Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus NIJZ danes bolje

NIJZ danes bolje

No, moram rect, da ko danes poslušam te tete zvenijo precej bolje, beri manj zmedeno. Končno. Mogoče pa le bo, zdaj ko se širi ko šus. Da nam le česa ne prikrivajo. Ker potem bo pa frka in bo folk res znoru.

Na faksih in v srednjih šolah, je preveč kašljanja .

Gledala sem tiskovko ob 14ih, kot da ne bi bile iste osebe. Tudi mene je prešinilo – kaj se dogaja.

Dajale so tudi celo lastna priporočila pa to ni bilo: umivajte si roke.

Samo 2 meseca prepozno.

Samo 2 meseca prepozno.
[/quote]

Za korono res dva meseca prepozno. Moje negativno mnenje sega pa par let nazaj. Vse je ok dokler nimaš opravka z njimi.

Par dni nazaj, v eni tiskovki, je bila v ozadju gospa (žal se ne spomnim imena), ki je bila čisto skrčena v pozi (glava med rameni). Tista drža telesa, ki govori o tem, kako je tej osebi v tem trenutku neprijetno.
Je še en močan faktor: birokracija je nad njimi. Mogoče so pa danes ali že včeraj le uspele nadrejenim dopovedati, kako resna je situacija in so jih ne samo slišali, celo upoštevali.

Po moje so slišali zadnje novice. V Iranu dveh poslancev več ni zaradi virusa, v Franciji sta pa dva že okužena, en v Italiji.

Mogoče so pa dojeli,…. da ne izbira tale virus.

Edino v prikrivanju podatkov. Dogodki jih prehitevajo. S par pacienti, ki sploh niso v kriticnem stanju, je sistem pred razsulom. S svojimi izjami so tetke povzrocile, da imamo zaenkat en zdravstveni dom zaprt, pol ukcja blokiranega, dohtarje doma namesto ne delu. Prejšnji teden pa so smucali, namesto skrajsevali vrst.
V glavnem, obeta se pestra prihodnost. V par dneh so pozrli vse svoje stare nasvete in udarile kontro. Kaj še sledi?
Na kratko, pojma nimajo, prikrivajo informacije in lastno nesposobnost.


Ne verjamem.
Jaz kolebam med več možnostmi:
1. ali so se odločile da ne bodo več upoštevale pritiskov nadrejenih in bodo povedale kar mislijo
2. ali slepo sledijo protokolom, ki jih imajo in je število okuženih preseglo prvo mejo
3 ali pa kaže na to, da je stanje hujše kot je prikazano

Končno so se zbudili. Če bi tako ukrepali pred 14 dnevi, bi bilo danes marsikaj lažje… predvsem za epidemiologe. Je pa zanimivo, da so najbolj podcenjevali virus ravno zdravniki, od katerih bi človek pričakoval profesionalnost. Ni za rečt dvakrat, da je NIJZ poslušal predvsem take zdravnike. V bistvu zaenkrat predstavljajo zdravniki največjo grožnjo najbolj rizičnim osebam, luknja v sistemu, gnil krompir, menefregisti.

https://www.youtube.com/watch?v=WRm4rvGfQeU

Meni se je tudi zdelo da ta Nina kar obvlada stvar. Tako nekako jasno in razumljivo je bilo vse akupaj. Ne vem a je v prejšnje dni tudi ona govorila, ali je samo zdaj prišla v ospredje ko je ravno vikend?

Bojijo se aresta, jim je prišlo.

se mi zdi, da je ona Nina vedno vse jasno in razločno povedala, danes pa sploh. Tudi tista državna sekretarka ni slaba, oziroma vendo boljša,so le pod pritiskom in stresom, sej nimajo one škarje in platno v roki, so samo tiste, ki podajo informacije in takoj na udaru, kot da so one krive za vse..In valjda so že zdelani in utrujeni. Malo bi se lahko menjali ti ljudje.

Je minister Šabeder naredil štalo prepozno?

se mi zdi, da je ona Nina vedno vse jasno in razločno povedala, danes pa sploh. Tudi tista državna sekretarka ni slaba, oziroma vendo boljša,so le pod pritiskom in stresom, sej nimajo one škarje in platno v roki, so samo tiste, ki podajo informacije in takoj na udaru, kot da so one krive za vse..In valjda so že zdelani in utrujeni. Malo bi se lahko menjali ti ljudje.
[/quote]

Dj Nina, se mar za rt bojiš? Imaš doma koga okuženga?

Najprej je imel sestanek z zdravniki na UKC. Naslednji je napovedan na NIJZ.

https://www.youtube.com/watch?v=DGmzG_OlxRU

New Report

Close