Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus No, pa imamo! Potovali bodo lahko samo tisti, ki bodo cepljeni proti Covidu-19!

No, pa imamo! Potovali bodo lahko samo tisti, ki bodo cepljeni proti Covidu-19!

Ljudje, resno.. A ste se res pripravljeni do konca zivljenja 2x na leto cepit??
Ne recem za take, ki imajo se par let pred sabo..
Meni je to grozljivo in nepredstavljivo..
[/quote]

Jlvn…če bi ljudje mislili, bi jim to bilo nesprejemljivo.
Ker ne razmišljajo in jih vodi strah, sprejemajo srhljiva pogojevanja.
Seveda se te tragedije ne zavedajo.

Še vedno je presenetljivo brati mnenja, kako so edini, ki se zavedajo in edini, ki razmišljajo tisti, ki povsod vidijo sovražnike – oz. “tiste druge” ki jim nekaj hočejo ali pa so preprosto neumni.

Meni se zdi to fascinantno.

Se strinjam. Upam, da gre tudi kakšnemu pravnemu strokovnjaku to tako hudo na živce in da v tem prepoznava hudo kršenje človekovih pravic, da bo vprašal za mnenje Ustavno sodišče!


Kar pišeš, verjetno velja za cepiva, kakršna smo poznali doslej. Kovid ni cepivo, ampak biološko orožje! Ne odgovarja definiciji cepiv, ker 1.) ne vzpodbudi specifičen imunski odgovor v telesu prejemnika, in 2.) ne prekine nadajnega kroženja virusa.
Prejemnik dobi sintetične patogene delce, ki povzročijo bolezen. Večkrat si cepljen, težji je potek bolezni. V povprečju je preživetje po cepljenju 2 leti, ki se znižuje z vsakim nadaljnjim odmerkom.
Bioloka vojna je, in vsaka vojna zahteva žrtve. Samo za to gre! Naivneži pa plačajo z življenjem.

Ljudje, resno.. A ste se res pripravljeni do konca zivljenja 2x na leto cepit??
Ne recem za take, ki imajo se par let pred sabo..
Meni je to grozljivo in nepredstavljivo..
[/quote]

podpis

1. Če začnejo ljudje množično umirati, ne bo nikogar, ki bi jih pokopal.
2. Če bo zaradi cepiv večina cepljenih trajnih invalidov, ne bo tistih, ki bi jih negovali.
3. Če bo tako, kot si farma mafija prizadeva, točki 1 in 2, kaj bodo ti z vso to nakradeno šaro, ki jim ne bo več koristila?
Milijarde, svet pa brez zdravih ljudi, brez delavcev, otrok, brez življenja, kakšno bo njihovo življenje teh z milijardami in uničenim življem na zemlji?

4. Oni imajo v ozadju drugačne načrte.
Kakšne?


Pa si spet dokazal, da si tisti, ki nič ne razmišlja in te vodi le strah in čredni nagon.
Ker je dejstvo namreč to, da tisti, ki razmišljamo, ne vidimo vsepovsod sovražnikov.

Raje sem do konca življenja v Sloveniji kot pa da se cepim da bi šel na Hrvaško Bye Bye Croatia

Cepivo je še vedno varnejše od covida. Tudi doslej se je bilo treba cepiti pred potovanjem v nekatere države, pa se ni nihče pritoževal.


Pa si spet dokazal, da si tisti, ki nič ne razmišlja in te vodi le strah in čredni nagon.
Ker je dejstvo namreč to, da tisti, ki razmišljamo, ne vidimo vsepovsod sovražnikov.
[/quote]

Ravno ti, Robi, povsod vidiš sovražnike in verjameš youtube teorijam zarot.

[img]http://img.youtube.com/vi/KuF9NPYCLQo/0.jpg[/img]

VPRAŠANJE:
Ali drži, da je Agencija za zdravila v ZDA poudarila, da niti učinki niti morebitne dolgoročne škodljive posledice cepljenja proti covidu niso dovolj raziskani in da bo to znano šele po dveh letih preizkusne dobe?

ODGOVOR:
Dr. Tomaž Bratkovič:
Ne, ne, pač ocenili so, da je cepljenje varno in učinkovito, na podlagi tega so izdali dovoljenje za promet s cepivom.

Iniciativa slovenskih zdravnikov:
FDA je zadolžena za registracijo cepiv v ZDA. Za registracijo cepiv v EU je zadolžena EMA. V ZDA cepivo AstraZenece ni registrirano, saj jih z registracijsko dokumentacijo niso prepričali, registrirani sta “cepivi” Moderna in Pfizer. Konkretno izjave FDA nismo zasledili, vodita pa se za obe “cepivi” posebni varnostni študiji, ki predvidevata zdravniško spremljanje stranskih učinkov in spremljanje resnih stranskih učinkov do obdobja 2. let po prejemu zadnje doze.

