Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nočko….

Nočko….

Kmal bom padla za svobodo,zato je bolje,da se poslovim,dokler je še čas…
Zajček mi je nekam pobegnil…
Hm ježka ni na spregled..ni tud drugim mojih najdražjih..zato se bom počasi odpravila s kurami pod kouter..
Jutri zjutraj se pa spet pofočkam,ko boste vsi še spali…
Kaj naj rečem…lepo nočko,naj vas pod koutrom preveč ne zebe…mirne sanje,dolgoooooo nočko….spočijte se in naberite novih moči za zadnji jutrišnji delovni dan…
Muca želi prav vsem to,kar je napisala in še mnogo mnogo drugega lepega.
Prijetne sanje in ostanite še naprej z nami…BINGO evo moj podpis…ha ha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, ha :))))))))))))))))))))))))) Joj !!!!! stresaš jih z rokava, viš to sem pogrešala….
zajček ni nikamor izginil, saj sem tuki, nikoli te ne zapustim, vedno se prej poslovim..
A kure boš vzela sabo ? Ja, saj jaz tudi zjutraj zgodaj vstajam .
Jaz bom pa kar lepo rake sabo v postlo vzela !
Nočko!***
Lepo ninaj !

Račke ne rake, hehe, butko zajček !

Hihihi aha..prau jutri mi poveš kako so se patkice obnesle..ma ja veš sm zbita…nisem v pravem ementu..ampak čaki..da me nafilate bom koj poletela tam čez jezero…hehehe
Ti mi tudi lepo pančkej…pa učke trudne spoči…pa pa…kej lepega sanjej..boš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Danes bom, sem tudi utrujena hudo……pa že celi teden hodim zelo pozno spat, pol sem pa zjutraj komaj prepoznavna.
Enako lepe sanje tebi, te pokrijem z kovterčkom, pa zabrundam pesmico..
bom povedala za patkice in sanje, saj se kaj slišiva čez vikend !

Pa, pa..
pa nič ne vstajaj do jutrčka..
cmočke!

aha budeva budeva..se pogučale..

Hja ponoč me luna okol nosi,je vseen bolj malo spanja…
Ha a nimam nobel pdpis ha kaj praviš a kej trga gate heheheh????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9999999

Cool, ej to je zakon !
pozno, grozno , prepozno…to so besede…manjka samo še akcija ! Saj veš frontalni napad od zgoraj, može i od spodaj :)))

Pismo rosno brez znamke, jaz sem tako zaspana ):

A po najviše zalegne od pozadine hehehehe hmmmmm……….grem ajat zdej pa res…
Ma mal heca mora bit!!!!Da nau nesporazuma….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

V sobi nekaj močno zaropota. Zajček utrujeno pade dol in zaspi. NOčko !

Ne, saj razumem, opisano je meni fino :))))))))))))))))))))))))))))

oki nočko, hec gor al dol, pa še res je !

pa cmokije***********************

Cmok…in POk!!!!!!!!!!!!!

Slava nama obema…NOč…..in potem vse tiho in mirno je bilo ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

….muca in zajček sta zaninala..pst…………..

Jezek, pa obema posilja polnocnega lupcka za najlepsi sen.. Sanjajte punce, jutri bo spet naporen dan.. Ampak se dobro, da je ze petek…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

To je lepo in sladko, ježek !

New Report

Close