Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No pa se spet malo pocartajmo…

No pa se spet malo pocartajmo…

Dragi moji…Sprevržko je že lepo napisal malo nižje…da nekoga pogreša, da ga ima rad, jaz tudi priznam, da sem vas pogrešala in da vas rada crkljam in ker sem še pod vplivom morja, sonca in tistih gibov teles, ki jih izvabi lahko samo glasba , ki zadane, ki požene…ja naj nam Grašo, poje za lepo ninanje, naj nas zadane do konca in pika!

VOLIM I POSTOJIM

Hej ljubavi,
Zagrli me, zagrli,
Da nitko nas nikada
Ne razdvoji..

Svaki dan, svaki sat,
Novi ljudi, novi rat,
Jednoga dana zbog njih
Če cijela zemlja stat..hej!

Hej, ljubavi,
Sad smo ljudi odrasli
I grudi mi bude
Tvoji pogledi

Potresi, nemiri,
Iza ugla vrebaju,
A takvi ko ti
Nam uvijek trebaju

Zato što godine prolaze
Dvadeseti vijek,
Živim po svome
I ljubim zauvijek

Godine prolaze,
Nemam ništa s tim,
Volim I postojim.

Hej ljubavi,
Zašto ne bi ja I ti,
Daleko od sviju
Negdje pobjegli.

Potresi, nemiri,
Iza ugla vrebaju,
A takvi ko ti
Nam uvijek trebaju.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ahhhhhhhhhhhhhh,Grašo……mmmmmmmm……za poslušat in……:-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ker sem utrujena, prehlajena…lepo ninanje, jutri pa je novi dan…novi teden…naj bo prijeten za vse nas…poljubček vsakemu na lička…za pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

prijateljica.
Pa na C vitamin ne pozabi. Pa malo meda daj v toplo mleko.

Paaaaaa-paaaaaaa!!!
Čez eno uro, ok!? ;))))))))

sonćek!

lepo lepo da nam pišeš pesmice,ampak na morju pa res ni lepšega kot to poslušat pa pivo pit na soncu

/

Aha pa spredoooooodi..pa pa …ujej!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kaj je muca nisi mi neki zgovorna danes

/

A me hecaš kaj?Sm vidla da maš messengerja…A si ti kej bolj zgovoren??…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ej sm zmatran kt pes sem bil na kolesu dans zdej grem pa na šiht kt mam nočno!!!!ja pa pošlji tja kako zadevo pa bova še kako rekla

čaaaaaaaooooooooooo

se jutri čitamo

/

Čauči Sončika… uživaš ti lumpačka, aaaaaaaa?
No, sej ti nisem fouš… kar tku naprej, moja plastelinka :))))

Velja……uh jest pa nočna ptica..viš kolk bi midva skup pasala…hihihihi

ojej spet ta muzika..mene pobiraaaaa::)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close