Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Njeno darilo mi zbija ego

Njeno darilo mi zbija ego

Od nove pupe sem dobil rojstnodnevno darilo in vame naselilo seme dvoma. Nobena ženska se do danes ni pritožila nad mojimi posteljnimi veščinami, zato sem se imel za dobrega in pozornega ljubimca, do danes.

 

Kupila mi je vibrator zanjo in eno zadevščino za tisti njen gumbek požgečkat. Iz tega sklepam, da nekaj ne delam prav. Sicer mi nikoli ni nič rekla ali namignila, ji pa ne uspe vedno zaključiti z velikim pokom. Iz tega sklepam, da zanjo ne strežem stvarem prav. Ko sem jo vprašal zakaj tako darilo, mi je med smehom rekla da za zabavo in popestritev. Jaz sem mislil, da se imava super. Seveda mi ni vseeno, rad se posvetim ženski in rad dobim feed back kaj ji paše, ker ga tukaj ni bilo sem sklepal, da vse štima. Sedaj pa me boli ego in to zelo. Razumem, da se zdolgočaseni pari poslužujejo igračk, na začetku veze pa naj ne bi bilo potrebno ali se pač motim?

 

 

Pa ti si res še človek iz jame. Ženske smo se od takrat pa do dane emancipirale. V seksu želimo uživati in ne biti samo orodje za zadovoljevanje moških potreb. Bodi vesel, punca očitno ve kaj hoče. Sicer bi lahko kakšno malenkost primaknila še zate zraven ampak ok, če praviš, da si pozoren ljubimec bi to gesto moral razumeti, se ti ne zdi?

BABA NAMIGUJE DA BO TEB DALA RITO ZA PUMPANJE PA BO ŠLA NA STEREO PLUS SARAUND SABVUFER TEHNIKO A ŠTEKAŠ STARI

A ni vibrator za tebe?

Da … vsaka stvar – izrečene besede, darila, nakupi, itd – imajo ravno toliko skritih pomenskih namigov oz podpomenov, kolikor ima prejemnik kompleksov in primanjkljaja samozavesti.

Edini način da res izveš je – da vprašaš in potem tudi verjameš odgovoru.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 17.06.2022 ob 08:55

Da … vsaka stvar – izrečene besede, darila, nakupi, itd – imajo ravno toliko skritih pomenskih namigov oz podpomenov, kolikor ima prejemnik kompleksov in primanjkljaja samozavesti.

Edini način da res izveš je – da vprašaš in potem tudi verjameš odgovoru.

Ta je pa resnična in ravno prav globoka.

Tamle ena pravi, da ona ve kaj hoče. Če tolk ve, naj mi pove, kaj ji je všeč, da bo prišla ed drugim tud do poka Ne da avtor sploh ne, a je kupila vibro zase ali zato, da bo z vibro njega natepavala. Se dobro, da zraven ni priložila pisnih naptkov, spisano v buklo.  Mislim ☺☺☺ Če se o vsem pogovarjata, se bosta pa še malo o seksu.

tvoja pupa je čisti egoist. za tvoj rojstni dan je kupila darilo zase?

provokacija, bi rekla….

 

to, da se vedno in povsod zaključi z velikim pokom, je mit

če ti čisto nič ne pove, kaj hoče, kaj ji paše, kaj bi ona, si je pa potem sama kriva, če ni poka. ti tudi ne moreš vohat, kaj bi ona, če ti tega ne pove.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
The birthday man, 17.06.2022 ob 08:22

Od nove pupe sem dobil rojstnodnevno darilo in vame naselilo seme dvoma. Nobena ženska se do danes ni pritožila nad mojimi posteljnimi veščinami, zato sem se imel za dobrega in pozornega ljubimca, do danes.

 

Kupila mi je vibrator zanjo in eno zadevščino za tisti njen gumbek požgečkat. Iz tega sklepam, da nekaj ne delam prav. Sicer mi nikoli ni nič rekla ali namignila, ji pa ne uspe vedno zaključiti z velikim pokom. Iz tega sklepam, da zanjo ne strežem stvarem prav. Ko sem jo vprašal zakaj tako darilo, mi je med smehom rekla da za zabavo in popestritev. Jaz sem mislil, da se imava super. Seveda mi ni vseeno, rad se posvetim ženski in rad dobim feed back kaj ji paše, ker ga tukaj ni bilo sem sklepal, da vse štima. Sedaj pa me boli ego in to zelo. Razumem, da se zdolgočaseni pari poslužujejo igračk, na začetku veze pa naj ne bi bilo potrebno ali se pač motim?

 

 

Tvoja pupa je mona. Bolj mimo ni mogla udarit.

 

Najbolje je če lahko uživata brez posebnih pomagal. Če pa ne gre drugače ali pa si želita zadeve popestriti…zakaj ne? Če pupa vključuje razne igrače zanjo potem poskrbi da vključita tudi igrače zate 😉

Nobena se ni pritožila? Za kaj so te pa zapustile? Lepo darilo.

A Če nikoli ne vem, kaj kupit nekomu, potem nimam kompleksov in primanjkljaja samozavesti? 🤣

 

Te popolnoma razumem sem bil v podobni situaciji. Ne se ustrašit, predvsem pa ne jemlji zadeve kot slabo ampak ravno obratno, izkoristi to. Razumi tudi da nekaterim ženskam ne pride z notranjo penetracijo, kljub temu da moški naredimo vse kar je v naši moči, zato pa mogoče želi priti do vrhunca za katerega sploh ne veš da obstaja. Vsekakor imejta odkrit pogovor, ker drugače bo zadeva samo še hujša. Spolni pripomočki niso samo za popestritev dolgočasnega sexa, ampak nekaj novega. Prepusti se temu, enkrat se živi, pa probaj ji ustreči, ne pozabi na užitek pa tudi kakšno svojo fantazijo predstavi, morda te preseneti!

Kakšno bedno darilo za moškega 😂 Si se pohvalil pred prijatelji, družino?

Vibrrator je darilo zate? Zakaj že?

Pa kaj si ti iz predvojnih časov? Danes ženske znajo pokazati kaj jim paše, kar pa ne pomeni, da je s tabo karkoli narobe. Nehaj komplicirati in začni uživati.

Ma skoz si jo jedrgnila z vibratorjem in ji drugac sploh ne pride

New Report

Close