Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nihče me več ne privlači

Nihče me več ne privlači

Mlada si bila prevec zbircna, starih pa nobeden noce. Bi pa mela bogatega…. taki mlade punce okrog vozijo 😉

Pisi…[email protected]

Jebač

Pol pa bodi doma, pa si jo v steno meči,da bo postala sploščena. Ne morem verjet,da pri teh letih naveličana vsega. GROZA.

Na kilometre se ga voha, ogabno, za bruhat.

Tvoj nivo

Hitar zbrisat, podatki, podatki. Od klje?

Je zrela, ne pusti se zmanipulirat. Ne rabi prevaranta, laznjivca. Ne caka na njegov denar, ce se kot ljubimec ne iskaze, pol pa sploh, nimas kaj z njim. Nobene koristi.

Zato naj kar okrog vozijo ta mlade, jim kupujejo pijacke, cunje za 20EUR. Odrasla oseba ima rajse kvalitetno robo in si jo tudi kupi.

Odgovor na objavo uporabnika
privlačnost, 10.04.2023 ob 23:43

Sedaj, ko so zame primerni moški do 40 let, me nihče ne privlači. Ko gledam te fotke, nihče ne izstopa. Zato pa ženske v takih letih iščemo kaj drugega kot videz. Očitno. Ko smo bile mlajše, je bilo vse enostavnejše in lažje. Zdaj, ko si zamislim, da bi iskala partnerja, mi gre že na živce eno in isto, kako si, iz kje si, koliko let, se opišeš, pošlješ fotko. Meni se iskreno ko pomislim na to, ne da. Sploh se pa mi ne da tudi konstantno hoditi na zmenke, da dobiš “pravega”. Sem osamljena, bi se rada objemala itd., ampak mi je tako težko kaj najti. Ni tako, kot v dvajsetih.

Hmmm.. očitno niso delala na sebi dovolj. Smilis se sama sebi. Ne ves kdo si in kaj hoces. V kolikor bi izzarevala ze stvenost ne bi rabila hoditi na zmenke. Izbirala bi pac med najboljsimi moskimi.l, ki bi se zate tudi locili. Tako pa pac je tezko izbirati med ljudmi, ki ti sploh namenijo kako pozornost. Za ostale pa si se prepričala, da so kisle limone. To je obrambni mehanizem ki ti omogoca smiselno iti dalje.

Saj za moške ni nič drugače, če se najdeš v redu, drugače pa čakaš naprej

To izložbeno izbiranje moških je mimo. Najprej se vprašaj kakšnega moškega si želiš. Potem se vključi kam, kjer jih boš imela možnost spoznavati /(če si rada v hribih, v kakšno planinsko društvo, če si rada v cekrvi, poišči kakšno druženje kristjanov …). Ni tako težko spoznati nekoga in se vezati, če se giblješ v krogu večjega števila samskih, samo teh možnosti je manj, nič drugega.

Večina jih je zasedenih, tista peščica, ki so samske, pa so samske, zato ker je nekaj narobe z njimi. Prej zadenes na loteriji, kot pa da si najdeš zensko, ki bi imela kaj pameti in ne bi komplicirala.

Zame ste luzerke. Sem resen, ki bi rad imel otroke in zanje vse naredil, pa ni ne duha ne sluha od nasprotnega spola. Če je katera že na spregled, je itak zasedena, če pa je samska, pa se izmika, očitno noče nobenega moškega. Vse okrog mene se slini polno moških, mladih ali starejših, ženska pa niti ena ne “povoha”. Ne nisem gej, samo hočeš povedati, da je pri nasprotnem sploh nekaj hudo narobe glede na to, da ni od njih ničesar.

Odgovor na objavo uporabnika
Sprijazni se, 10.04.2023 ob 23:58

Sprijazni se, da si z razlogom in nic kaj prida ostanek.

kaka prasica moraš bit ti, v dno duše pokvarjena prasica s takimi komentarji.

te, ki so sme pri 40 naprej so same, ker imajo muda, ker ne čakajo, da jim ded prinese od domov, da bodo jedle, ker so samostojne.

niso prodane psice kot ti.

Ne pravijo zastonj, da ljubezen pride, ko najmanj pričakuješ. Ljubezen ni nakupovanje v supermarketu.

Omg ne no nisi to napisala haha…

Statistika kaze da so zenske najbolj privlacne med 18-23 letom starosti oz s 5 ali majn sexualnimi partnerji….
moski se po drugi strani starajo kot dobro vino in imajo vrhunec med 30 -45 letom odvisno od preteklosti… ce zdruzimo te dve statistiki vidimo da je avtorica tako kot si sama napisala “skart roba” in ko ji reces da bo nasla pravega ji prakticno meces pesek v ovi ker vsak normalen moski si bo iskal punco med 18-23 let z malo sexualnimi partnerji medtem ko je avtorica 40 in ne ustreza temu. Mogoce bo nasla koga da jo nahitro kresne ampak na resno zvezo z moskim ki je NJEJ privlacen pa lahko pozabi, razen ce bo extremno zmajnsala standarde

Nehaj se sekirat, pa uživaj čas, ki ga še imaš. Tik, tak…

Težka bo. Si odrasla, zrela, formirana osebnost, ki ni pod vplivom najstniških hormonov in se ne zaljublja na brezglav način. Poleg tega imaš izkrivljen in izključno romantičen pogled na ljubezen in zvezo. Ljubiš idejo biti v dvoje, in si dejansko ne želiš samega odnosa z nekom. Kar je logično, saj želje nimaš na koga fiksirat, ker ti pač nobeden ni všeč.

