Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nisem zaspana, je kdo za ČVEK?

nisem zaspana, je kdo za ČVEK?

barve,hvala bogu…gotova si…pecivo pa to…hihi.Sam Bog me je zadnjič poslal na starševski čvek

tudi moja naj država je finska 😉 sem hotela tja, pa ni zneslo, sem potem pristala na danskem 🙂 ne morem se pritoževat, sploh danci so fejst fantje :))
game design.. takšna kariera, ki dovoljuje ponočevanje 😉

haha, ja, berem, da se kar dogaja zadnje cajte v slo.. tukaj je pa kar mirno… še sneg ne povzroča problemov, nič kidanja zame 🙂

ej, sosedi pa veš, da bom en tiramisu nardila 🙂 sploh pa če je bila božja intervencija, in pms 😉

tudi moja naj država je finska 😉 sem hotela tja, pa ni zneslo, sem potem pristala na danskem 🙂 ne morem se pritoževat, sploh danci so fejst fantje :))
game design.. takšna kariera, ki dovoljuje ponočevanje 😉

haha, ja, berem, da se kar dogaja zadnje cajte v slo.. tukaj je pa kar mirno… še sneg ne povzroča problemov, nič kidanja zame :)[/quote]

mah ti se kar drž danske,ni treba dam hodt.
tle je 150.000 brezposelnih pa upori pa protesti pa samo 800.000 aktivnega prebivalstva..
lohk si mislš je res kriza..
na danskem majo baje zakon palačinke pa sirupe za preliv ..
folk full hvali..
a je drago življenje?
baje so te skandinavske države drgae :))

ma i božja i angelska:).Sem danes slišala da misli v ned ali ponedeljek spet snežit.Juhuhu…naj in to fejst,obožujem sneg.

Jaz sem se malo prej zbudila…a bi kdo kavo skuhal?

uh ja.. sploh ne preračunavam več iz kron v evre, ker me začne glava bolet… soba (12m[sup]2[/sup]) me pride 300€, pa sem v enem najcenejših študencov… pa hrano sem kupila danes, za ene tri, štiri dni.. 40€

če bo sreča, bom probala tukaj kakšen job dobit, ker plače so pa tud najmanj 3x višje… da se mi čimprej povrnejo iztrošeni prihranki 🙂

čuj, jao mene, nea ga biksaj z nekim snegom spet! 🙂

komaj čakam poletje in morje…že veste kam boste šle na dopust?

Jalapena: pridi mam skuhano 🙂 pa torto v hladilniku, če bo kera kos?

Barve nehi s torto ker sem glihkar dokončala in otolkla še viki kremo od pondeljka,remember??
aaaaa sam žrem sladkarije..:))) dobila sem pa si ne morem pomagat!!

Jao mene sneg je the best! Nisem fan poletja..snegec naj pada.. jaaa

Completly upam da ti bo zneslo,danska je draga ja..uf hrana za 3 dni 40 evrov?? tok jst prežvim 10 dni!! če ne druzga še zmeri greš lohk do une morske deklice pa ti 3 žeje uresniči :)))
hecam se:)))))

ne mi zdaj o torti:)nea ga biksam,ampak je res blo govora o snegu:).Če slučajno ne pišem več sem zaspala,malo se mi zdi mi oke skup vleče.Mi bomo šli kar na slo.obalo,sicer bi sla nekam drugam,ampak boo tud to ok….upam

bom tiste tri želje za kej druzga rajš porabila :)) rajš mal manj jem, sej ne škodi 🙂
ccc ve pa lih o tortah :))
če ima kdo kaj snega odveč, ga meni pošljite… al pa v Planico odpeljite, tam ga bodo še rabili konec meseca 🙂 a gre kdo polete gledat?

Ne jst u planici še nism bla.. vedno te tekme na tvju v domačem udobju gledam..pa pol zraven doživljam živčne zlome pa norije pa krilim z rokami ko marija pomagej.. čist notr padem.. zdej sem tino maze full spremljala,sem mislna da me bo pobral ko ni zmagala zadnjo tekmo slaloma u schladmingu.. kr na zrak sm mogla it.. rada smučam sem trenirala :)))

ja, jaz tudi bolj na glas spremljam (recimo hokej zadnč ko so naši dance premagal, so me pol sosedje mal grdo gledal haha)… včasih pomaga v živo gledat. sploh kakšen fuzbal.. je človek kar manj živčen, če se dere skupaj z množico 🙂

res je ja. hokeja jaz nisem že dolg spremljala..in kaj boš pol k diplomiraš?kakšen poklic?
jaz sem turistični tehnik..

New Report

Close