Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nisem zaspana, je kdo za ČVEK?

nisem zaspana, je kdo za ČVEK?

atom…ant – kaj naj bi zamerile? Tud me babnice se ravnamo po vremenu. Kakršno je vreme, takšne volje smo. Če smo tečne, kakor vreme, nam pa vi ne zamerit.

Če ni skrivnost,koliko pomladi jih štejete vsi,ki ste še budni?
Jaz recimo 42 :(.

Dejmo res kakšno debato udart no da ne bomo prazne slame mlatle..
dejte idejo! :))))))

30

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

26 🙂

Kolk pomladi štejemo? Po pravici? 58, pa ledik in fraj! Pa vse se je razbežalo, ko je to prebralo, hehehe

aa, moja tema ni mlatenje prazne slame 🙂
kar poglej, brisače, velika skleda solate, jajček, to je best of the best!

mala večerna muzika 😉

[youtube]4op1esLn4mc[/youtube]

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]


Jutri hitro v trgovino v Mullerja ali Leclerca po dr.Beckmana za odstranjevanje madežev.Dobiš vse živo dol in ne boš rabila prat cote na 90 st.To je še edino čistilo,ki me je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zadovoljilo,in tudi drago ni.[/quote]

Nič ne bom šla v Muller, si hecen? Grem v Mercator, imajo čistila -30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} 😉


Ne bomo se razbežali,bo vsaj pestra noč z različnimi emšoti.
Mene pa zanima,če kaj planirate za letošnji dopust?In kje vam je bilo do sedaj najbolj the-best?

Mene pa mercator ne potegne.Se je zadnje čase ful podražil.

FriLLox – ta muzika pa mene uspava – takšna nežna – uspavanka

Jaz grem vsako leto na Laguno tukaj v Lj. Na bazen in neizmeeeeerno uživam..In pr mejduš študiram če že ne grem na morje..majo tam tako tajsko masažo za 10eur..in letos si jo bom prvoščla..z olji pa to..pa pol obvezno kakšen koktejlček brealkoholni k je vročina voda je pa super.. in uživam 500 na uro..Hrepenim po kakšni masaži..jo bom jo bom letos..mmm to pa res kumi čakam..:))))))

A že vsi spite?

Lahko noč, sladke sanje!

Bee Maja – dobro jutro

čvekarica, res imajo par dobrih, čutnih pesmi 🙂

[youtube]RqAPbFm4tXQ[/youtube]

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Dobro jutro! Očitno nisem edina, ki ne more spati.

tudi od mene dobro jutro

o lej lej jo.. a mož spet smrči?? :))))))

Kaj vaju muči, da sta tako dogo pokonci? Sama sem bolj nočni tip in ne zaspim pred eno uro, mož smrči že dolgo, knjigo sem že prebrala, sedaj mi je dolgčas. 🙂

FriLLox – rada ustvarjam in pri takšnih pesmih mi letijo prsti, pa še sprostijo te.

rednamay,hellof:)….ne sama sem,ker je na teren šel,ampak spat pa spet ne morem

aha kaj pa je po poklicu da gre ob taki uri na teren?
jaz tud nisem še zspana..spala dolgo danes..

se povsem strinjam glede ustvarjanja, tudi jaz črpam inspiracije iz glasbe, med drugim

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

New Report

Close