Prvi in najpomembnejši korak je, da sprejmeš možnost da boš mogoče ostala za vedno samska. Drugi, da se rešiš feminističnega in zahodno-romantičnega balasta, ki sta naredila ogromno škode v mž odnosih. Za to boš potrebovala veliko energije in vztrajnosti. Tretje, bodi odprta. Tretji korak je brezpredmeten, če se drugega ne lotiš temeljito in resnično ne sprejmeš prvega. Živi, počni kar te veseli (hobiji i. Co.) in se predvsem druži (tudi z sorodniki in njihovimi otroci, otroci so krasni za druženje, če jih imaš rada). Pomembno je, da si videna in vključena. Tako se boš kasneje tudi izognila generičnim zmenkarskim vprašanjem.

Opisana pot je najtežja, predvsem zaradi drugega koraka. Ampak, če jo daš skozi, morda najdeš nekoga s katerim boš lahko ustvarila pristno zvezo, ki je ne bo konec in te bo resnično izpolnjevala. ; )

Torej, situacija ni popolnoma brezupna in ima potencial.

Bajdvej, očitno si oseba, ki ne pada na prvo žogo in fizikus. Zato je pomembno, da se več družiš.

Piši sem istega mnenja,031850604🍀

Zapri oči in poglej v srce.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3559, 13.04.2024 ob 18:03

Zapri oči in poglej v srce.

Waw tole si je za zapomnit🤩

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1639, 12.04.2023 ob 17:30

Ženske tvoje starosti, ki so še vedno samske delim na tri skupine (to vidim po svojih opažanjih mogoče se motim). Prve so tiste, ki so bile “playerke”, torej tiste, ki so skakale iz cveta na cvet, ampak nikoli nobenega izbrale, ker nobeden ni ustrezal profilu princa na belem konju. Druge preprosto niso imele sreče oziroma bolj verjetno niso znale izbirat in so vedno naletele na kakšen moški izrodek, kakšnega normalnega fanta pa še opazile niso. In pa one ki jim manjka kakšno kolesce v glavi in ga ni bilo junaka, ki bi zdržal. Pri vsem treh se je pa zgodila ena stvar. Taboljše partije so si našle partnerke, one so pa ostale same. V katero skupino pa ti spadaš pa sama najboljše veš. Eno dejstvo pa je, če iščeš 40 letnike, ki so normalni, je večja verjetnost je zadetek na loteriji, kot pa najdit normalnega moškega samca pri 40. Ker ti, ki so sami je velika verjetnost, da je tudi z njimi, kaj narobe. Pri tebi je rešitev edino mlajši ali pa da totalno znižaš kriterije. Kar ti pa ne priporočam. Mislim pa da je bolje, da ostaneš sama. Ker če do zdaj nisi našla primernega, ti pač ni usojeno. Čakala si pa tudi verjetno predolgo.

Kar se pa tiče enih, da dedcev ki se tolažite, da lahko najdete mlade. Lahko ampak take ki so boge v glavo toliko kot vi.

A veš koliko nas je vredu tipov še samskih, ki gremo proti 40-em.Pa smo športniki izklesani,dobra služba vse super samo smo imeli smolo v vezah z nepravimi puncami in smo samski. In kaj nej. Potem paslišim kako smo tisti prot 40-im slaba roba , da postanem kar depresiven.

Odgovor na objavo uporabnika
Jedilnik, 11.04.2023 ob 12:09

Pa vse smo tko mislile!

Najde se.

Jaaa portali za iskanje utrujajo. Greš, 7 zmenkov. Pavza pol leta. Ponovi vajo.

Tud ok moški se ločujejo. Ob tem dozorijo…. Ogromno je pa seveda muh enodnevnic brez služb brez vizije brez potrebe po klasičnem družinskem lajfu… Svasta najdeš. Če iščeš.

Jaz v reali tj izven portalov nisem našla niti 1 kandidata. Pa je folk vedel da sem sama. Ni bilo druge kot da grem na portal. Z jasno vizijo česa se ne grem. Ravno zato ker nisem tolk obupana da bi vse pobrala. Sploh če vem da tega tipa človeka nočem.

 

Iz plen : velik zmenkov, spoznavanja tipov okoli 40 in potem nekega dne : klik

 

Vse dobro

Kriteriji in itd pa nikjer nobenga po njih. Itak da ne. Ker je to ze vnaprej nasvet za nikoli  nobenga, ker ne obstaja.

Vse literature in koache  pometat v kos ter se butnit v celo. No moj nasvet. Iz prakse.

New Report

Close