VPRAŠANJE:
Ali je nezaupljivost ljudi do cepljenja proti covidu-19 upravičena?

ODGOVOR:
Dr. Roman Jerala:
Cepiva so edini način, s katerim lahko res uspešno na dolgi rok zajezimo epidemijo. Znanosti in tehnologiji smo lahko zelo hvaležni, ki nam je omogočila, da smo dobili cepiva v tako kratkem času. Cepiva so zagotovo zelo dobro preverjena, preizkušena in zato skrbi zelo strog podroben preizkus, ki ga opravlja Evropska agencija za varnost cepiv. Menim, da lahko javnost cepivom zaupa.

Iniciativa slovenskih zdravnikov:
Tisti, ki se bojijo bolezni bolj, kot morebitnih posledic “cepljenja”, se bodo odločili za “cepljenje”. Nezaupanje ali dvom v “cepiva” sta upravičena, saj nimamo dovolj podatkov o varnosti, dolgoročnih učinkih in posledicah.

Več:
https://www.facebook.com/iniciativaslovenskihzdravnikov

Ravno ti, Robi, povsod vidiš sovražnike in verjameš youtube teorijam zarot.
[/quote]
😀😀😀
Blesavo multinično prizadeto.
Vedno me nasmeje s svojim debilizmom. 😀

Joj, s katere hruške si pa ti padel? Le kje se skrivaš, da te ne ukradejo? Blažena naivnost! Že Logarca je zadnjič na TV povedala, da prebolelosti Covida ne bodo več prav dolgo upoštevali, da se bo to nehalo počasi. In počasi se bodo nehali tudi testi.
Potem bo ostalo samo še cepljenje, kar je bil v bistvu namen od samega začetka!
[/quote]

Razlika je med tem, kaj eden človek zgolj govori in tem KAR VELJA in JE ZAPISANO VSEM NAVPOGLED.

NIJZ: točno tako, kot sem zapisal: cepljenost – 3 mesece, prebolelost – 6 mesecev.
Različne države imao pa različne zahteve za spuščanje v državo. Trenutno.
Poleti, ko bo finančen interes večji, se znajo spet spremeniti, kot lansko leto.. torej brez testov in dokazil o cepljenju ter prebolelosti. Čeprav Grki so že lansko leto testirali.. naključno sicer.

De omnibus disputandum..

Res je, tud če me omejijo samo na mojo regijo, osrednjeslovensko, nam ne bo hudega. Imamo hiso in bazen in dovolj prostora in tudi veliko sprehajalnih in drugih poti. Ne rabim potovati, ne rabim cepilnega pasoša, hočem samo da smo zdravi in dolgo živimo. Nikoli se ne bomo cepili niti hodili na testiranja.

Pametni se NE cepimo, ker nikakor v tej ZAČETNI fazi razvoja cepiv ne vemo za posledice. Raje naredimo. če je že treba, hitri, ali PCR test.

NIKOLI ne bo edini pogoj ceplejnje, bodite sigurni.

In Hrvati, tako kaže, bodo pri vstopu BREZPLAČNO delali hitre teste. Ker se jim gre za dohodek.

So se pač odločili, da bodo raje služili s turizmom (teden dni najema apartmaja na Lošinju 1500 evrov), kot z zajebavanjem tujih turistov…

Vaš link

Razložim še kaj?

Pametni se NE cepimo, ker nikakor v tej ZAČETNI fazi razvoja cepiv ne vemo za posledice. Raje naredimo. če je že treba, hitri, ali PCR test.

NIKOLI ne bo edini pogoj ceplejnje, bodite sigurni.

In Hrvati, tako kaže, bodo pri vstopu BREZPLAČNO delali hitre teste. Ker se jim gre za dohodek.

So se pač odločili, da bodo raje služili s turizmom (teden dni najema apartmaja na Lošinju 1500 evrov), kot z zajebavanjem tujih turistov…

Vaš link

Razložim še kaj?
[/quote]

jao, point je v tem, da nas nimajo kaj maltretirati – a ti si nos spiraš tako, da si “žokaš” s paličico po nosu, jaz si po nosu ne vrtam, še manj bom drugim pustila, da “kopljejo2 po moji sluznici.
Noben dopust ni tega vreden. Noben.

Cepivo je še vedno varnejše od covida. Tudi doslej se je bilo treba cepiti pred potovanjem v nekatere države, pa se ni nihče pritoževal.
[/quote]

Imam 70+ let.

Če mi verjamete, namesto temu grdemu LAŽNIVCU: za Hrvaško se ni bilo treba cepiti nikoli, pa hodim na Lošinj že kakih 35 let!

