Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nihče me več ne privlači

Nihče me več ne privlači

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 13.04.2023 ob 23:09

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 13.04.2023 ob 22:44

luzerji so krivi da ženske mislijo kot mislijo. nekdo jih je navadil na to. noben jih ni soočil jim resnice povedal… pol pa maš kar maš..

Popolnoma logicno je, da tip ne bo sel zenski med osebno interakcijo karkoli razlagat.  Saj se ze online vidi, da resnice ne prenesejo.  Namesto, da bi bile hvalezne, da jim kdo pove koliko je ura, navalijo z zaljivkami.  Zato se jim pac prodaja pravljice.  Dokler je interes.  Potem pa adios.

Tako. Tudi jaz sem vešč pripovedovanja pravljic babam. In to malo bolje počnem, kot samooklicani beli vitezi tega foruma, razni nedolžni jahmani in tako dalje. Sej marsikatera rada pride v moj brlog moj cinizem raziskovat. Včasih se vprašam, kje jim je pamet. Po moje nikjer. Namesto, da bi s eresno posvetile moškim, ki bi jih po rokah nosili, hodijo vedno po nove doze mojega slabega seksa, seksizma in zlovoljnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
privlačnost, 10.04.2023 ob 23:43

Sedaj, ko so zame primerni moški do 40 let, me nihče ne privlači. Ko gledam te fotke, nihče ne izstopa. Zato pa ženske v takih letih iščemo kaj drugega kot videz. Očitno. Ko smo bile mlajše, je bilo vse enostavnejše in lažje. Zdaj, ko si zamislim, da bi iskala partnerja, mi gre že na živce eno in isto, kako si, iz kje si, koliko let, se opišeš, pošlješ fotko. Meni se iskreno ko pomislim na to, ne da. Sploh se pa mi ne da tudi konstantno hoditi na zmenke, da dobiš “pravega”. Sem osamljena, bi se rada objemala itd., ampak mi je tako težko kaj najti. Ni tako, kot v dvajsetih.

Zmeraj se kaj najde…Piši pa se tipkava.

Odgovor na objavo uporabnika
40 vlažna in izbirčna, 13.04.2023 ob 20:31

Anonimo 1639 *** edini normalen moški komentar. Vse drugo je s strani moških, no comment… kaj hodi po svetu. In koliko sporočil dobivamo z mašino …omg. Pa kaj mislite, da samo čakamo razširiti noge, kot it pod tuš in idemo dalje? Včasih ne vem al mam opravka z 20 letnikom, čeprav vidim, da je v ozadju kak 40+…če bi bilo tako, bi obdelale to malo Slovenijo v pol leta. Pa kaj mislite moški, da ne vemo, kaj se skriva tam spodaj? 🙂 pač meni se kr obrača, ko vidim, da dec razmišlja samo s spodnjo glavo. Tako se samo virusi prenašajo. Po mojem še vedo ne s katero so bili. Ja sorry no, kaj bo pa ko jih boste imeli 50, ko se vam ne bo dvignil več? Najprej zgornja glava konekta! Pa res ej, kje je ljubezen? Meni je ta ljubša kot sam fuk! Sicer  vsakemu svoje, dajte si duška, kar vam paše. Jaz vem kaj meni;) all or nothing in se še dobi,  no worries,… ni pravil, je pa boljše, da malo mlajše gledaš. 40+ so v glavah že obupani in čakajo na penzion ali pa kar na Matildo, ne vem. Žalostno.

Mogoče je še moj komentar najbolj normalen, ker sem verjetno dokaj normalen. Z poudarkom na dokaj. Stoprocentno normalen tako verjetno nihče ni. Sicer sem napisal malo zmedeno (pač ravnokar sem prišel iz službe in mi ni dalo miru, da ne bi še sam pristavil svoj lonec “modrosti”). Moja opažanja temeljijo predvsem na druženju z moškimi in ženskami, mladimi in malo manj mladimi. Se pa sprašujem isto kot ti, ko včasih poslušam ljudi. Ali še ljubezen sploh obstaja. Ampak jaz sem pripravljen verjeti, da še. Kar se pa tiče moških, ki so 40+. Delal sem tudi s takimi samci, sploh ko sem imel še terensko delo v tujini. Kot z delavci, kot z onimi malo višje na lestvici firme. In ko so si fantje spili par piv, si hitro ugotovil, da tisti ki so še vedno samski so z razlogom samski. Ker roko na srce če gledaš na žensko izključno kot na objekt spolne zadovoljitve, ne boš z nobeno dolgoročno zdržal. Takim večinoma ostanejo samo mlajše frajle, ki pa tudi ne zdržijo z njimi, razen v primeru da so boge v glavo kot so oni sami.

