Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nočem imet otrok nikoli

Nočem imet otrok nikoli


Koliko kdo plačuje ne vem. Jaz vem za nas koliko plačujemo.
[/quote]

Pa saj je jasno. Vsak zaposlen plačuje za porodniške, otroške dodatke, štipendije, šolanje… samski brez otrok tega ne koristi. Plačuje pa še višjo dohodnino.
Starši pa vse to koristijo, plačujejo pa manjše dohodnine.
Samski brez otrok plačuje eno zdravstveno zavaraovanje in tudi en koristi. Starš plačuje eno zdravsteno zavarovanje pa koristi on plus še vsi otroci.
Tako, da ni neka znanost, da samski brez otrok v povprečju dosti več vlaga v skupno blagajno kot nekdo, ki ima otroke in dosti manj dobi ven.
Da ne omenjam tega, da imajo samski brez otrok pogosto nadpovprečne plače.

Ena dobra novica in ena slaba.
Slaba je ta, da ti bodo v naslednjih letih še bolj težili.
Dobra pa je ta, da potem nekje po 35tem že manj težijo. Pri 40ih pa nehajjo. Vsaj večina.
Tam pri 30-35 pa se pripravi: bebci ti bodo kar naprej težili, da imej otroke in če boš povedala, da jih nočeš imet, ti bodo težili, da potem ti bo pa žal, da boš hodila na umetne oploditve in tako naprej.
Pač ne se pustiti tem bebavcem.
Vsekakor pa živi kot želiš in ne bodo ovca.

En dodatek. Samski brez otrok bistveno več plačujejo v skupno malho. Starši pa bistveno manj plačujejo, dosti več pa dobijo iz skupne malhe.
[/quote]Bistveno premalo, glede na to da ste zajedalci le za lastno rit z lahkotnim neodgovornim življenjem. Če bi bila družba normalna in se ne bi samo izgovarjalo, bi normalno tudi imeli prednost pri zaposlovanju tisti z otroki. Tako gre pa vse v maloro.

Tak je bil predlog, ki ste se mu z vsemi štirimi upirali, gda gre za diskriminacijo in bi moral bit ponovno. Kak diskriminacija neki, če gre za nore riti, ki niso pripravljene odrasti, ker je tako lažje in lepše.

V omenjeno obdavčeno skupino naj bi spadali pari med 25. in 50 letom. Boscarol namreč meni, da imajo ti pari precej manj stroškov kot tisti z otroci in zato lagodnejše življenje. Hkrati pa naj ti pari tudi ne bi skrbeli za povečanje baze delovno aktivnega prebivalstva, ki bo delala po njihovem odhodu v pokoj.

Bistveno premalo, glede na to da ste zajedalci le za lastno rit z lahkotnim neodgovornim življenjem. Če bi bila družba normalna in se ne bi samo izgovarjalo, bi normalno tudi imeli prednost pri zaposlovanju tisti z otroki. Tako gre pa vse v maloro.

Tak je bil predlog, ki ste se mu z vsemi štirimi upirali, gda gre za diskriminacijo in bi moral bit ponovno. Kak diskriminacija neki, če gre za nore riti, ki niso pripravljene odrasti, ker je tako lažje in lepše.

V omenjeno obdavčeno skupino naj bi spadali pari med 25. in 50 letom. Boscarol namreč meni, da imajo ti pari precej manj stroškov kot tisti z otroci in zato lagodnejše življenje. Hkrati pa naj ti pari tudi ne bi skrbeli za povečanje baze delovno aktivnega prebivalstva, ki bo delala po njihovem odhodu v pokoj.
[/quote]

Moraš biti pa izjemno nerazgledan. Namreč, če še ne veš, samski brez otrok plačuje bistveno večje davke, ker ima dosti višjo dohodnino.
Predvsem pa sofinancira šolanje tvojih otrok, nege za tvoje otroke, OD za tvoje otroke, štipendije za tvoje otroke.
Saj tako nerazgledan pa vendarle nisi, da ne bi tega vedel?
Saj si pa menda ja kdaj hodil v službo in poznaš ta sistem?
Razen, če nisi nikoli bil zaposlen, potem razumem zakaj tako nepoznavanje zadev.

Bistveno premalo, glede na to da ste zajedalci le za lastno rit z lahkotnim neodgovornim življenjem. Če bi bila družba normalna in se ne bi samo izgovarjalo, bi normalno tudi imeli prednost pri zaposlovanju tisti z otroki. Tako gre pa vse v maloro.

