Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus No, pa imamo! Potovali bodo lahko samo tisti, ki bodo cepljeni proti Covidu-19!

No, pa imamo! Potovali bodo lahko samo tisti, ki bodo cepljeni proti Covidu-19!

lažeš, EVROPSKO SODIŠČE ZA ČLOVEKOVE PRAVICE in tudi WHO na svoji spletni strani opozarjajo, da je PREPOVEDANO NECEPLJENE ljudi obravnavati drugače kot cepljene!!!!!!!!
To je edina resnica in se lahko vse države postavijo na glavo, ki bi eventuelno to zahtevale, NE MOREJO- NES MEJO TEGA ZAHTEVATI-A JE JASNO!!!
Na sodišču pogorijo, ker je to protizakonito. Lahko pa zahtevajo test na kovid, čeprav tudi tega ne bo več dolgo, samo še malko počakajte!
[/quote]

podpis

lažeš, EVROPSKO SODIŠČE ZA ČLOVEKOVE PRAVICE in tudi WHO na svoji spletni strani opozarjajo, da je PREPOVEDANO NECEPLJENE ljudi obravnavati drugače kot cepljene!!!!!!!!
To je edina resnica in se lahko vse države postavijo na glavo, ki bi eventuelno to zahtevale, NE MOREJO- NES MEJO TEGA ZAHTEVATI-A JE JASNO!!!
Na sodišču pogorijo, ker je to protizakonito. Lahko pa zahtevajo test na kovid, čeprav tudi tega ne bo več dolgo, samo še malko počakajte!
[/quote]
Butl zarukan, kdo pa govori o cepivu proti covidu, daj preberi komu in kaj odgovarjam, pezda ste eni ruknjen do amena, tako je ko zarukanec pozna samo Hrvaško, da je pa v svetu še kakšna druga država še slišal ni.

ljudje po cepljenju kar umirajo, a tega ne bo priznal nihče … npr. meni je umrla sorodnica, zdaj je prijatelj po cepljenju zelo zbolel, štete so mu ure 🙁

lažeš, EVROPSKO SODIŠČE ZA ČLOVEKOVE PRAVICE in tudi WHO na svoji spletni strani opozarjajo, da je PREPOVEDANO NECEPLJENE ljudi obravnavati drugače kot cepljene!!!!!!!!
To je edina resnica in se lahko vse države postavijo na glavo, ki bi eventuelno to zahtevale, NE MOREJO- NES MEJO TEGA ZAHTEVATI-A JE JASNO!!!
Na sodišču pogorijo, ker je to protizakonito. Lahko pa zahtevajo test na kovid, čeprav tudi tega ne bo več dolgo, samo še malko počakajte!
[/quote]

ali nismo necepljeni že zdaj drugače obravnavani kot cepljeni?

ali nismo necepljeni že zdaj drugače obravnavani kot cepljeni?
[/quote]

to kar zdaj zganjajo da ne smeš v gostilno, če nimaš tega ali onega je PROTIZAKONITO in kdo je natakar, da te bo metal ven, kakšne pristjnosti ima da te legitimira?
Natakar nima pravice da zahteva od tebe kakrkšne koli papirje, zdravstvene izvide, kar izvid o cepljenju tudi je. In po moje natakarji tega ne bodo počeli. Če pa bo prišla ena zdravstvena inšpektorica in prišla do moje mize in zahtevala papirje, JO BOM POBRUHAL.Ker mene fašisti ne bojo zajebavali, sigurno ne. Če pa pride policija jim bom pokazal določen papir, ki mi ga je dal odvetnik in bo lahko samo zapustil prostor in odšel. Vsak od vas, ki bo nadlegovan od kogar koli, naj ničesar ne pokaže, tudi če je cepljen ne, ker nihče nima pravice tega zahtevati. Še predno pa se boste postavljali za sebe, pa zahtevajte od osebe, ki vas bo nadlegovala, vse podatke in njihove izkaznice in si vse to zapišite, potem šele povejte kar sem zgoraj napisal.
Spomnite se, kako so delali fašisti pred vojno, kako so obiskovali židovske trgovine in jih maltretirali, zdaj ste vi ti Židi in imate dolžnost postaviti se za sebe, nihče drug se ne bo!!!!
SMRT FAŠISTOM- SVOBODA NARODU!!!!!!!!!!!!!

ali nismo necepljeni že zdaj drugače obravnavani kot cepljeni?
[/quote]
Tako je tudi prav.
Pa se kar usujte name.
Ampak ne morete pametovati ker NIČ ne boste naredili. Zazrite se vase in ne kažite s prstom na druge, kako nobeden nic ne stori. Tudi VI nekaj storite za to, da se ta epidemija čimprej zaključi.
Najbolj mi greste na jetra ljudje, ki imate polna usta, kako bi moralo biti, seveda v idealnem svetu, ki ga ni… vsi moramo nekaj narediti, ne pa pasivno pametovati in filozofirati kako bi bilo najbolje… wtf.
Malo se zamislite. Sami si krojite usodo v prihodnosti.
No, zdaj pa štejem, koliko bo popljuvanj. Izvolite, mi gladko visi…js sem na terasi na morju, s kozarcem vina. Sicer je bolj oblačno ampak vseeno, sem vesela spremembe.
Kar nekateri pametni med vami še kar nekaj časa ne boste doživeli. Zaradi svojih prepričanj zaprtih v svoje celice.
In se jezite na koga? Na covid, na JJ, na politike?
Ne, vi se morate jeziti nase, ker ste pač riti.
To je to. Pika.

New Report

Close