Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu No ženske povejte po pravici…

No ženske povejte po pravici…

… s katerim znanim tipom (slovenskim / svetovno znanim) bi se dale dol?
In prav tako me zanima s kero slavno znano zensko bi se npr. zalizale?
jst imam kar nekaj moskih s katerim definitivno bi sla do konca, pa tud vam pol povem s katero bi se jaz zalizala.
ce pa moski zelite dati tud svoj predlog s katero zensko bi pa tud lahk poveste!
Ajde folk uzivajte, dokler se lahk!
😉

Marsikej si nam razkrila.
OK- jest bi se tut takoj z…. A povem, al boš najprej ti nam?

ok moji najbolj sexy moški, s katerim bi sla do konca so:
Vin Diesel, Brad Pit, Orlando Bloom, Richard Gere, Sebastjan Cavaza, (pa un k je igral pr Buffy in Angel -Davd B… , Mat Dillon in se je ker sam se zdej ne spomnm, se bom pa spomnla c bo kera napisala se kerga. Za zensko so pa: Cameron Diaz, Pika Božič, Britney Spears (ona ma ze izkušnje) in tud kera se no.

un blond odvetnik iz nadaljevanke ob nedeljah zvečer

če že morm ženske zbirat..se mi pa zdi Rebeka Dremelj taka polna adrenalina in pozitivne energije

ja un odvetnik iz ulice ni slab, tu bi probala ja. Glede žensk je pa tko sej nism rekla, d je zard tega ker lezba. Sej mislm d ma vsaka ženska željo enkrt probat z žensko. jst še nism in bi. sam ne z usako. mora bit lepa in huda bejba.

evo najdla sem ga un odvetnik je Simon Baker…da vsaj poimensko vem skom bi:))

Mal vas mladost daje….pa sej to je lepo…

Steven Segal (upam, da sem prav napisala, hihi)
Od žensk pa z nobeno! Prav res!

JAAA, Simon Baker, ko ga gledam mmmm, bi res z njim pa bi ( zanimivo na to sem mislila ko sem ga zadnjič glefa in absolutno Brad Pit

Ja, saj erči, zato je pa že tri dni nastavljena mreža prazna. Zaradi njega te ne morem ujet!

ja zenske vi se kar spovejte. Sej pa to ni nc tazga, pa tud c nas mladost danje pa kaj. Sej smo malade! No vsaj jst sm se full mlada! Komej 22 pomladi stejem in se mal sanjarim o sexu z taksnimi oz. tistimi moskimi, ki sm jih napisala.

Z žensko ne bi…moški..doma Plestenjak..tujec..A.Baldwin…njegova bivsa zenka..Kim..je bila pa tudi dobra mrha..za pogledat le..kajti za v postlo me zenske še ne ganejo..še ne…

🙂 veš da sem nate kar pozabla, sem se tako na delo vrgla…kako si? uživaš vidim:)

mmmmmmm…men pa diši un vroči dečko od samanthe iz nanizanje sex v mestu…..samo nekako dvomim, da bi ji znala bit konkurenca :))

Neizmerno sem užival na trapastem sestanku, ja! Skoraj bi mi prišlo! Kdaj se pol ujameš v mrežo?

jp po duši smo mladi..a zato k mam dva otroka doma pa ne smem več sanjat al kaj!..ej zdaj lahko šele živet začnem, prej ni bilo časa:))

Jaz pa nisem tako zahteven kot vi.jaz pa bi kar staro Mursecko poseksal.

Pijem pusim i devojke rusim!

Od kdaj pa ženske sexajo brez ljubezni, kar tako po čez????Glej,glej…..

Borut Pahor.Kar se tiče žensk ,.nobena.

ženske…no way…

moški…hmmm..morda keanu reeves – ne vem če je točnost črk v pravem zaporedju;)

aja…al pa on črnec, ko je bil zdaj na zadnje z ono rdečo, ki ima bebo…v sex v mestu…hmmm:-)))

LP

Ko si že napisala, da lahko svoje sexi želje napišejo tudi moški:

Jst bi se dol dal z vsemi vami, ste veliko boljše in veliko bolj stvarne kot neke tam v oblakih!

Katera je pa to?
hehe..me zanima… me spominja ta nadimek na moj priimek..:)))

Tudi jaz si želim enkrat probati z žensko (ampak nič več kot zalizovanje in kar spada zraven). Sem približno mlada tako kot ti “kartakoena”
ima katera že izkušnje? naj malo opiše.

Hm…mene pa pri moškem lepota sploh ne gane tolk kakor onaj..pogled ispod obrva….a razumeš?…:)))))Hmmm….najprej malo zmeden pogled,potem pa tist,ko točno veš kaj se za njim kuha…..:))Ko te vabi tako kot jutranja kavica vsa sladka in dišeča….
Nekateri moški,ki naj bi bili “lepi” so narcisoidni in mislijo,da bodo ženske padle kar tako,kot da naj bi to bil privilegij…..Ni šans…)
Moški mora imet šarm…in da pove, da je avanturist, a preseneča z mejami, ki dajejo varnost.

Joj,zdej sm napisala tako kot da jst kr tko……..))
Ampak, vse napisano je moj filing in moram priznat,da se je že dvakrat zgodilo,da sem mogla svojo glavo kar trdno držat da ni zbezljala….metaforično seveda…))))

lp

New Report

Close