Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No pa katero je oz. bo izbral sanjski moški

No pa katero je oz. bo izbral sanjski moški

No katero je izbral “sanjski mošlki”. V nekaterih časopisih piše da Simono v nekaterih pa Natašo. A že veste katera je ta prava?

Nataša.

Po moje Natašo. Se jima že od prve odaje bliska.

A katera spremlja klepet na 24ur.com?

Jaz bi ga ful rada spremljala. Sem šla enih parkrat pogledat pa nisem znala. Ne vem ali moraš biti registriran ali kaj. LP

Jaz bi ga ful rada spremljala. Sem šla enih parkrat pogledat pa nisem znala. Ne vem ali moraš biti registriran ali kaj. LP

Ja kaj pa to sedaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

????

Klepet se počasi končuje. Ampak niste nič zamudile, ker ne pove nič pametnega oz. zanimivega.

Jaz mislim da Natašo!!!

Saj se skoz iskrce krešejo.

Klepet je glup, ker je moderiran. Tako verjetno sam izbira vprašanja, na katera bo odgovarjal. Nismo izvedeli nič pametnega in nič novega.

A moraš biti registriran ali kaj!!!

Taša, sam klikneš pa si not pa nek vzdevek si pač daš. Ne vem kaj te muči:))

Meni se tudi zdi da Natašo. Tudi najbolje pašeta in do zdaj se mi zdi da sta se imela najbolje na zmenkih. Me je pa malo zmedel članek v Novi prejšnji teden kjer je napisano da je izbral Simono s katero že kujeta načrte o poroki??????

Ne rabiš. Izbereš svoj nick in se prijaviš. Nick si izmisliš.

Tud meni ni šel klepet,sem se celo uro mučla

Niti naslovnice od 24 ur mi ni odprlo

Pa bi ga bla tk rada ov Vlaste vprašala

Jaz sem zdajle skoz neki poskušala odpret pa nisem mogla. Sedaj še naslovnice ne. Je pa verjetno tale sanjski moški kar popularen da se še strani ni dalo odpret od prezasedenosti na internetu… HA HA

Probajte, če vam gre direktno.

nimamo jave…na ircu pa ne dela…me ne konekta gor…

Meni ta Vlasta ni bila nikakor všeč. Se mi zdi da se je kar precej ven metala. No nevem kaj je iskala oz. kaj išče pri njenih 34. letih. Pa dolgo verjetno ne bo mogla več iskat ker ji bo vlak odpeljal….

Enako, sem se namučla do amena pol mi je pa še neki od neke jave bluzilo.

ne gre!

Hvala za link ampak mi še vedno javlja da strežnika ni mogoče odpret. No pa bo mogoče drugič več sreče.

Zdaj pa je še mene dol vrglo:)) Pa ne bom nič zamudila, a ne ? :))

New Report

Close