Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek No zdaj pa bodo migranti ostali pri nas.

No zdaj pa bodo migranti ostali pri nas.

Če smo bili, do zdaj tranzitna država bomo zdaj ciljna ali pa bomo plačali 20 000 eur po migrantu.

Pi novi EU direktivi migranti v Sloveniji ne bodo smeli zapustiti Slovenije.

 

Golob je zmagal postali bomo migrantska država.

Že pred volitvami tu, je nekdo napisal, da se golob pentlja s tisto pašić bišić zamotano muslimanko. Takrat sem takoj vedel, da ta vlada ne bo naredila nič dobrega.

Tisti, ki smo vedeli, smo bili čez čas rajši tiho, ker smo bili zmerjani, da smo janšisti. To je čisto po pričakovanjih. Sfaljenka se hodi celo v Iran izobraževat, kako narediti neko deželo muslimansko, fafajonka pa itak vabi in podpira vse, kar ni slovensko, ker tako sovraži Slovenijo in Slovence. Za povrhu pa podpira še degeneriranost.

Vse želijo uzakonit na način, da tisti, ki pošteno dela, plačuje davke poskrbi oz plača še za lenuha ali barabo. Čakam dan, da se še spomnijo uzakonit, v kolikor te lopov ne uspe ali mu preprečiš oropat tvojo bajto mu plačaš kazen. 20000 eur po glavi kazni ali 20000 eur, ki ga bo  naredil strošek migrant! Toti so pretegnjeni, koliko domačih druzin bi lahko na ta račun ustvarili oz financirali.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8091, 20.12.2023 ob 16:07

Če smo bili, do zdaj tranzitna država bomo zdaj ciljna ali pa bomo plačali 20 000 eur po migrantu.

Pi novi EU direktivi migranti v Sloveniji ne bodo smeli zapustiti Slovenije.

 

Golob je zmagal postali bomo migrantska država.

Če pridejo do Slovenije, so po vsej verjetnosti šli čez Hrvaško, torej, naj ostanejo na Hrvaškem, drugače naj plačajo 20.000eur hrčki, ne mi

Postojna pripravi se. Tam bo novi migrantski center.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 080, 20.12.2023 ob 19:19

Če pridejo do Slovenije, so po vsej verjetnosti šli čez Hrvaško, torej, naj ostanejo na Hrvaškem, drugače naj plačajo 20.000eur hrčki, ne mi

to ti pa ne kapne da sploh nimajo kaj počet v evropi?

New Report

Close