Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noce nic z mano razen ce grem s fantom narazen

Noce nic z mano razen ce grem s fantom narazen

Meni ta avtorka deluje tudi malo omejena. Ima 29 let in se obnaša kot 16 letnica.
Piše,da jo razganja ,ko vidi in misli na bivšega. Skrbi jo,pa ,da s trenutnim partnerjem plačujeta stanovanje,če pa bi se razšla z njim ,pa bi očitno morala vse sama plačevati in jo skrbi, da bi izgubila nekoga ,ki jo financira. Koliko berem tudi ta prijatelj,ki si ga tako želi ni tako nor, da bi se spustil v zvezo z zasedeno žensko ,ki ji je dolgčas.

Takšna ženska bi tega tako imenovanega prijatelja tudi se kmalu naveličala in ta prijatelj to ve.

Pri njem verjetno res pomeni rad te imam samo to in da noče nič več. Ona pa že sanja, da bi imela kar dva. Prvo tega ,kaj ima sedaj in prijatelja za ljubčeka. Zelo mi avtorka te teme deluje razočarano,ker noče biti njen prijatelj fuk prijatelj in še kaj več.
Kako lahko nekdo zaupa takšni ženski, ki je pripravljena varati svojega partnerja.

Žal bo ta vatorka zaradi svojih možganov od arašidov in ponorele lulike zelo trpela in prav je tako. Karma je hudič!

Avtorica,ne beri teh moralnih pridig. Sedaj si v malo twisted poziciji, poskusi naredit tako da tebi ne bo hudega, torej rabis plan.
S tem prijateljem se pogovori ali je za kaj vec in v kaksnih casovnih okvirih. Hitro bos videla ali bo za stvar ali se bo “usral”. Ponavadi tipi slabo prenesejo pritisk in se hitro vidi kako stvari stojijo.Temu primerno, s premislekom, potem postopaj dalje. Ne zapuscaj fanta prva ti,naj se najprej prijatelj zjasni. Vodi pa pri komunikaciji neko srednjo pot,ne kregaj se z nikomer. Upam da sem ti kaj pomagala.

A ti res misliš, da bo ta tvoj prijatelj želel resne zveze s tabo, ko pa vidi kakšna lajdra si in kako si dobesedno želiš prevarat svojega sedanjega partnerja? Glede na to, da ne zgrabi na (pre)lahko vabo se slednjega očitno zaveda in s tabo res nima namena biti v resni zvezi, verjetno niti kaj drugega. Roko na srce, meni bi se v taki situaciji in s tako osebo kot si ti še seks za eno noč zagabil.

Vajine strasti so toliko vecje, ker so prepovedane, ker ne kao ne moreta biti skupaj. Kolikor hitro bos samska bos njenu totalno nezaniva sexualno, on tebi tudi zagotovo manj, če ne celo nezanimiv. Ce bi ti bila njemu vsec na tak nacin, da bi te hotel kot punco, se moski ne bi mogel brzdati- zagotovo. Tako da verjemi iz njegove strani ne bo nic. Ker pa te bo vedno preganjal dvom, kaj pa če bi, ko bi… ti predlagam da bodita za eno noc skupaj- idita do konca, bodita intimna- saj to ni konec sveta. Poskusita in videla bos kam se bodo stvari obrnile, ampak ne delaj si laznih utvar, bodi brutalno iskrena. Vcasih v takih trenutkih zenske rade vidimo tistega kar niti ne obstaja in si delamo lazne utvare. Po mojem te bo minilo, ker bos dojela dan ali dva po sexu, da njemu ni na ta nacin do tebe. Premisli in bodi realna.

Ha ha ha točno to sem ji želel predlagati. Tudi jaz ne povem, da sem poročen… pol maš tak avtocesto do končega cilja.

Jaz bi pa rekel, da ne, ker ona bi se vrgla nanj že zdaj, ko je že v zvezi z drugim.
Prej bi rekel, da njen prijatelj iz mladosti tega noče in želi imeti razčiščeno vse preden gre v tesnejši odnos z njo.

Najprej si malo porihtaj stvari v glavi. Očitno ti ni veliko do sedanjega fanta, če je edina skrb plačevanje najemnine, pogledi, ti pa tudi ne bi uhajali k drugemu. Fant, ki noče nič imeti s tabo ima prav, hvala bogu ima vsaj on neke morale, kar je v teh časih prava redkost.

Sama se najprej odloči, česa si želiš. Nato se pogovori s partnerjem, kako naprej. Imata starše kamor lahko gresta? Drgače najdita cimre v večsobnem stanovanju, kjer bodo stroški manjši.

