Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nimam komu povedat, moram pa dat iz sebe

Nimam komu povedat, moram pa dat iz sebe

Nocoj sem doživel seks s čudovito žensko. Zdaj grem počasi domov in spat, ker komi gledam. Še prej pa obvezno sprat njen vonj, sicer me doma zavoha.

Bilo je lepo. Naj se ponavlja.

Nimaš nič slabe vesti?………..In greš lahko mirno in spokojno domov k ženi?
Ne misli, da te obsojam, niti slučajno; ampak………..jaz te zadavim, da si moj ded!
:))
saj vem kaj boš rekel…………ona ne ve…….in kar se ne ve, to ne boli……….kaj pa če le izve?
Uživaj in pazi nase!
………….upam, da si uporabil kondom. :))))

p*R***S*e*CcccccccccCC

:)))

Z željo, da res ni bilo zadnjič……

Zdj ne vem, a maš tolk “naivno – slepo” žensko, da te še do zdj ni pogruntala, a si tolk bogat, da jo boli k…., kaj počenjaš, sam da je materialno preskrbljena, al pa ve, pa se ne sekira, ker ni preveč ljubosumna in si tud z njo drugače več kot vredu. Ali pa je nekaj čisto petega ;-))))). Če ti vse skupaj uspeva, brez hudih traum v familiji, potem je vse OK.

Živjo!

Kje sta pa bila?

Verjamem, da je bilo super…

Ti z laptopom hodiš seksat ali pač dostopaš preko GPRS-a ali UMTS-a?:-))).

No, važno je, da si se imel lepo in, da ti rit ni zmrznila.

Činčin na še kakšno ponovitev:-).

Mya

Diskret, sem mislil da si nekaj posebnega. Pa nisi! Čisti povprečnež si, kot večina Slovenčkov, ki si po sexu zapne hlače in odide domov :-))))))))))))))))

Mjčkn bolš od povprečja pa vendarle sem.

Dobro jutro.

Srček, a greš ti z odpetimi domov?

Vso srečo!:-):):)

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Oh, potem pa ni bila tako čudovita, če si si šel takoj sprati njen vonj! Jaz si v takih primerih želim, da bi vonj trajal in trajal. Bi kar malo pozabila na osnove higiene takrat.:))) Pa tudi če me moj zavoha.:)))

Ko bi te tvoj zavohal bi bilo najbrž”veselo”.Da te “dobi”ti seveda ne želim:-)

Ne vem…. večina gre DOMOV spat. Vsaj po tem nisi:-))))))))

Ne, mucika! Zapnem jih:-))))) Samo 1 – 2 x na leto… to sploh ne šteje, hahaha

Tuširal sem se zjutraj, še prej pa s prsti po svojem telesu iskal njen vonj. Vrat in obraz sem si res moral oplahnit preden sem prišel domov. Tja sem se odpravil precej kasneje, ker sem užival v vožnji skozi Ljubljano in ob mislih nanjo. Res je enkratna.

hmm, potem jo pa lepo imej…

Lepo, da si užival 🙂

Nekako čestitala pa ti nebi, ker ne maram varanja in taksne neiskrenosti. Raje partnerja pustim pa potem skacem okol 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Zdaj nisem čist prepričana, a naj ti čestitam ali pa raje klofuto prisolim!!!!

Da greš takole varat vse po vrsti… ej… ženo, mene, Majo eno in drugo, ljubico, Beo, acjom… in nam pol še vse to tako lepo poveš…
Sem se že odločila: KLOFUTO DOBIŠ!
:-)))

Nagravžno, kreten primitiven!!!! A nimaš vesti? Kaj sploh sprašujem, valda da ne… takšni ste za ubit!

Daj to nanj prilimaj, ne name… jaz nimam nič s tem, hihi!

Svasta…

Pa drgac…? Je vse ok s tabo…?

Dober večer,
samo moja pripomba; če misliš moralizirati, boš vsaj po mojem morala zamenjati forum….

Tolk….

Hehe…

Bejba najbrz bere SVM, zato, da lahko dozivlja katarzo nad svojo lastno brezmadeznostjo…:)))

Svojo brezmadežnostjo mogoče že. Za svojega bi pa itak verjetno cela v ogenj skočila….ne moj pa že ni tak…..

New Report

Close