Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek NIMATE POJMA KOK STE NAPOMEMBNI

NIMATE POJMA KOK STE NAPOMEMBNI

Na svetu je veliko bolj pomembnega kot kreganje za brezveze kar se dogaja tukaj gor eni to tako zavzeto počbnete meni je to ves čas bolj zabava kot karkoli driuzga pejte raje tole pohgledat foljk je usmerjen v prihodnost
http://wraithfodder.livejournal.com/249907.html
http://wraithfodder.livejournal.com/249907.html

svetilnik, tudi imaš kdaj kakšno pametno. reklo bi se, se ti kdaj pa kdaj posveti. 🙂

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

o primožov kak s kej

Jebemti Primož a si vidu , saj ne morem verjet , svetilnik je napisal čisto skuliran post .
Mislim , da se bo prijavil za tiste seanse zgoraj , pa mal trenira .
Svetilnik! jaz se z tabo popolnoma strinjam sploh sva midve kle gor ene nežne dušce , sam naju ne razumejo .

Jebemti Primož a si vidu , saj ne morem verjet , svetilnik je napisal čisto skuliran post .
Mislim , da se bo prijavil za tiste seanse zgoraj , pa mal trenira .
Svetilnik! jaz se z tabo popolnoma strinjam sploh sva midva kle gor ene nežne dušce , sam naju ne razumejo .

točno tako na znajo naju razumet

Zato ker so obremenjeni vsak z svojo politično opcijo .
Ljudem sploh ne moreš dopovedat , da klasična delitev na leve in desne v Sloveniji sploh nima veljave .
Poglej enkrat sem že povedal , v Slo. med levimi in desnimi ni razlike vsi so ostanek prejšne ideologije , na levi so stari komunisti , ki so bili nekoč vodilna *stranka* in , ki so se samo preimenovali in ponovno zasedli vodilne položaje , na desni pa imaš mlade komuniste nekdanje člane komunistične mladine Slo. in Yu. ki so bili nevarni starejšim rdečim zaradi svojega še bolj radikalnega komunizma , zato so jih tastari zmetal iz KP .
In sedaj pridemo do dveh praktično različnih političnih opcij z isto ideologijo , katero koli opcijo voliš si izbral komuniste , enim in drugim je v krvi totalitarizem .

Ja, jon, Svetilnik je ena nežna dušica, polna sprave, ljubezni, razumevanja, sočutja, lepih besed, prizanesljiv do desnih in levih, partizanov in domobrancev, kavbojev in indijancev… on, on, on… on bo naslednji predsednik!

Zgodaj smo začeli z novimi kandidati. Ampak, če je kandidat dober, nikoli ni prezgodaj!! Se strinjaš,mmml.

Nikoli ni prezgodaj za začetek izgubljene kampanije. Poglej Petrleta.

Nikoli ni prezgodaj za začetek izgubljene kampanije. Poglej Petrleta.[/quote]

A misliš to, ko je napovedal ponovno kandidaturo za Evropskega poslanca?

Ma ne, ko je prvi začel predsedniško kandidaturo.

Svetilnik je res nežna dušca….ampak ne do dvonožcev, temveč štirinožcev…..in na momente se mi zdi, da ima prav….dvonožci ne zaslužimo pomilovanja in simpatij…….

Ko sem nekje brala kako blizu Zemlje bo nekoč, v naslednjem desetletju, mimo nas letela neka skala…..in, da obstaja možnost, da nas celo zadane, sem se ponovno vprašala, kakšen je smisel vseh teh prerekanj, če nas pa lahko ena vesoljska smet zradira v trenutku…….

Nam je pa pomembno samo al je lev al je desn, pa čeprav nam večini niti jasno ni, kaj to pomeni:(((((

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Aha, na to sploh nisem pomislila. Je že tako oddaljeno. Ja, in tukaj imaš popolnoma prav.

Ampak zadnjič sem nekje slišala, ko je dejal, da ne bo kandidiral za predsednika stranke NSI, ker bo ponovno kandidiral za EU poslanca. Zato sem to povezala.

Kdaj pa bodo volitve za EU poslance?

Aha, na to sploh nisem pomislila. Je že tako oddaljeno. Ja, in tukaj imaš popolnoma prav.

Ampak zadnjič sem nekje slišala, ko je dejal, da ne bo kandidiral za predsednika stranke NSI, ker bo ponovno kandidiral za EU poslanca. Zato sem to povezala.

Kdaj pa bodo volitve za EU poslance?[/quote]

Zanimivo vprašanje. Zadnje so sovpadale z našimi parlamentarnimi (2004). Naslednje pa bodo…

Komaj sem našla. Zakon o volitvah v evropski parlament.

“1. člen

Poslanke oziroma poslanci (v nadaljnjem besedilu: poslanci) iz Republike Slovenije v evropskem parlamentu se volijo neposredno na podlagi splošne in enake volilne pravice s tajnim glasovanjem za dobo petih let.”

Torej, če so bile volitve 2004, bodo naslednje 2009.

In Peterle je res zgodaj pričel oziroma napovedal kampanjo.

Eko sedaj se lahko prijavita za moderatorja.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

vrabček pa mmml dva moderatorja to bo še smeha mal se je treba hecat

wildwind a se midva mogoče poznava mislim ker tukaj je kar nekaj ljudi ki jih poznam pa sem ali izgubil stike ali pa imare druge nike lp

New Report

Close