Ljudje se ločujejo vsak dan, taki, z otroci in krediti! Tvoja najemina s partnerjem je v primerjavi s tem nič.

 

Pameten fant. Če svojega dragega ljubiš, se umiri in prekinil stike s tem prijateljem. Če ga pa ne, ga pa pusti. Ne vleči ga za nos in si ne kompliciraj življenja še s kakšnimi otroci po možnosti. Ti bi rada tega prijatelja sprobala, svojega fanta bi pa za rezervo, če se tam ne bi izšlo, ampak punca draga, tako v življenju ne gre. Uničila si boš oba odnosa. Odločiti se boš morala, kaj sploh hočeš.

Odgovor na objavo uporabnika
Kamila1, 02.05.2021 ob 11:13

V zvezi sem ze 10 let, s fantom ziviva skupaj sest let, malo vec. Stara sva 29 in 35 (on).

Od srednje sole imam prijatelja, s katerim sva se takrat malo poljubljala, kaj vec od tega pa ne, druzila sva se ogromno in nek cas sem bila celo zaljubljena vanj, on vame ne, ampak sva sla cez to in sva ostala best frenda. Potem sem pa itak spoznala zdajsnjega fanta ampak vseeno ohranjala stik in druzenje z njim.
Pozna ga tudi moj fant.

Med epidemijo je prijatelj izgubil sluzbo in sva se zblizala, se pogovarjala, ker je nekoga rabil, in stara custva do njega so se vrnila. On tudi pravi da me ima rad, ampak ker sem jaz v zvezi, noce nit imet z mano vec kot samo prijateljstvo.
Mene pa razganja, vsakic ko ga vidim ga objamem za veliko dalj kot bi bilo normalno za kolege, zelim si ga poljubit in zadnjic mi je ze skoraj uspelo, ampak ni prislo do francoskega poljuba, samo daljsi poljub na ustnice.
Povem mu da sem se zaljubila vanj, on mi nazaj rece da me ima rad in da ce bi bile stvari drugacne, bi lahko kaj bilo med nama. On je samski, ce nisem se napisala tega.

Ne morem pustit fanta kar tako, star je 35 in skupaj placujeva najemnino, imava ze prevec skupnih kolegov in vsega, za vse bi bil sok, ce greva narazen, pa seveda ga imam rada ampak zelim si pa prijatelja v katerega sem zaljubljena.

Kaj bi vi naredili na mojem mestu?

Ti si ena čista navadna kurba!

Uh ,vidim,da je nekomu dolgčas in lepi  stare teme gor . Upam, da Kamila ni postala cipa.

mogoče bi bil pa fant za trojčka, ti pa mu potem vrneš trojčka še zanj

Baje za take odločitve pomaga stara kitajska metoda odpiranje lubenice z glavo.

 

Ce to je do prijatelja ga vprašaj direkt če bi bil tvoj fant da si zaljubljena v njega in da bos zapustila fanta če to želi če si tudi on želi biti s tabo če ima ista čustva do tebe kot ti do njega,vprasi ga,ko ti odgovori boš vedla na čem si….al je zainteresiran zate ali pa ni vprasi ga pol pa naredi kar ti veli ❤️ srce.pa srecno

Zakaj ste zenske taka nesnaga? Vas ni nic sram? Fuj fuj vse iste

Sem bila na podobnem in sem poslušala glavo, namesto srca. Od tega je 2 leti in mi je še vedno žal. Posluši srce😁

Odgovor na objavo uporabnika
Nekdo312, 08.05.2022 ob 23:22

Sem bila na podobnem in sem poslušala glavo, namesto srca. Od tega je 2 leti in mi je še vedno žal. Posluši srce😁

Ravno zdaj je pravi čas, da gresta narazen, otrok bo vse še bolj poslabšal, na koncu pa bosta itak šla narazen. Popucaj, ker človek dobi občutek, da piše 16 letna omejenka… Pa pusti prijatelja “prijatelj” je prijatelj…

 

Pa ne pisat omejenih, zato nas moški več ne cenijo, ker te bolj skrbi za deljeno najemnino. Nisem ziher menim,da treniraš za omejenko…

stvar ni zrela, ne naredi nič

Used se na led in se sprav k sebi. Brez zaposlitve, brez cilja, le strast in sex. Ko smetano poližeš, pride čas streznitve!

Predvsem se čuti, da si dokaj površinska oseba. In za tvoja leta neodrasla in neodgovorna. Ampak takšnih je večina, tako da s tem pač operiramo.

