Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nisem srečna v zvezi

Nisem srečna v zvezi

Meni pa je odgovor od matjaskota všeč ugotovil je v pravo spet hvala bom si vzela čas in razmislila o vsem in se vse odgovore enkrat prebrala.

No saj če počasi raseš, boš tudi počasi tudi ugotovila, da je on tvoja napačna odločitev…

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Z moškim si flirtal zadnjih sedem let? ahahahahaha
Lepo matjazko, presegel si samega sebe.
[/quote]

Kako? Moški si. Jah, saj nima veze, 1x bova res morala iti na pivo, da proslaviva 7-letnico.
Danes sem do Šentvida prekolesaril po Celovški, a je še dlje do tebe?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kako? Moški si. Jah, saj nima veze, 1x bova res morala iti na pivo, da proslaviva 7-letnico.
Danes sem do Šentvida prekolesaril po Celovški, a je še dlje do tebe?
[/quote]

Virtualna ljubezen je tista tvoja s harfo. Napenjala je strune in si podlegel njenim čarom. Žal mi je, da se vama ni izšlo. Ampak glej, vsaka stvar je za nekaj dobra, a ne. Vsaj junfra še nisi izgubil.

Virtualna ljubezen je tista tvoja s harfo. Napenjala je strune in si podlegel njenim čarom. Žal mi je, da se vama ni izšlo. Ampak glej, vsaka stvar je za nekaj dobra, a ne. Vsaj junfra še nisi izgubil.
[/quote]

Goldfiška, izgubljen sem, o čem ti to, razsvetli me? 🙂 Govoril bolj spodobno, govoriš z nedolžnimi fanti, ne v tako pokvarjenem ženskem jeziku, te nič ne razumem. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Goldfiška, izgubljen sem, o čem ti to, razsvetli me? 🙂 Govoril bolj spodobno, govoriš z nedolžnimi fanti, ne v tako pokvarjenem ženskem jeziku, te nič ne razumem. 😉
[/quote]
Ja, zmeden si, vroče ti je. Dihaj. Sem tvoja prijateljica.

Moje mnenje pa je tako, da je boljse da ga pustis kot da zivis v bodoce z njim… Ker ne bo lepo zivljenje ta tebe verjemi mi… Je se dosti drugih fajnih fantov…


Ja, zmeden si, vroče ti je. Dihaj. Sem tvoja prijateljica.
[/quote]