Pač ženske v srednjih letih si večinoma ne najdejo normalnega moškega, ker v njihovih letih so normalni po večini zasedeni plus drugi razlogi, ki sem jih naštel. Moški so pa večinoma malo bogi v glavi. Tistih, ki pa preprosto niso imeli sreče, pri obeh spolih je pa pomoje zelo malo. Verjetno so, ampak veliko jih ni.

In ma teh portalih je polno zlaganih ljudi, ki so v resničnem življenju totalne zgube. Ljudi, ki varajo in vam kradejo čas. Poskusite živeti resnično življenje. Imeti hobije. Delati karkoli izven navideznega življenja, ki vam ha daje internet. In spustiti svoje sanjske kriterije. Ko se osebnost izoblikuje imamo tudi nase bolj realen pogled. Če se v eni zvezi zalomi, se je najprej treba imet rad in iti dalje in ko oddajaš okolici pozitivno energijo, se ti ta vrne.

Ženska pri štiredesetih je v najboljših letih, oziroma na višku moči. Če bi bil 25 let mlajši, bi se prijavil. Pa veliko sreče pri iskanju.

Pozdravljena iz napisanega se še zdaj ne ,da razbrati kaj isces lej sem 33 let star in če si resna ,da bi skupaj prezivljala cas mi pisi v mesenger. Podatke dobis ,če bos zainteteserana lep pozdrav

Ja te popolnoma razumem,tudi sam sem v tem .težko je najti kakšnega partnerja,predvsem normalnega ..se midva spoznava na klepetu na kavi .piši mi na moj mail: [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1639, 14.04.2023 ob 17:55

Mogoče je še moj komentar najbolj normalen, ker sem verjetno dokaj normalen. Z poudarkom na dokaj. Stoprocentno normalen tako verjetno nihče ni. Sicer sem napisal malo zmedeno (pač ravnokar sem prišel iz službe in mi ni dalo miru, da ne bi še sam pristavil svoj lonec “modrosti”). Moja opažanja temeljijo predvsem na druženju z moškimi in ženskami, mladimi in malo manj mladimi. Se pa sprašujem isto kot ti, ko včasih poslušam ljudi. Ali še ljubezen sploh obstaja. Ampak jaz sem pripravljen verjeti, da še. Kar se pa tiče moških, ki so 40+. Delal sem tudi s takimi samci, sploh ko sem imel še terensko delo v tujini. Kot z delavci, kot z onimi malo višje na lestvici firme. In ko so si fantje spili par piv, si hitro ugotovil, da tisti ki so še vedno samski so z razlogom samski. Ker roko na srce če gledaš na žensko izključno kot na objekt spolne zadovoljitve, ne boš z nobeno dolgoročno zdržal. Takim večinoma ostanejo samo mlajše frajle, ki pa tudi ne zdržijo z njimi, razen v primeru da so boge v glavo kot so oni sami.

Pač ženske v srednjih letih si večinoma ne najdejo normalnega moškega, ker v njihovih letih so normalni po večini zasedeni plus drugi razlogi, ki sem jih naštel. Moški so pa večinoma malo bogi v glavi. Tistih, ki pa preprosto niso imeli sreče, pri obeh spolih je pa pomoje zelo malo. Verjetno so, ampak veliko jih ni.

Glej koliko “normalnih” se ponuja se tako odpiljeni moni, ki ze v uvodu pove, da je noben moski niti vizuelno dovolj ne pritegne, da bi z mazincem mignila, kje je sele vse ostalo, lol.

