Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nihce vceri cepil

nihce vceri cepil

laznivci smrdljivi

na twiterju pise folk d so guzve

kolone za cepit

    Nihce se ni cepil!!!mi cepljeni bomo štrajkali,dost jih imamo

Vas bomo prišli cepit, če se ne zresnite!!!

Tako kot v Bolgariji in Srbiji. Človeška neumnost brez konca.

Odgovor na objavo uporabnika
jsjssj, 24.10.2021 ob 18:58

laznivci smrdljivi

na twiterju pise folk d so guzve

kolone za cepit

Moja hči se je včeraj cepila v Šiški in pravi, da je bilo vsaj 20 ljudi v vrsti… Najbrž ima POP TV svojo anticepilsko računico, da pišejo nepreverjene informacije… novinarji so včasih odgovarjali za resničnost napisanega, sedaj so pa tam zaposleni večinoma polpismeni idioti

Bomo spremljali številke. Danes sem gledala in zapisala spremembe številk za 4 dni nazaj. Vmes niso spreminjali, danes pa so.

Danes so sporočili, da se je samo v ZD Trebnje v soboto cepilo 105 oseb!

    So povedali, da imajo 48 ur časa, da cepljene osebe vnesejo v evidenco, baza pa se osvežuje 1x dnevno, zato prihaja do zamud oz. nepopolnih podatkov.

G.JJ vse to ve, pa vseeno ni izpustil priložnosti, da ne bi rohnel po twitterju. NIJZ pa modro tiho… tem kekcem ni za verjet niti ko rečejo dober dan.

Odgovor na objavo uporabnika
hg 56, 24.10.2021 ob 19:40

Moja hči se je včeraj cepila v Šiški in pravi, da je bilo vsaj 20 ljudi v vrsti… Najbrž ima POP TV svojo anticepilsko računico, da pišejo nepreverjene informacije… novinarji so včasih odgovarjali za resničnost napisanega, sedaj so pa tam zaposleni večinoma polpismeni idioti

POpTv samo povzema predsednika vlade, ki je spet nekaj besnel na twitterju včeraj.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 25.10.2021 ob 14:23

POpTv samo povzema predsednika vlade, ki je spet nekaj besnel na twitterju včeraj.

“Lev z majhnim tičem se mora zadovoljiti z mogočnim rjovenjem!”

🦁🦁🦁🦁

Ni res, da se baza podatkov spreminja 1x dnevno, ker so jo sposobni popravljat tudi 3 do 4x dnevno.

Cel dan tulijo umrlo je 11 ljudi. Najprej je bil podatek da menda 5 ali 6 umrlih, pred pol ure je bil podatek zapisa 10 umrlih.

Pa tudi naslednji dan ali pa do 4 in 5 nazaj spreminjajo podatke.

dejmo natančno: TOLE LAŽ JE OBJAVIL SAM JANEZ JANŠA NAJPREJ IN NIJZ… mediji so jo povzeli… TOREJ IZVIRNI GREH JE NA OBLASTNIKIH… seveda tipo lažnivi ni zamudil priložnosti,da bi za to laž okrivil vse mogoče ljudi naokoli…

torej – še kdo verjame cifram, ki jih ta lažniva oblast objavlja…

New Report

Close