Tak je bil predlog, ki ste se mu z vsemi štirimi upirali, gda gre za diskriminacijo in bi moral bit ponovno. Kak diskriminacija neki, če gre za nore riti, ki niso pripravljene odrasti, ker je tako lažje in lepše.

V omenjeno obdavčeno skupino naj bi spadali pari med 25. in 50 letom. Boscarol namreč meni, da imajo ti pari precej manj stroškov kot tisti z otroci in zato lagodnejše življenje. Hkrati pa naj ti pari tudi ne bi skrbeli za povečanje baze delovno aktivnega prebivalstva, ki bo delala po njihovem odhodu v pokoj.
[/quote]

Veš kaj, ti si navaden parazit. Mi samski plačujemo zate, za tvoje froce. Ti se pa samo razmnožuješ. Pa ne, da bi se po pameti razmnoževal. Razmnožuješ se z norimi babami in potem leta in leta tu gor jamraš in jokaš in blatiš svojo ženo, ker je prišla k pameti in te načevljala.

Moraš biti pa izjemno nerazgledan. Namreč, če še ne veš, samski brez otrok plačuje bistveno večje davke, ker ima dosti višjo dohodnino.
Predvsem pa sofinancira šolanje tvojih otrok, nege za tvoje otroke, OD za tvoje otroke, štipendije za tvoje otroke.
Saj tako nerazgledan pa vendarle nisi, da ne bi tega vedel?
Saj si pa menda ja kdaj hodil v službo in poznaš ta sistem?
Razen, če nisi nikoli bil zaposlen, potem razumem zakaj tako nepoznavanje zadev.
[/quote]
Saj ti povem, glede na to, da si samski nodgovoren parazit z nezrelostjo in lahkotnim življenjem, ki ne daje prihodnosti in kot tako rak rana družbe, še bistveno premalo plačuješ. In prav bi bilo, da zaposlitev dobiš šele, če je ne bi potreboval nihče z otroki. Enkart bi se moralo reči nečemu kar je popolnom nekoristno, da je nekoristno, ne da samo propadamo in se vse tolerira.


Saj ti povem, glede na to, da si samski nodgovoren parazit z nezrelostjo in lahkotnim življenjem, ki ne daje prihodnosti in kot tako rak rana družbe, še bistveno premalo plačuješ. In prav bi bilo, da zaposlitev dobiš šele, če je ne bi potreboval nihče z otroki. Enkart bi se moralo reči nečemu kar je popolnom nekoristno, da je nekoristno, ne da samo propadamo in se vse tolerira.
[/quote]

Hja, se pravi, da bi ti zaposlil vse Rome, vse Sirce, Kosovarje… pred Slovenci, ker imajo dosti več otrok kot Slovenci.
Sicer pa lepo, da drugim odstopaš delovna mesta, ker več kot očitno nisi bil nikoli zaposlen. Ker, če bi bil, ne bi kvasil takih neumnosti in bi poznal dajatve, ki jih trgajo od plače. Samo glede na to, da si naflikal otroke, bi bilo fajn, da tudi skrbiš zanje, da ne bodo samo na plečih matere in države reveži.

Vsaka družba temelji in obstaja na medgeneracijskem sodelovanju. Masa teh brez otrok so logično paraziti , ki so se prilepili na ta sistem in uživajo le lagodnost in brezskrbnost. Pa ni govora tu o tistih, ki ne morejo imet otrok, ti so izvzeti, ker si niso sami krivi, ampak o teh, ki nočejo odrasti in sprejet odgovornega življenja, ker jim je tako lepše bit prisesan na sistem in lahkotno živet, ter gledat le na zadovoljstvo svoje riti.

Hm, glede na to, da si samo naštepal otroke, živijo ti jih pa drugi, mama njihova, država. Si ti še kako parazit družbe.
Ampak saj razumem, podobno kot ostali muslimani, ti je bistvo naflikat čim več potomcev. Ni važna kvaliteta, važna je kvantiteta. Itak bo država poskrbela za vaše otroke.
Ubogi otroci. Sreča, da imamo tak sistem, da tudi samski plačujemo za te otroke, drugače bi itak poflikali od lakote od takih tastarih. No upam, da imajo vsaj mamo normalno, če je že foter zblojen do kraja.


