Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nisem srečna v zvezi

Nisem srečna v zvezi

Jaz bi že rada šla stran proč od njega samo me zelo skrbi da bi on od mene naredil samomor ker je že zadnjič znoru ko sem mu rekla da bom šla od njega ker mi tako ne morem več živeti ker je on vedno zelo ljubosumen in hitre nagle jeze pa se potem bojim da me bo udaril ali pa pretepel in se ga zelo bojim da ne bo res storil kaj hudega na meni

Jaz bi že rada šla stran proč od njega samo me zelo skrbi da bi on od mene naredil samomor ker je že zadnjič znoru ko sem mu rekla da bom šla od njega ker mi tako ne morem več živeti ker je on vedno zelo ljubosumen in hitre nagle jeze pa se potem bojim da me bo udaril ali pa pretepel in se ga zelo bojim da ne bo res storil kaj hudega na meni
[/quote]pa socialca si vzela za fanta s tabo je tud nekja zelo narobe, sej tri četrt lublane je itak bolane hitr ga pust pa nej gre hit na štrik še vrm mu daj saj druzga ni vreden smrad leni brezdelnež ni čudno da država cr…ob takih gnojih


Rajs pejt stran zdej kt pa pr 40. Pol bo pa res kriza. Mene je tut moja klicala luzer. Ampak pr nama se nism jst hvalu pa pecu okol ampak ona. Drgac pa podobno… No zdj sva narazen in zdj lazi za mano da ne bo nobenga vec dubla in dela dramo in da se bo ubila. Jst pa srecujem ful v redu ljudi. Grozno je. Naj mi da ze mir. Kar je iskala je dobila pa spet ni prov… Eni prov rinete v tezave oziroma ce teh ni, jih sproducirate sami.

Pa tak moški ni material, da bi lahko dobil v teh letih drugo žensko kar tako… Nimaš se kaj bati ;-).

Jaz bi že rada šla stran proč od njega samo me zelo skrbi da bi on od mene naredil samomor ker je že zadnjič znoru ko sem mu rekla da bom šla od njega ker mi tako ne morem več živeti ker je on vedno zelo ljubosumen in hitre nagle jeze pa se potem bojim da me bo udaril ali pa pretepel in se ga zelo bojim da ne bo res storil kaj hudega na meni
[/quote]

Treba tendobro nategnit pa izbit zalost iz tebe, bo treba vec terapij ka vijim da se ti je ze mocno to zaraslo…hitro da neabo prepozno deklina (;

Treba tendobro nategnit pa izbit zalost iz tebe, bo treba vec terapij ka vijim da se ti je ze mocno to zaraslo…hitro da neabo prepozno deklina (;
[/quote]

Daj ji cifro takoj, da jo ozdraviš s čudežno palčko.

Daj ji cifro takoj, da jo ozdraviš s čudežno palčko.
[/quote]

031 882 562
Da me nebi pedercine klicale!

031 882 562
Da me nebi pedercine klicale!
[/quote]
In od katerega sovražnika si cifro dal!?hihi

031 882 562
Da me nebi pedercine klicale!
[/quo

Hvala za resne odgovore,tisti ko pa ste naredili mojo temo v temo posmeha pa niste nič boljši kot moj fant se slabši ker on se nebi norčeval pa preveč je miren, da bi kako žensko udaril tak da hvala tistemu ko se je delal da sem jaz lepo od njega da se je tut norceval. Ta forum ni za uporabljati bi bilo boljše ga ukiniti, ker so gor sami čudaki.

xx
xxxx
xxxxxx
xxxxxxxx
xxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxx
xxxxx
xxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxx

drug drugega programiramo

Trenutno imam KONG STRONG wild power.

drug drugega programiramo

Saj bi ti svetovala, ampak me je tvoja nepismenost tako zmotila, da ne morem. Kako si ti prišla skozi osnovno šolo, mi res ni jasno.

Pokadil sem cigareto in opazoval avtomobilčke na cesti.

drug drugega programiramo

V prostoru, kjer sem se nahajal leta neviden komarček.
Pa me zanima, kako je temu komarčku ime?

drug drugega programiramo

Daj odloči se že, a je miren ali je nagle jeze?? A ti grozi ali ti ne grozi? Je ljubosumen ali ni?
Se ne čudim, da maš takle lajf…

Po tvojem pisanju sodeč sta si kar podobna.

Mogoče je komarčku ime KONG STRONG wild power.

drug drugega programiramo

Nisi nič bolj zdrava od njega, sicer ne bi bila z njim. Rešitev imaš na dlani…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nisi nič bolj zdrava od njega, sicer ne bi bila z njim. Rešitev imaš na dlani…
[/quote]
Matjazko, strokovnjak za bolne odnose :). Kako tvoja virtualna ljubezen? Zdaj bo že sedmo leto, a ne?


Matjazko, strokovnjak za bolne odnose :). Kako tvoja virtualna ljubezen? Zdaj bo že sedmo leto, a ne?
[/quote]

Goldfish, kako kaj tvoje realne ljubezni? 🙂 Kateri je najdlje zdržal? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Goldfish, kako kaj tvoje realne ljubezni? 🙂 Kateri je najdlje zdržal? 😀
[/quote]

Spet nisi vljuden, ker odgovarjaš z vprašanji. Mene se ne rabiš bati. Boj se svoje resnice :).

Spet nisi vljuden, ker odgovarjaš z vprašanji. Mene se ne rabiš bati. Boj se svoje resnice :).
[/quote]

Kako, kako , za božjo voljo, zdrži, železni živci!!??? :)))
Tisti, ki bi po najboljših napovedih podrl rekord 5 let, mu takoj častim pivo! 😉
Kje se skriva? 😀 Šel po svoje, moški, malo dominance, pa takoj cviknejo… 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kako, kako , za božjo voljo, zdrži, železni živci!!??? :)))
Tisti, ki bi po najboljših napovedih podrl rekord 5 let, mu takoj častim pivo! 😉
Kje se skriva? 😀 Šel po svoje, moški, malo dominance, pa takoj cviknejo… 😉
[/quote]

Z moškim si flirtal zadnjih sedem let? ahahahahaha
Lepo matjazko, presegel si samega sebe.

Nekdo je pisal v mojem niku in sem to tut omenila vi se kar norčujte iz mene tak se samo iz sebe norčujete ja spise sem samo dva ker so bili rdeči od napak pisanja dobro domislijo sem imela, pred leti ta je zginila z leti. Ja zelo sma si podobna mogoce sem zaradi tega nesrečna v njemu vidim preveč sebe s sabo nisem zadovoljna prav maš pašema skupaj samo jaz se spreminjam in on se pa ne. Jaz rastem počasi iz svojih napak on pa ne

New Report

Close