Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ninej – agitatator stranke SDS

Ninej – agitatator stranke SDS

Ninej, a se ti zavedaš, da si najboljša ANTI-propaganda za stranko SD in njenega predsednika Boruta Pahorja?

Če bi bil neodločen in bi se nagibal na levico pa bi slučajno naletel na tvoje poste potem bi takoj vedel kaj moram voliti. In to ne bi bila stranka SD.

Daj mu naredi uslugo, Janši mislim, sekaj po SDS, sekaj po njem, objavljaj svoje nebulozne poste, linke do blodnih blogov… pa bomo videli kaj zmore ta vlada v še enem mandatu.

Saj mogoče si pa infiltrirana članica SDS in vodiš psihološko kampanjo po forumih. Tudi antipropaganda je lahko odlična propaganda.

hahaha, hvala za post in mojo analizo.

žal si usekal zelo mimo, ja kaj te pa pol moji posti tako zelo motijo, če vam delam uslugo in to tako zelo, da si odpru v ta namen celo novo temo!:)))

dragi moj, voli kar želiš, če ti pomagam pri izbiri pa toliko bolje.

veš kaj me zanima, kje pa sem favorizirala SD, al si spet narobe bral?:)

http://med.over.net/forum5/read.php?186,4920513

recimo, da ne iščem preveč.

Drugače pa, če že ti odpiraš poste za vsako “pasjo ohcet” ni vrag da ne bi odprli post tudi zate, hahahahahahaha…

ja kje v tej temi sem napisala, da je moj favorit (naj te potolažim, me še ni prepričal), je pa simpatičen, to moraš priznat, hahaha pa saj vem da ne boš.

ti kar, me nič ne moti, motim pa jaz druge, nekje sem prebrala, da ste spravili iz foruma vse drugače misleče in za vas moteče.

je pa nekaj zelo žalostno, če nisi za JJ in si proti njem, si sovražnik prve vrste in po možnosti še plačan.

če sam JJ je izjavil, naj ti citiram njegove besede: ” normalno je da se kritizira vlada, nenormalno je če se kritizira opozicija”.:)

New Report

Close