Ti slednnji so paraziti, ne. In prav je da se govori o tem, da je čedalje več ljudi, ki nikoli ne odrastejo in ne premorejo zrelosti, ženske so tu nekajkrat huj od moških.

Kaj misliš grda resnica, se bo prej reklo bobu bob na glas, da to ni nič vredno več, da je to resen družbeni problem in sprejelo kake ukrepe ali bomo prej propadli?
[/quote]

Bipolarni prifuknjenec, kakšne ukrepe bi pa ti sprejel??? Prisilno oploditev mladih Slovenk???
Ne zmerjaj s paraziti samskih ljudi, ki nočejo otrok, ampak dobro zaslužijo, da jim potem država od plače trga za socialne probleme in brezposelne reveže kot si ti.
TI si parazit, drekač zblojeni.

Družina ni nič drugega kot kup mrhovinarjev na enem mestu. Vsak ima svoje intereste in gleda na svojo rit. Kakšni starši, takšni otroci. Starši imajo itak otroke zaradi zadovoljevanja svojih potreb (ženska, da zadrži moškega, bojijo se samote, iščejo negovalce na stara leta, enostavno jim je dolgčas) ali pa kar tako ker se jim je dol dajalo v najstniških letih, ko nimajo niti stalnega prihodka niti bivališča, potem pa stara mama postane mama. Svojo mrhovinarstvo pa pokažejo z izjavami ala mi smo te rodili ti pa tako, jaz sem skrbela zate zato me moraš poslušat. Neštetokrat slišano. Otroci pa kažejo svojo mrhovinarstvo že z ojdipovim kompleksom ali pa ko boksajo mater v trebuh, ko jih draži da bodo dobili bratca ali pa sestrico. Potem se mrhovinarstvo in zdravljenje kompleksov nadaljuje v odnosih snaha in tašča in rivalstvu med starimi starši. Skratka en običajen kupus vse skup in ni vredno izgubljanja živcev.

Zato pa si samski, si nabaviš psa in pripraviš kokice, ter gledaš tv limunade v živo, kot da šetaš skozi živalski vrt in opazuješ šimpanze.

Ti polarni si pa smešen, spacal si enega otroka z neko vlačugo vprašljive kvalitete genetskega materiala (vprašanje, če je sploh bila devica) in zdaj neki pametuješ. Se sploh zavedaš, da se človeški genetski materijal razlikuje od šimpanzovega za manj kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in da se čez par generacij tvoji geni čist porazgubijo. Sploh pa je vprašanje časa kdaj se bo življenje na Zemlji ugasnilo. Tako da je isti klinc ali imaš otroka ali ne.

Ej, ne klati traparij no.
Isto kot avtorica, otrok si nisem želela ne pri 20ih, ne pri 27ih, ne pri 35ih, in ne pri 45ih in niti pri skoraj 50ih.
In seveda tam pri 30ih, 35ih so mi kar naprej težili kdaj bomo imela otroke, da bi pa že morala kaj imeti. In če sem slučajno rekla, da nikoli, so začeli težiti tako kot ti: saj ti bo pa pri 37ih pa pri 40ih žal in boš na umetnih oploditvah in podobne fore. Pač zabitost enih ljudi nima meja. Ne vidijo niti cm dalje od svojega nosa in zato pišejo take neumnosti in težijo ljudem. Saj isti verjetno blejajo tudi neumnosti, ko gre za starše, ki imajo pa 5 ali več otrok. Pač omejenost eni ljudi nima meja.
[/quote]

Nič ne klatim neumnosti, ampak poznam kar nekah takih babjih koz. Najprej v mladosti, da ni govora, da bo imela otroke, pa da hoče uživati in potovati po svetu, ter doseči kaj v karieri, ko je pa ura začela tiktakat nekaj pred 40-im, pa cela panika, kako čim prej zanosit!!!

Nič ne klatim neumnosti, ampak poznam kar nekah takih babjih koz. Najprej v mladosti, da ni govora, da bo imela otroke, pa da hoče uživati in potovati po svetu, ter doseči kaj v karieri, ko je pa ura začela tiktakat nekaj pred 40-im, pa cela panika, kako čim prej zanosit!!!
[/quote]

Bla, bla, bla. Blebetaš nekaj brezveze.
In predvsem lažeš kot si dolga in široka.

