Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nimam komu povedat, moram pa dat iz sebe

Nimam komu povedat, moram pa dat iz sebe

Ok. Sem že enkrat hotela pisati na ta post, tole je pa že malo preveč. Na tem forumu se ne obsojamo, ne pljuvamo drug čez drugega, sploh pa nismo tako primitivni kot si ti. Ne rečem, da se moraš z njegovim početjem strinjati, ampak tak način pisanja lahko nadaljuješ na Starševskem čveku. Sploh ti pa predlagam, da tega foruma ne obiskuješ, če te take izpovedi tako spravijo iz tira.

Mhm…

Oj stara. Ma veš kaj kar je preveč, je pa preveč.:))) Za dobro jutro me je razpizdil/a. Se mi je kar kava zaletela.:)))
Greva na eno kavico v miru? 🙂

Sem za.
Moram prav na koledar pogledat, kaj meče folk, ker to je za pop….
So me že tukaj navsezgodaj razjezil. Greva?

hahahahah…………..ne se jezit pupe!……..En šnopsek pa kavico, pa bo ok!
:)))))))))))))
Po kavici pa en dober sex……………po sexu pa kavica……………hehehe

Jezit, zaradi ene takšne osebe? Ne. Se imam preveč rada, da bi izgubljala energijo. Greš zraven? (na kavo mislim)

Normalno, da grem; pa flašo šnopsa prinesem coj!
:)))))

:)) Ti si faca. Ne, jezim se res ne, priznam pa da mi je malo dvignilo pritisk. Ravno prav, da ne rabim šnopsa. Še ne. Pa čakaj malo! Saj še ni 10.:)
Gremo mi lepo na kavico, nekam kjer bo kakšen lep razgled ;), potem bomo pa videle ali bomo rabile šnops.

Točno tako ali pa pol litra vinčeka pa je:-))

Ti si prava veseljakinja.Too,yess.

Dobro jutro.Pa lepo uživajta ob kavi in klepetu na toplem soncu.

Dobro jutro

Dobro prijazno jutro tudi tebi in Bei.

A tale moralistka je na starševskem doma????
Madona, a taki moralisti so “starši”??????

Saj pol ni čudno, če so otroci čist zblojeni! Še nikoli se ni izkazalo prepovedovanje za dobro vzgojno metodo!!!!! In zmrdovanje in moraliziranje tudi ne!!!!!! Otrokom je treba ponudit dober zgled. Razumevanje, strpnost, pogovor… ne pa tole… ph….

Ne vem. Predvidevam. Čisto stil pisanja s starševskega.:)) Ja, ob (izjemno redkem) prebiranju postov na starševskem, se tudi jaz vprašam kam pelje ta svet, če so vsi tisti res starši. Me hudo skrbi kaj bo, ker toliko nestrpnosti, nesramnosti, primitivnosti,…. da ne naštevam naprej, ne najdeš nikjer drugje. Žalostno!!! Potem je pa danajšnja mladina tista, ki je pokvarjena,….. Saj drugače ne more biti, če je starševski čvek vsaj malo odraz staršev, ki vzgajajo to mladino.
Uf, bolje da se ustavim. Zdaj sem pa že preveč zastavila s tem moraliziranjem.:))))

Točno tako.Nekateri nimajo kančka vzgoje in bontona,ter potem nevzgojo prenašajo na otroke.So pa tudi otroci,ki si rečejo:boljši,pozitivnejši,drugačni bomo od svojih staršev.Svoje otroke bomo primerno vzgajali in se ukvarjali z njimi.

Hja, tisti, ki ne razmišljamo na “njihov” način, imamo seveda razlog za skrb… ker bodo naši otroci prišli v stik z njihovimi… in potem se bodo kresala mnenja in padale bodo moralizirajoče pripombe… in naši otroci, ki bodo bolj odprti in strpni, bodo začudeni prihajali domov spraševat, kaj se dogaja…

Pa naj takoj dodam še tole:
Ko sem napisala, da so naši otroci bolj odprti in strpni, seveda nisem mislila, da bodo vsepovprek seksali in da bodo menoralni skoz in skoz! Mislila sem predvsem to, da bodo na stvari gledali trezno, z več zornih kotov in da ne bodo zaplankani!!!!!

No, pod to se pa podpišem tudi jaz. Nimam kaj dodati!

Kar je pa silno težko…
Kar se Janezek nauči, to Janez zna…. in težko je to presečt!!!! Je treba veliko volje in učenja! Zato vsaka čast tistim, ki uspejo!

In vložen trud ter volja pokažeta rezultate.Samo da otroci niso prepuščeni cesti,a je danes veliko tega.Nekateri starši vse vložijo v kariero,službo,se pehajo za denarjem,otroci pa trpijo brez starševske vzgoje in pozitivno načrtanih življenskih smernic.

Kaj je b’lo prej? Kura al jajce?

:)))))

Kura*c.
:)))

Acjom,tako “grde”besede iz tako lepih ust:-()

pardon….. :-))

ja. pa s tabo??? 🙂

New Report

Close