Najdi forum

Nočem

biti sama…
Naj nekdo vsaj zamijavka…samo da ne bo tišina :)))))
če ne se bom sama s sabo pogovarjala 🙂

mijav

Hojla,jaz sem tudi tu…….kako???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

mijavvvvvvvv
miiiiiiiiiiijjjaaav

hey…
kako gre?
kaj delaš lepega?
Jaz sem se ravno najedla…škoda da vas nisem povavbila, ker mi je tak fajn uspelo…kitajski dišeči riž sem delala in sojino omako z mesom, gobicami in grašekom 🙂

Evo še četrti prihaja, da vidim, kaj dogaja…. , če kaj dogaja… vas pa sploh še ne poznam… n’ben… ben.. kaj pa se mi je zdaj spet zataknilu…
cmokca :*

vidiš kak je to fajn ko nas je več…
eh kaj me ne poznaš…nočeš me poznati…to pa sploh ni lepo od tebe ;))
bi te trebalo po riti malo ;)))
sladki cmokec za tebe

Ja,še vedno mam zaštofan nos…drugače pa že bolje…sem danes na hitrico šla na kavico v Holmesa…malo bacile trosit…ne morala sem ven…
No,dober tek za nazaj,saj bi jedla kaj,pa mi ni…pojma nimam zakaj…toliko zdravil pa ovega žajblovega nagravžnega čaja…bljak…samo ne zboli ti rečem…Pa ti,kaj je kaj novega na tvojem eku???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kaj pa tolko jecljaš,če se ne poznamo,se še pa bomo a ne???

Cmoh X neskončno 🙂

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

joj…saj bo bolje boš vidla da bo…
ni vrag da bi se te bolezen še dolgo držala…

pa mi ti tudi držimo pesti, da zadihaš kot se spodobi…
samo veš da je to verjetno krivo, da si prejšnji teden laufala zunaj…
se moraš bolj pazit…

Pri meni??? Mene razganja… Tak nori pritisk imam v telesu…pri srcu…povsod…jao kaj mi dela :)))

nekaj se “nazaj drži”… ne vem če se Štajerk boji ali kaj mu je ?

… no, pa me daj malo po riti ;)) stara znanka… a si že zelo stara znanka hehe.. no, raje bi me malo božala, da bom predel kot mucek…, da ti drugače ne uidem… pa na kako pojedino me drugič povabi… ;))
Smrček ti…

Ma laufam že okoli mesec dni…jaz mislim,da je bilo v soboto,ko smo šli pustovat,pa sem samo v kimonu (kitajskem) skakala pri Vrbi in čakala na hamburek…
Kaj te razganja??? Pomlad??? Joj,mene bo tota pomlad ugonobila, hormoni poskakujejo gor pa dol,pa sem pa tja…ti jih maš vsaj na kom ven za spuščat…kaj pa jaz?…smrk,smrk…

Kako pa izpiti??? Vse narejeno???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja ja, pa štajerke ste mi res take, d dda ssee vv vaa vv aas kar mal bojim..
Vas bi moral res malo bolj globalno spoznat ;))

:-)))))) Nikol ne veš,baje da smo najhujše???!!!
Dajmo razbojnik-bodi razbojnik…..:))))))))) hi hi hi – joj,kak sem nagajiva…res gre že na boljše….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hej počas, zdej grem najprej na večerjo :)))))

Ne se bat,ker ne grizem-o,no samo včasih,pa še te bolj na prijeten način,a ne “stara znanka”??? Jaz mislim,da smo nekatere čist OK,konec koncev smo Slovenke…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kok sem jaz razbojnik 😉

Prihajamo počasi težkokategorniki!
Zdrži,ker,ko začnemo,ne znamo nehati,dokler ni orgazma!
Sp

Verjetno si res :)))),a boš kaj dobrega papal??? No,pa dober tek…pa ne mi nekih luštov delat…sicer nisem lačna….prej sem ravno banano popapala (vitamini in to) proti prehladu…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ja ja ja…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kje naj zdaj odgovorim.. tukaj, da sem se najedel in med jedjo sem se spomnil, kdo je naša stara znanka :))) živjo znanka 🙂 saj, bo kajne, mora bit ;)))
No, zdaj sem še oprane zavese obesil na okna, v sobi, tako da lahko začnemo… katera bo prva… odvrgla cunje :))))

…kaj je zdaj to? Kje Ste? Ste vse ušle ali se le tepete katera bo prva ;)) Hmmmm

zalivajte rožco… čene bo crklna ;))

New Report

Close