Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nic v mestu, sam na vasi :-)))

Nic v mestu, sam na vasi :-)))

Petek, ura je dve. Treba bo it. Na vas, kjer se danes ocitno dogaja :-)))
Imate kake prijetne nacrte za vikend? Tud ce jih se ni … naj bo bolj zanimiv kot danaanji Sex v mestu :)))

No lepo se mej na vasi..upam da bo pestro in zanimivo. 🙂 Pr men se cez vikend ne obeta nic posebnega..mogoce se pa zgodi kej nepredvidlivga 😉

www.studentarija.net

jest grem z mojim na kolo ,bova udarla eno turco cca 50 km ,mal u breg pa mal z brega ,pol pa pod tuš in v posteljo ,ker moj je po kolesarjenju čist zrajcan

OK, super! Pa si se vprasala, zakaj je zrajcan? Na skrivaj mu preglej sedez, morda se ti bo obrestovalo…

a res al kaj, nemogoče, pa ti si tud ane, kr neki:-))))))))

Mi je že povedal ,ker me gleda v tazadnjo kako lepo miga in bi me najraje napadel že na poti :-)))

pokorno javljam :-))), da je blo vredno it na vas, dogajanje se boljse kot v taboljsih fantazijah

Pri nas pa se je dokler smo kolesarili dogajalo ravno obratno. Smo šli na kolo do najbližjega grma, se dali dol, potem pa nazaj domov utrujeni na spanje… 🙂

Ja midva sva kondicijsko dobro pripravljena :-))
Kako je pri vas sedaj ? Do grma očitno ne gresta več . To se pravi se data samo še dol in potem spanje ali samo še utrujena zaspita :-))))

Ugotovila sva, da je vse kar ni seks matranje in, da če se ti ravno zazdi seksat nima smisla za to posebej nabirat kondicijo. Seveda pa se po vsakemu dobremu seksu prileže spanje.

“Ugotovila sva, da je vse kar ni seks matranje”

:-))))))))))
.. razen če tisto pred seksom počneš s čisto določenim namenom … da je lažji zagon :-)))

Misliš na predgrevanje?

Na kondicijo ,da po sexu ne omagaš že do kopalnice :-)))

Ni problem, če omagam po seksu, glavno da ne pred in med! 😉 Btw, v teh situacijah redkokdaj uporabljam kopalnico!

Na nagovarjanje, včasih se že tam utrudim, hahahaha

moram vprašat … precej žensk je mnenja, da je po seksu nujno pod tuš, da se odstranijo sledi dejanja :-))
kaj pa ti, plemeniti, porečeš na to?
meni je malo mimo … mi je super, da se lahko stuširava pred akcijo, sploh, ko je tako salamensko vroče, kot pred nekaj časa … in pol se zagrebeva drug v drugeva še čisto mokra … mmm, paše
potem pa – potem pa paše se mal pocartat, pobožat, poljubljat, pomečkat … sam kaj, ko pa pol že spet zapaše :-))))
le kdo bi se vmes tuširal :-))) dokazi ljubljenja po telesu so mi prej rajcig kot kaj drugega

očitno ima trd oklep :-))

Kakor katera!

Podobno! Raje zaspim z občutkom, da je še vedno moker od njene tekočine, da so rjuhe popackane, da smrdim oz. smrdi po potu, kot pa, da šibam “after” pod tuš. Se prileže tuš sedaj, ko je vroče, ampak samo, če ji lahko poližem kapljice… 😉 Prav tako, pred seksom, se ne spominjam, da bi kdaj šibal pod tuš, razen, če ne gre za kakšne daljše predigre… Seks je zame bolj nagon kot pa kakšna čistilna akcija, takrat odklopim glavo (če odštejemo to, da razmišlanje preselim v spodnjo;-).

New Report

Close