Do partnerja bodi fer, spodobna in poštena in se ne ponujaj drugemu, ko si v zvezi z njim. Prijatelju pa bodi prijateljica in še dolgo opazuj, kaj si zares želita en od drugega. Če te pa neznosno privlači, mu pa to povej in ga postavi pred dejstvo, pa boš videla, kako bo reagiral. Potem se pa odločaj o naslednjem koraku.

Skratka ne bodi ‘drolja’. Ostalo se bo pa že uredilo in to samo od sebe.

Če bi ženske ptevarale partnerja z vsakim bivšim, do katerega gojimo še vedno močna čustva, bi propadlo še več zakonov in še več otrok bi trpelo.

sploh ves ne kako zgleda ko je moski zacopan vate,tole je dalec od tega

edina zacopana si ti,njemu imas pac dolocene dobre lastnosti nisi pa mu sanjska zenska a si res tako tupa?

Pač kaj naj ti drugo govorijo kaj ti čutiš, kaj si zaljubljena v zdajšnjega fanta al ne? Če si je velik problem v tebi in moreš pri sebi razčistit kako lahko do obeh enako čutiš, če pa do sedanjega ne čutiš nič pa je tudi problem v tebi, ampak ne v čustvenem smislu, ker če te slrbijo samo kolegi in najemnina si bolana v glavo da se na take stvari oziraš.

Če pa želiš moje mnenje, v koliko si zaljubljena v oba (ne vem kako je to sicer možno ampak dobro) raje ostani z zdajšnjim, ker se pri tistem prijatelju lahko hitro zalomi, lahko da te vseeno vrti okoli prsta kljub prijateljstvu, ne bi bila ne prva ne zadnja, ki bi jo dolgoletni kolega pokno po več 10 letih kasneje samo za to ker je zamudo to priliko 10 let nazaj. Če pa do sedanjega ne čutiš nič in si skupaj samo zaradi prijateljev, družine in celo najemnine pa tak nimaš kaj razmišljat, takoj ga pustit in srečo v ljubezni iskat drugje

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj čutiš?, 11.05.2022 ob 00:06

Pač kaj naj ti drugo govorijo kaj ti čutiš, kaj si zaljubljena v zdajšnjega fanta al ne? Če si je velik problem v tebi in moreš pri sebi razčistit kako lahko do obeh enako čutiš, če pa do sedanjega ne čutiš nič pa je tudi problem v tebi, ampak ne v čustvenem smislu, ker če te slrbijo samo kolegi in najemnina si bolana v glavo da se na take stvari oziraš.

Če pa želiš moje mnenje, v koliko si zaljubljena v oba (ne vem kako je to sicer možno ampak dobro) raje ostani z zdajšnjim, ker se pri tistem prijatelju lahko hitro zalomi, lahko da te vseeno vrti okoli prsta kljub prijateljstvu, ne bi bila ne prva ne zadnja, ki bi jo dolgoletni kolega pokno po več 10 letih kasneje samo za to ker je zamudo to priliko 10 let nazaj. Če pa do sedanjega ne čutiš nič in si skupaj samo zaradi prijateljev, družine in celo najemnine pa tak nimaš kaj razmišljat, takoj ga pustit in srečo v ljubezni iskat drugje

Res upam da prideš do teh zadnjih komentarjev na tej zadnji stranj, ker pri ljubezni pač ne moreš moralizirat, ampak enostavno sledit srcu, pa če si z nekom že 10 let skupaj in ne čutiš nič in nato spoznaš nekoga drugega ga pač spoznaš, mogoče bo z onim trajalo enako dolgo ali pa še dlje, lahko pa da bo samo nekaj mesecev, ampak v sekundi ko do sedanjega partnerja ne čutiš nič več je to to, vse ostalo naprej je samo tratenje tvojega časa in življenja ki ne bo peljalo nikamor razen v eno nesrečno življenje.

 

Če pa si zaljubljena v oba pa si res poišči psihologa, pač meni to ni normalno ne vem kako je to možno, pri partnerju pa si magari nabluzi da psihologa potrebuješ zaradi stresa v službi, ker ti more nekdo tole situacijo v takšnem primeru res dobro pomagat razčistit, ker je to vsaj zame nemogoče, ker nekaj je ljubezen ko se z nekom vidiš do konca življenja, nekaj pa je zatreskanost

cimprej se spokaj k psihijatru..

sorry

“Don’t leave something good for something you think is better. Cause when you figure out that what you thought was better is actually bad, that good will already be with someone better”

Da nisi ne za enega, ne za drugega.

Osvobodi se.

 

New Report

Close