Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nikita tell….

Nikita tell….

Nikita tell me the truuuuuuth ….. k glih eltonov jožko pojčka sem se spomnila šefice Nikitke – upam da je na kakšnem lepem in hitrem konjčku:))

al pa de se kje carta;-)

ouuuu Nikita (severnica ornk fuša zraven joškota – POJE PA ha!)

ekola en kup iskric ud mene:))

Shake it baby :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

all night long :)))))))))))))))))

ziher zdejle Nikita šejka na kakšnem hors :)))))

šejkammmmmmmm:)))

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES:)))

ha, da ni kakšnega našga arabita s sabo pelala:)))

Kako arabita? Kaj je zdej z vojački narobe? Ste me čisto zmedli:)))

Beckyyyyyyyyyyyyy – ježešna – YEEEEEEEEEEEEEES-še si tuki ::))))))))

jaa z arabiti je pa tko – Nikita in jest sva malo razpravljali o “najinih” tejstih kar se tiče moooških:)) In kokr sm jest razumela ma Nikitka tud unga Mohameda pa Bina tuuuuuuud rada (poleg unih seksi uniformc)..
glavn da si ne hodva v zelje – jst prsegam na severnjake;-)

kam pa Beckine očke streljajo?

A to veš da so ble Rebeke vedno la femme fatal:))

Doniš da ne bova z Nikitko ob vse šanse;-)

Ziher je ziher – firbčna sevrnjakinja hoče vedet če maš rada severnjake?
Vikinge ti mirne duše odstopm:)))

hehehehe kakšnega Bina :)))))))))))))))) ladna :))))

Bin :)) Sam da nov pol Mr.Bean;-)

CMOKA edinmu mačotu dons TUKIIII – YESS spet se kušujem;-)

beri sms nujno te rabim.

nenene 🙂 moj Bin ne bo nikol mister :))))

Jani se tko al tko vedno uštuli takrat, da je taglavni frajer… čeprov kakšna pomoč včasih… ne bi bla odveč :)))

je vrnen sms.. a nisi še dobila?

aaa se kaj bojiš da novš preveč blažen med …… 🙂

Jani je fejst dečko zato ga pa severnica tko vneto cmakaaa;-)

Ne!

Nč se bat. Severnjaki so tvoji, Niki pa naj ma Bina. Men so všeč vsi fejst fantje (sam, da moj tega ne sliši:))))), ne sme pa bit taljan-d.. p…. mi grejo na živce Rdeči čeveljci pa se po mestu sprehajajo in kdo ve kaj nakupujejo;))))

Sm pozabla povedat. Becky vedno prisotna, sam vas ne dohiteva. Komi preberem in hočem kaj dopisat, pa že nov post leti mimo. Bo moj pc šripnu pri tej hitrosti. En velik hugh vsem.

ma tropo bello srček si – jest sm te zmeri vesela-samo da se prkažeš:)

talijanov pa jest tuuud ne…… niks maminih sinčkov (dobr da me moj sine ne sliš) ampak njihovo papico pa jest amoremioooooo. Dobr da ne žvim tam ko bi sam njami, njami pol bi se pa kotalila okrog posvet:))

a de je Nikitka zdele v rudeči čevljcih – pa pleše – to se mi tud dupade. Upam da se ji ne kolca dons – od pozitiv vajbrajšn dons – višga kva ena pesemca ud jožeta eltonovga nardi;-)
Severnica bo tud Primorka enkrat ratala (k bo modra pa velka)…
jaap nkol ne veš kje te sreča čaka…..

EN ORNK BIG HAAAAAAG OD MENE & C.I.C.

se je treba orenk merkat :)))) ker blaženost na šihtu glih ni kej preveč dobro došla :)))))

Jani z veseljam sprejema cmoke vseh vrst :))))

ja blaženost na delu – je že Platon pongrutal svoj model UTOPIJE….
revček pa tko se je trudu s sestavljanjem “ta pravga modela”…

k si tko vesel evo spet te CMAKAM – na levga ino desnega lička pa še tretjega (je treba 3x kušnt da drži)!!!

Ja čez pašto je ni. Bi se kar obe kotalile. Kot dva ježka bi hruške nabirale. A ni lepo k je sonček pokukal. A tam pri tebi tud? Mi bo mal srček ogrelo, sm mal žalostna. Ja, mi tvoj hugh dobro dene, ja. ;)))))

soooooooonček je tud tukiiiiii pa neboooooo je spet modro pa Petek
same lepe stvari.

beki te že grejem in objeeeeeeeeemam – že kej bolje?

pa mislim da te cela gmajna tud! Čaki da še šefica naokol pride pol boš pa tolk stisnjena v objem da boš komi dihala:)

Se že dušim, heeeeelp. Severnica ti si sila. Niki pa res že neki časa ni na spregled. Pa ja ni res arabita ulovila?Pa jo je s sabo odpelju. Saj to ne more bit. Tam ne bo mogla nosit rdečih čeveljcev. Niiiikiiii vrni se!!

becki nč bat. Ma je Nikitka ta prava šefica ma ziher arabita na povodcu:)
jest sm full vesela – pr tolkih željah se me ziher faaaaaaaaaajn!

(rdeči čevlčki jo pa ponesejo ko uno doroti iu oza – tko da ni panike – pride ona boš vidla)

jest sem dones spala celih 7 ur in je cel svet moooooooooooooooj:))

pa zajček mi je pozabu napovedat sončka;-)

New Report

Close