 

Najhitreje se popračkajo najmanj sposobni, ti tudi najhitreje razpadejo. Oblikovano osebnost je težje osvojiti, imajo izoblikovana načela, nekateri imajo življenjski stil in se ravno ne zapustijo. V bistvu s strejšo osebo težje zgrešiš, kakor pa z mlajšo, ki se ji osebnost šele oblikuje. Ve pa torej iščete mulca, ki še sam ne ve, kaj bi v življenju??? Najpozneje pa tisti, ki vsemu dajo večjo prednost, kakor pa romantiki… Sicer pa z vami je nekaj narobe, preveč frustracij in neprilagodljivost na življenje…

Obupanci, a ste lahko še bolj obupani. Baba v štartu pove, da je nihče ne pritegne. V nadaljevanju tukaj obupanci r ponujajo svoje kontakte še tako nezainteresirani babi. Mislim, svašta.

 

Odgovor na objavo uporabnika
en iz bifeja, 15.04.2023 ob 05:30

Obupanci, a ste lahko še bolj obupani. Baba v štartu pove, da je nihče ne pritegne. V nadaljevanju tukaj obupanci r ponujajo svoje kontakte še tako nezainteresirani babi. Mislim, svašta.

Dokaz, da baba vedno dobi toplega qur.ca, četudi ga šutne od sebe.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Peter Pan182, 10.04.2023 ob 23:52

Pri dvajsetih je bilo precej več izbire – tako boljših, kakor tudi slabših moških. Večina teh prvih, je sedaj pač bolj ali manj srečno  poročenih.

Kupi si psa…

Jaz sem ze konec 20ih gledala moske starosti do 40,mi je normalno, ce je moski malo starejsi od zenske. Imam pa hvalabogu boljso izbiro da sem lahko izbirala med tistimi bolj zanimivimi, kjer je stekla debata. Takih kako si, iz kje si, opisi se, mi pa hvalabogu ni treba imeti, izbirati.

Vzami si mlajšega. Ni ga čez mlado meso in trdega otepača. Pa še polni energije so. Ne pa desci stari 40 let, polni prtljage, zagrenjeni in v krizi srednjih let.

 Pri 40 ni nič več kot je to bilo 20 nazaj,vzemi si čas.. 

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 14.04.2023 ob 23:34

Glej koliko “normalnih” se ponuja se tako odpiljeni moni, ki ze v uvodu pove, da je noben moski niti vizuelno dovolj ne pritegne, da bi z mazincem mignila, kje je sele vse ostalo, lol.

 

Tudi če bi vedela kaj bi rada tega ne bi našla. Ti ki se pa ponujajo tu na MONU, pa so normalni samo v narekovajih ja. Pač po 40 letu je normalnih samskih moških zelo malo. Pa še tisti, ki so bili normalni so od samote postali nenormalni. Ampak ko je moški obupan (videno velikokrat), je pripravljen na vse načine vsaj z eno žensko navezat stik.

Sicer je pa mogoče to njen največji problem, da ne ve kaj bi rada že od rane mladosti. Zdaj ko ji je pa avtobus odpeljal za Bizovik pa nič ne najde.

@en iz bifeja Samo res nimaš življenja, da ti tako veliko grem po glavi. Če je kdo beli vitez, sta vidva z d-dimerjem.

@Anonimno1639 Prej je zame nenormalno se ukvarjati s samskim statusom oseb pri starosti več kot 16 let.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 15.04.2023 ob 18:59

@en iz bifeja Samo res nimaš življenja, da ti tako veliko grem po glavi. Če je kdo beli vitez, sta vidva z d-dimerjem.

Pojma nimam kaj si ti.  Vem pa, da ce niti pojma beli vitez ne razumes, da ti marsikaj se ni jasno.  Ampak taksna je tako vecina moske populacije.  Vsekakor beli vitezi, lol.

Med nune pejt trapa,40 let,pa sej nisi stara…glavo gor in gremo na lov…

Tudi meni se ne da več. Pa nisem osamljena, prijatelja za druženje bi pa imela. Ampak nihče mi ni všeč. Tisti, ki mi pa je se pa boji, da me bo razočaral.

Odgovor na objavo uporabnika
Sprijazni se, 10.04.2023 ob 23:58

Sprijazni se, da si z razlogom in nic kaj prida ostanek.