Bla, bla, bla. Blebetaš nekaj brezveze.
In predvsem lažeš kot si dolga in široka.
[/quote]

Nič ne blebetam brez veze. Jaz take ženske poznam, očitno jih ti ne. Si pa podobna temu Polarnemu butlju v gonjenju ene in iste mantre. Zanj ste vsi, ki nočete imeti otrok, ljudje, ki nočejo odrasti in sprejeti odgovornosti, hočete le egoistično uživati v življenju.
Zanj ljudje, ki nočejo imeti otrok, niso normalni. Zato raje ne skušaj biti podobna njemu, ampak sprejmi, da smo ljudje različni.

Nič ne blebetam brez veze. Jaz take ženske poznam, očitno jih ti ne. Si pa podobna temu Polarnemu butlju v gonjenju ene in iste mantre. Zanj ste vsi, ki nočete imeti otrok, ljudje, ki nočejo odrasti in sprejeti odgovornosti, hočete le egoistično uživati v življenju.
Zanj ljudje, ki nočejo imeti otrok, niso normalni. Zato raje ne skušaj biti podobna njemu, ampak sprejmi, da smo ljudje različni.
[/quote]
Ma kot, da je bilo včeraj se spomnim vzgojiteljice v vrtcu, ki se je prijela za prsni koš in začela vzdihovat ter mrmrat “mene bo kap s temi otroci” hahaha. Od takrat nočem otrok evo in poglej koliko jih je ki hočejo arbortirat ali pa svoje otroke podturijo kar drugim pred vrata ali pa jih kar fuknejo s sedmega štuka. Vsi sam neki pametujejo. Nimajo nobenih življenjskih uspehov, edino kar imajo je da jim je nekaj zlezlo med noge in da so devet mesecev bile nosece, zato pa pametujejo tu. Skratka neizpolnjene ženske in moški.

Nič ne blebetam brez veze. Jaz take ženske poznam, očitno jih ti ne. Si pa podobna temu Polarnemu butlju v gonjenju ene in iste mantre. Zanj ste vsi, ki nočete imeti otrok, ljudje, ki nočejo odrasti in sprejeti odgovornosti, hočete le egoistično uživati v življenju.
Zanj ljudje, ki nočejo imeti otrok, niso normalni. Zato raje ne skušaj biti podobna njemu, ampak sprejmi, da smo ljudje različni.
[/quote]

Mislim, da ti spadaš v isti koš s polarnim. On pelje že leta in leta gonjo proti tistim, ki plačujejo za njegove otroke, svojih pa nočejo imet. Ti pa goniš na isto vižo: ženskam, ki nočejo imet otrok, dopoveduješ, da jim bo žal, da se bodo umetno dajale oplojevat. Ista fora kot PS. Oba kar nekaj blebečeta in blebečeta brez prave osnove. NObenemu od vaju se ne da dopovedat,d a eni pač nočejo otrok in da jim zaradi tega ni treba težit.
Ko boš nehala težit tistim brez otrok, da jim bo nekoč žal, bo tvoje življenje lepše.

Pa saj je jasno. Vsak zaposlen plačuje za porodniške, otroške dodatke, štipendije, šolanje… samski brez otrok tega ne koristi. Plačuje pa še višjo dohodnino.
Starši pa vse to koristijo, plačujejo pa manjše dohodnine.
Samski brez otrok plačuje eno zdravstveno zavaraovanje in tudi en koristi. Starš plačuje eno zdravsteno zavarovanje pa koristi on plus še vsi otroci.
Tako, da ni neka znanost, da samski brez otrok v povprečju dosti več vlaga v skupno blagajno kot nekdo, ki ima otroke in dosti manj dobi ven.
Da ne omenjam tega, da imajo samski brez otrok pogosto nadpovprečne plače.
[/quote]
Tako kot niso vsi starši zaposleni tudi vsi samski niso. Ali pa so na minimalcih. Ne vem če drži da so ponavadi samski tudi nujno bolje plačani ali da imajo boljše službe od nekoga ki ima otroke.
Men je vseeno. Jaz se s tem ima kdo ali nima otrok sploh ne obremenjujem.


