od 150 umrlih opravili samo devet obdukcij. Katere so te ”države tretjega sveta” ki so tako prizadete. Kolikor jaz berem, se pri njih nič ne dogaja. Njihova nesreča, je samo ta, da bodo spet žrtve teh zločincev, ki bodo poizkušali cepiva na njih. Daj mi seje, kjer so se dobili in dorekli kako in kaj glede virusa. Daj mi te znanstvene dokaze, da so si enotni glede virusa, sploh kaj je. Predvsem odkritja iz Švice, Nemčije, Francije in Indije. Daj mi dokumente kjer so si enotni glede ukrepov. Še posebej teh, da ne smeš v enem TUŠ-u kupit nogavic ali kavnega mlinčka, če prav je ista trgovina. Potem mi povej koliko, je Slovenija dobila za vsak PKP, ki ga je uvedla. Bolje rečeno nas prodala. Še enkrat. Mnenja si nisem ustvaril na tej tvoji kao teoriji zarote, ki mi jo na vsak način hočeš vsilit. Poslušaj, ta tvoj MON ni edini vir informacij. Nekateri beremo tudi tuje časopise, spremlamo politična, zdravstvena dogajanja in na stvari gledamo globalno. Ta tvoj zlobni JJ me ne zanima. Tudi, če ne bi imel toliko vpogleda v slovensko zdravstvo. Samo vzorcem ukrepov in političnim izjavam bi sledil. Bi takoj vedel, da nekaj ne štima. In še enkrat bolj bom verjel ljudem s katerimi sem v stiku, ki ji ti zanikaš. Obenem te pa jezi ker podajajo take informacije. Kot pa tebi, ki me hočeš prepričat v nekaj kar nisem. Na tvojo žalost sem tako težak s svojim prav, da me nihče ne prestavi niti za milimeter. Lepo prosim, če mi daš dokaze in ne nekega lastnega tvezenja.

https://www.delo.si/novice/slovenija/le-devet-obdukcij-pri-150-umrlih/

https://rs.n1info.com/vesti/a621514-savic-nisu-radjene-obdukcije-na-osobama-kojima-je-potvrdjen-koronavirus/

New Report

Close