Pa saj be mores verjeti, koliko hudobije premorejo nekateri

Odgovor na objavo uporabnika
Hja, 11.04.2023 ob 08:13

To pa je zato, ker hočeš na silo nekaj najti. V takem stanju ne moreš najti nič primernega pa si lahko sama idealna. Odstrani vse ovire v glavi. Ljubezen ti ne gleda v denarnico ali v osebno, koliko let imaš. Še se boš objemala.

Bravo

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 11.04.2023 ob 23:31

Odgovor na objavo uporabnika
Lolek851, 11.04.2023 ob 23:09

 

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 11.04.2023 ob 21:59

Tipicna zdolgocasena fosilka, ki se ne more suociti z realnostjo, da so leta, ko si je lahko zmisljala kriterije za “partnerja”, ki je je “vreden”, mimo… lol

Starejsa kot je in slabse kot zgleda, manjsa je verjetnost, da naleti na kolikor toliko sprejemljivega moskega.  Kvaliteta jo v najboljsem primeru dozivlja kot le se eno kandidatko za obcasen rekreativni seks.  Do ostalih pa ne cuti kemije.  Jasno, da ji potem ni do novih “spoznavanj”.  Ce pa ne vodijo do rezultatov, lol.

Resitev je preprosta.  Potrebno je znizati kriterije in pricakovanja.  V roku keks lahko dobi povprecnega Janeza kateremu bo zanimiva za se kaj vec od kratkorocnega obcasnega praznenja.  V tem je vsa umetnost…

Lol, sanjaj.

 

glej stari… dobri časi so mimo. ponudb ni več tolk.

šanso za kapitalca je mela… jo je unovčla?? ni.

no… po določeni starosti se za žensko pravila malo spremenijo. obrne se.

glej za žensko glede poroke velja… sooner the better. pač ne pomeni to da kr s prvim skoči v zakonski jarem… pač glej ne vem kaj so vam prioritete.

pač ne rabi ona nič spustit standarda… da ne zgleda da si jo hočemo vzet za žrtev pa nevem kake fore met nad njo… pa met oblast… pa zdej ker je starejša se lahko dela z njo kot cunco… pa da mora vse sprejet. ne.

kot pravim… ne rabi… tega kar hoče pa ne bo dobila. bo sama.

veš kako je… moški proda uspeh ženska čistost… kaj sploh lahko ponudi? a veš kok je takih žensk?

 

glej.. dau ji je standarde v tist delusional kalkulator… to kar hoče ona spada v 3 posto moške  populacije

https://www.youtube.com/shorts/T9APd3BRpyA

 

“moški proda uspeh ženska čistost…”

Pa iz katerega srednjega veka si pa ti usel?

pa ne mores verjet koliko primitivcev je na SČ

“Pa saj be mores verjeti, koliko hudobije premorejo nekateri”

Se strinjam ja. Tako kot se  zunanjost Slovenija spreminja v greznico, se očitno tudi mentaliteta.

Sedaj res že začenjam verjeti,da je ta država prekleta.

Samo zatiranje skozi stoletja. Ko pa debili okusijo svobodo, se pa začnejo s satanizmom, plenjenjem, mafijo…  samozatirati sebe in druge. Keri kreteni.

Tu je res kretenizem doma.

 

Na to temo je več odgovorov . Seveda te nič več ne privlači . Imam občutek,da si bila kot mladenka hudičevo izbirčna in težak imela težak karakter . Najprej ti naj omenim ,da človeka oziroma osebo  ne cenimo po tem kako izgleda ali kakšen avto in ostalo ima ampak kakšen je v duši ali ima srce na pravem mestu . Ne pa ,da je kao maneken ali pa baraba ,ki ima hud avto po možnosti podarjenega od staršev.  Taki ne znajo ceniti življenja in so bolj kot ne izkoriščevalci. Ja gospodična važen je karakter in srčnost človeka . No glede tega kaj vse se sprašuje in kolikokrat bi šla na zmenek je pa stvar medsebojnega pogovora . Normalno vsak sprašuje in ima določene vprašanja ,da dobi vsaj kako informacijo od osebe s katero želi navezati stike ali biti skupaj . To je čisto nekaj normalnega. Sem prepričan ,da tudi ti ,če želiš nekoga bolje spoznati imaš določena vprašanja mar ne. Ampak tako kot sem že omenil ,če si izbirčna in ti ni nič všeč boš ostala sama. To je dejstvo.

New Report

Close