Saj (nekateri) ne gremo izzivat uspode v Aftriko v zadnjo ljudožersko vas in si želet, da dobiš kolero. Gremo le ušivih 200 km od Ljubljane. 4 ure vožnje.

Imam 70+ let.

Če mi verjamete, namesto temu grdemu LAŽNIVCU: za Hrvaško se ni bilo treba cepiti nikoli, pa hodim na Lošinj že kakih 35 let!

Saj (nekateri) ne gremo izzivat uspode v Aftriko v zadnjo ljudožersko vas in si želet, da dobiš kolero. Gremo le ušivih 200 km od Ljubljane. 4 ure vožnje.
[/quote]
Saj ni omenil Hrvaške, piše za nekatere države in prav ima, pa ne misli da je teh držav malo, če se tebi svet vrti okoli Hrvaške ti moram povedat, da obstajajo tudi države, ki niso Hrvaška, usodo izzivaš povsod tudi na Lošinju kar smo vsi občutili lani, ko ste se pametnjakoviči vrnili iz edine države, ki jo sploh poznate pa še to je posledica nostalgije je prišlo do eksplozije okužb in smrti.


Saj ni omenil Hrvaške, piše za nekatere države in prav ima, pa ne misli da je teh držav malo, če se tebi svet vrti okoli Hrvaške ti moram povedat, da obstajajo tudi države, ki niso Hrvaška, usodo izzivaš povsod tudi na Lošinju kar smo vsi občutili lani, ko ste se pametnjakoviči vrnili iz edine države, ki jo sploh poznate pa še to je posledica nostalgije je prišlo do eksplozije okužb in smrti.
[/quote]

lažeš, EVROPSKO SODIŠČE ZA ČLOVEKOVE PRAVICE in tudi WHO na svoji spletni strani opozarjajo, da je PREPOVEDANO NECEPLJENE ljudi obravnavati drugače kot cepljene!!!!!!!!
To je edina resnica in se lahko vse države postavijo na glavo, ki bi eventuelno to zahtevale, NE MOREJO- NES MEJO TEGA ZAHTEVATI-A JE JASNO!!!
Na sodišču pogorijo, ker je to protizakonito. Lahko pa zahtevajo test na kovid, čeprav tudi tega ne bo več dolgo, samo še malko počakajte!

jao, point je v tem, da nas nimajo kaj maltretirati – a ti si nos spiraš tako, da si “žokaš” s paličico po nosu, jaz si po nosu ne vrtam, še manj bom drugim pustila, da “kopljejo2 po moji sluznici.
Noben dopust ni tega vreden. Noben.
[/quote]
Se strinjam.
Noben dopust ni vreden podpiranja fašizma..
Bolj bomo popuščali in se pustili izsiljevati, slabše bo za vse.


Saj ni omenil Hrvaške, piše za nekatere države in prav ima, pa ne misli da je teh držav malo, če se tebi svet vrti okoli Hrvaške ti moram povedat, da obstajajo tudi države, ki niso Hrvaška, usodo izzivaš povsod tudi na Lošinju kar smo vsi občutili lani, ko ste se pametnjakoviči vrnili iz edine države, ki jo sploh poznate pa še to je posledica nostalgije je prišlo do eksplozije okužb in smrti.
[/quote]
Blesavo multinično prizadeto lažnivo.


Že en let utrujaš. Madona, kako lahko nekdo samega sebe tako resno jemlje. Ti in tebi podobni ste tako smešni v svoji bebavem grozljivem strahu pred resnico, da po mojem celo smrt zanikate. Tukaj mislim smrt na splošno ne samo zaradi korone.
[/quote]

Zakaj pa vi na vsak način na cepljenje in podpirate nacije, ki uvajajo obvezno cepljenje? Verjetno ne, ker se ne bojite Covida.


Blesavo multinično prizadeto lažnivo.
[/quote]
Obrni ploščo na tej strani ti igla preskakuje stalno eno in isto, mimogrede me zanima tvoj IQ je višji od trenutne zunanje temperature, upam da ni padel na raven debila.


Obrni ploščo na tej strani ti igla preskakuje stalno eno in isto, mimogrede me zanima tvoj IQ je višji od trenutne zunanje temperature, upam da ni padel na raven debila.
[/quote]
Blesavo multinično prizadeto. 😀

[img]https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/176331679_106642358233188_4568064197411821764_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=Wu_WXRSe4A8AX9-mlGY&_nc_oc=AQmgBN2wZgat9xdOGrizXOxkb2OAVt3CXkLlwqJL7VBqTZlUZXXsfwV-zhT61yKAkXg&_nc_ht=scontent.flju1-1.fna&oh=f3262bb6f376bedda09d36234f89e2c0&oe=60A63319[/img]

New Report

Close