Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No pa katero je oz. bo izbral sanjski moški

No pa katero je oz. bo izbral sanjski moški

No verjetno res ne. To je od preobremenjenosti menda so ženske kar zagrebene za tega “našega” sanjskega moškega.

Ma,Vlasta itak ma že dva otroka,sam da mu niti omenla ni ej

Tu pri nas se marsikej od nje govori pa me je zanimalo.

A ni bil pogoj, da je samska? Jaz sem to razumela kot “samska”, torej brez otrok.

A res. Dva otroka ma. No adijo. Potem pa je to res podn. Pa se gre prijavljat na oddajo. !!! Adijo pamet.

Ja ja saj je samska.Ma že velke otroke,oba srednješolca dva fanta.Je mela pester lajf tako privat kot službeno.

Saj danes je Mateja nekaj govorila o tem, kajne? Se mi zdi, da je bila zelo iskrena.

Vlasta mi je bla skoz čudna.

Saj se ji vidi, da je taka bolj lahka damica. Pol jih je mela pa res zgodaj. Meni bi bilo narodno z dvema otrokoma v “srednjih letih” pa celo z odraslima otrokoma-it prijavljat na neko oddajo in iskat moškega. Če ga tako ne najde kako ga bo potem kar preko oddaje.

Ja neki je govorila pa je nisem čisto dobr razumela. !!! Sem mislila da narobe slišim …

Sam drgač je frajerka,pa inštruktorca aerobike.Me je motlo ko so že v prejšnji oddaji nakazale, da si je že ful na začetku ono zamerko Natašo,je pa ta tud čudna.Men je všeč Simona,taka mirna,čedna.

Nataša je meni simpa, ampak po moje ne bosta dolgo skupaj(če sta slučajno). Ona bo hitro pokazala zobke:)) Po moje je navajena, da malo komandira, če se je odločila za vojaški poklic. Sicer pa je mlada. Po moje premlada za resno zvezo s takim fantom. No, upam, da se motim. Naj jima laufa.
Kaj pa ve mislite?

No Simona je lušna, ampak se mi zdi da je preveč mirna za njega. ON je bolj avanturistični tip kolikor sem dobila občutek. Za to bi pa bila zanj najboljša Nataša. Pri njej mi je najbolj všeč, ko je po poklicu vojakinja. Vojska pa je poklic mojih sanj. Zaenkrat so le sanje, saj si pri dveh malih otrocih (5 let in 4 mesece) ne morem privoščiti profesionalizacije… LP

Razlika v letih prevelka,ona taka ful vihrava,vojska-sanjski poklic,ka pa vem za kako medicinsko sestro bi že šla al pa kuharco, prav orožje pa to mi pa preveč ne diši.

Taša tudi moje sanje so to bile, potem pa me je zamikala druga smer-policija.

Ja, ja tudi v tej smeri sem že razmišljala. Pa kaj vem. Sem preveč družinski človek. Nisem za kakšno daljše usposabljanje kje daleč od doma….. Po drugi strani me pa tako vleče….

Aja, sem bila že zaposlena v vojski sem nadomeščala eno na porodniški, potem pa se nikakor nisem mogla zaposlit naprej ker nisem imela vez. Na žalost. Tako da vem kako zadeva gre in kako zgleda…. Takrat so mi samo ponudli profesionalizacijo….

Taša, poskusiti ni greh. Še vedno lahko odnehaš kadarkoli. Če ne poskusiš, ne veš.

No mogoče pa res. No mogoče drugo leto ko bo konec porodniške…

Malo mimo teme:Taša,je to tvoj nick ali tvoje ime?Moja hčerkica je Taša in ne slišim tega imena prav pogosto.Kdo ti je izbral ime?

Simona mi je bolj všeč,paše pa bolj z Natašo skupaj.

Morš met javo inštalirano, drugače ne gre. Potegni si jo dol z neta.

Ne drugače sem Nataša, ampak me starši že od malih nog kličejo Taša od tod tudi moj nick. Sem pa ugotovila da se ime Taša vedno bolj pojavlja. LP

New Report

Close