Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nočem novoletnih voščilnic – kaj zdaj?

Nočem novoletnih voščilnic – kaj zdaj?

Jaz sem jih dobila in jih nisem želela plačati, zato sem jih želela vrniti. Sem jih nesla na pošto, obrazložila, da tega nisem naročila in jih želela vrniti pošiljatelju. Pa sem morala plačati poštnino. Nato smo jih dobili ponovno in se mi ni zdelo več vredno ukvarjati s tem, zato sem drugo pošiljko kar obdržala.
Ne zdi se mi pa lepo, da te na takšen način, da igrajo na človekova čustva, dobesedno posiljujejo z njimi.

Ariadne, hvala za pojasnilo.

tudi mi smo jih dobili in sem jih tudi plačala. po tem, kar sem pa prebrala tukaj, pa naslednje pošiljke ne bom več plačala in se obremenjevala s tem.

jaz nisem mislila, da moraš plačati, ampak da lahko obdržiš. Vem, da je bilo vloženega veliko truda, ampak jaz nisem ničesar naročila in če bom prejela te čestitke, jih bom tudi obdržala.

Lp, Maja

Mene je prav pogrelo, ker gre za moralno izsiljevanje. Lani sem jim nakazala, letos pa jih nismo plačali in jih zato tudi ne bomo uporabili. Šle so direktno v smeti!

Mi jih tudi vsako leto dobivamo in nič ne plačamo. Jih pa tudi ne uporabimo, tako, da imamo sedaj arhiviranih že ene sedem paketkov…

A ni bilo par let nazaj (ko so začeli s tem) na Tedniku, koliko v resnici ti umetniki dobijo od tega? Baje nič…

Mi jih dobimo v službo, prvo leto sem plačala, ko sem gledala odlomek iz Tednika, pa ne več.

ja,po zakonu lahko tako zadevo stejes za darilo,ni treba placati… Tu je pac fora,na katero eni nasedejo.. Mi jih tudi dobivamo:-(

New Report

Close