A moja prijateljica noči si, ker je že tako pozno? Bi se posladkala to z nekimi mladimi nedolžnimi fanti, ki še 40 niso? 🙂 Goldfish, zmedena si ti, glej kaj vse naplete ženska domišljija v svoji osamljenosti, če ni moškega, ki bi stabiliziral čustveno nestabilna in nepredvidljiva bitja. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tvoje pisanje je takšno, da se verjetno kdo zafrkava, ampak ker je tema res resna pa ponovimo vse, mogoče pa komu pride prav.
Saj so ti že vse odgovorili, da tukaj preberi teme, da je tip je narcis, psiho-sociopat, mejna osebnost, da imaš tudi ti težave, verjetno iz bolnih odnosov primarne družine, slab zgled, pomanjkanje samozavesti, šibka osebnostna struktura, postavljanje mej, samospoštovanja in, da te je fant popolnoma sesul.Zato ga pusti, pa čeprav te bo bolelo, vedi, da je na svetu velika večina šla čez to in večina je preživela,đ.Ampak to je nič, v primerjavi z bolečino, če se boš zapletala z njim.Ti ljudje so strup in ker je tip šibka zguba, nesposoben preživet niti sebe in družino in, da si taki nikoli nič ne naredijo, to je le manipulacija, kot vse ostalo s čimer te ovija okoli prsta, v sebi ve pa, da si tudi šibka zato tako poetopa. Vemo iz lastnih izkušenj, ker drugače si boš uničila dragocen lajf.Vzemi si ene dve tri leta časa le zase, nobenih kontaktov z njim, da te ne motil s svojimi programskimi virusi, dokler nisi trdna in, da se ti vzorci popucajo, da spregledaš, pa se ukvarjaj s sabo, pa veliko beri na to temo, veliko razmišljaj in raziskuj, da si postaneš prva, srečna in zdrava oseba, šele potem boš pripravljena na kvalitetno partnerstvo.Če bo tip v tem času zrasel, boš lahko z njim, kar je pa malo verjetno, saj te niti privlačil več ne bo.Pa ne zanemari tudi telesa, uživaj v gibanju, prisluhni sebi in pošči kar te res veseli, izgradi se celostno, tako notri kot zunaj, da boš samozavestna, zadovoljna s sabo tudi nazven.Poišči si tudi takšne zdrave prijatelje, ob katerih boš napredovala, se pogovarjala, rastla, vedno več razumela in videla jasnejšo sliko.Če pa boš te nasvete ignorirala in poizkusila kot smo mnogi, ki nam tega nihče ni prej povedal, pa boš le še ena, ki se uči na trdo, zato uči se tudi iz tujih izkušenj, saj ne potrebuješ lastne, da bi razumela, kot verjame večina.
In, ko boš vse to dojela, boš tudi vse napisano razumela, tudi čudake, po tvojem.
Bi bilo pa fino, da bi se malo bolj potrudila tudi pri smiselnem pisanju, ker si boš tako tudi jasnila misli.

A moja prijateljica noči si, ker je že tako pozno? Bi se posladkala to z nekimi mladimi nedolžnimi fanti, ki še 40 niso? 🙂 Goldfish, zmedena si ti, glej kaj vse naplete ženska domišljija v svoji osamljenosti, če ni moškega, ki bi stabiliziral čustveno nestabilna in nepredvidljiva bitja. 😀
[/quote]

Meni se zdita vidva oba potrebna, tako da najboljše, da si pomagata medsebojno, javno virtualo pa prestavita na višji nivo – v zasebno virtualo. Nima to vajino kibicanje neke veze z osnovo teme, ki je odprta. Pa duška si dajta, morda se prime za kaj več kot sedem let


Idi v pisd o. Otroci pri 30.
Saj niste sposoni živeti.
“Bako” vprasaj.

Nekako sem se prebila čez tale tekst, in na koncu ugotovila, da “ne veš, kaj naj narediš”?
Daj no 🙂

Tudi jaz nisem srečen v zvezi.

drug drugega programiramo

Meni se zdita vidva oba potrebna, tako da najboljše, da si pomagata medsebojno, javno virtualo pa prestavita na višji nivo – v zasebno virtualo. Nima to vajino kibicanje neke veze z osnovo teme, ki je odprta. Pa duška si dajta, morda se prime za kaj več kot sedem let
[/quote]

Nimaš pojma o moških, preveč zapletena bitja smo, da bi ženska doumela vso to zapletenost, duševno raznolikost in globino naše duše v enem samem življenju. Aja, kje smo ostali, seveda, metuljči, kaj je bilo zadnje, da si čutila metuljčke v trebuhu? A? Evo, tu je odgovor na cinizem in prezir do poetične izpovedne umetnosti, ki opeva ljubezen. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sem ga pustila z lahkoto in tudi zvedela, da si je dopisoval z drugimi in jih osvajal tako da zdaj sem samska ta zveza med je naredila močnejšo. In vzela si bom več časa za sebe tut več bom brala.
Jeza v meni je zginila, ker sem bila skoz jezna na njega ker mi ni to mudil kar potrebujem. Ljubim sam sebe in drugih sploh ne.
S tem jaz zaključujemo to temo in se opravičujem za napake v tekstu.

Tale me tip me spominja na kolega. A mu je prva crka v imenu mogoce s ?

New Report

Close