Tako kot niso vsi starši zaposleni tudi vsi samski niso. Ali pa so na minimalcih. Ne vem če drži da so ponavadi samski tudi nujno bolje plačani ali da imajo boljše službe od nekoga ki ima otroke.
Men je vseeno. Jaz se s tem ima kdo ali nima otrok sploh ne obremenjujem.
[/quote]

Zato pišem o povprečku.
Vidim pa, da je med samskimi večina takih, ki imajo fajn službe. Mogoče samski ravno zaradi kariere.
Sploh za samske ženske je značilno, da so večinoma visokoizobražene, z dokaj spodobno plačo.
Seveda je pa med samskimi tudi kup zapitih ločencev, ampak ti so druga zgodba. ti ponavadi imajo otroke.

Zato pišem o povprečku.
Vidim pa, da je med samskimi večina takih, ki imajo fajn službe. Mogoče samski ravno zaradi kariere.
Sploh za samske ženske je značilno, da so večinoma visokoizobražene, z dokaj spodobno plačo.
Seveda je pa med samskimi tudi kup zapitih ločencev, ampak ti so druga zgodba. ti ponavadi imajo otroke.
[/quote]

V moji družbi je samo ena samska brez otrok. Vse ostale smo vezane in z otroci. Pa je ona se najbolj pri ta pravi :))
Je pa kot praviš visoko izobražena in dobro situirana, marsikateri bi jo poročil samo ona je rada samska in ker jo poznam že več kot 20 let vem da ni z njo nič narobe. Pač tak stil življenja ima. Pa tud za pogledat je prav dobra baba. Karakterno pa je totalna modelka, ženska na mestu. Jaz ljudi ne predalčkam po tem imajo ali nimajo otrok. Vsak ima svoje želje in cilje v življenju.

V moji družbi je samo ena samska brez otrok. Vse ostale smo vezane in z otroci. Pa je ona se najbolj pri ta pravi :))
Je pa kot praviš visoko izobražena in dobro situirana, marsikateri bi jo poročil samo ona je rada samska in ker jo poznam že več kot 20 let vem da ni z njo nič narobe. Pač tak stil življenja ima. Pa tud za pogledat je prav dobra baba. Karakterno pa je totalna modelka, ženska na mestu. Jaz ljudi ne predalčkam po tem imajo ali nimajo otrok. Vsak ima svoje želje in cilje v življenju.
[/quote]

Verjamem, da bi tudi ona zate rekla, da si fajn ženska, fajn človek :). Preprosto zato, ker si zadovoljna s sabo in posledično te ne motijo tisti, ki nimajo otrok ali pa mogoče tisti, ki jih imajo preveč…

Mater so se kokoške razkokodakale. :-))) Al je hudo, ko jim nekdo pove, da niso za nič, niti odrasti niso zmožne, frdamana ničvredna lahkoživa že v vzgoji zavožena puhloglava zajedalska drhal.:-)

Tu štiridesetletnice, ne le da ne želijo otrok, ampak pišejo kot desetletnice, to vse pove za kako vrednost gre, gajžle čez rit in poštene prevzgoje bi bile potrebne. 🙂


Jaz jih že dolgo nisem po rit dobila zgleda jih bom kmalu,ampak kako naj človek skuha v miru in pravočasno kosilo od vas monovcev ste ko droga 🙂
Ti polarni jih boš pa tud zgleda ko te bo prava v roke dobila


Jaz jih že dolgo nisem po rit dobila zgleda jih bom kmalu,ampak kako naj človek skuha v miru in pravočasno kosilo od vas monovcev ste ko droga 🙂
Ti polarni jih boš pa tud zgleda ko te bo prava v roke dobila
[/quote]
Mal me s cajtom j. veš, pol pa vsake toliko na hitro priletim k računalniku in jih na hitro privzdignem, drugače je dolgcajt. :-)))


Mal me s cajtom j. veš, pol pa vsake toliko na hitro priletim k računalniku in jih na hitro privzdignem, drugače je dolgcajt. :-)))
[/quote]
Mene tud cajt j. Ura bo štiri tiktak, jaz pa napol s kosilom 🙂 Mulc je pršu domov nek živjo sem se ujela in hop v sobo. Na vprašanje kako to da si že doma in a si lačen zgleda ne bo kmalu odgovora je že čist gluh od slušalk.
Nimaš kaj. Tako je.

Kaj še težite s tem frocovjem, že sedaj punce vedo povedati, da sploh šihta ne dobijo, če ne obljubijo delodajalcu, da vsaj nekaj časa ne bodo imele otrok..

New Report

Close