Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NOGOMET JE UMETNOST

NOGOMET JE UMETNOST

Jaz za Ruse.

Pa poglejmo :)))

Obeta se nam užitek ob gledanju nocojšnje tekme.

Ok, očitno te ne zanima nogomet, da veš samo to.
Imam rada nogomet, to, kar si posredovala, je – zelo milo rečeno – žalostno, ampak da to omenjamo samo v zvezi z nogometnim prvenstvom pa ni fer. Saj veš, da se dogaja marsikaj marsikje, marsikdaj.
[/quote]

Za koga navijaš?

Za koga navijaš?
[/quote]

Za Ruse.

Za Ruse.
[/quote]

Aha. No, pr men se ve za koga 😉

Čokoladica, to se boš topila. 🙂

Zame ta dva tekmeca nista zanimiva.

Aha. No, pr men se ve za koga 😉
[/quote]

Glede na hladen odgovor verjetno za Egipt ;)?

Čokoladica, to se boš topila. 🙂

Zame ta dva tekmeca nista zanimiva.
[/quote]

Končno se spet topim :))))
Za koga pa ti navijaš?

Končno se spet topim :))))
Za koga pa ti navijaš?
[/quote]
V finalu bi najraje Brazilija Portugalska 🙂
—s čiiiimveč enajstmetrovkami pred tem :)…

Kaj niso lušni, ko se pripravljjo na…?

Glede na hladen odgovor verjetno za Egipt ;)?
[/quote]

Haha. Ma te tekme ne gledam, mi ni tolk zanimiva.


V finalu bi najraje Brazilija Portugalska 🙂
—s čiiiimveč enajstmetrovkami pred tem :)…

Kaj niso lušni, ko se pripravljjo na…?
[/quote]

Jaz pa navijam za finale Hr-Srbija :))) Brazilci al pa Pirtugalci pa naj se borijo za 3 mesto ;)))


V finalu bi najraje Brazilija Portugalska 🙂
—s čiiiimveč enajstmetrovkami pred tem :)…

Kaj niso lušni, ko se pripravljjo na…?
[/quote]

Jaz bi pa v finalu raje druge, ampak … nismo v pravljici :)))

P.S.: zelo! so luštni, ko se pripravijo na…. 😉

Jaz pa navijam za finale Hr-Srbija :))) Brazilci al pa Pirtugalci pa naj se borijo za 3 mesto ;)))
[/quote] Tebi sigurno mravlje šlogajo.

Si napovedala Olimpijo….pred tabo bom tiho.

Žal pa zmorejo samo za tvoj teritorij tvoje mravlje, za tujino ne velja :))))

Haha. Ma te tekme ne gledam, mi ni tolk zanimiva.
[/quote]

Blagor tebi, jz bom jutri v službi vsa porušena, če bo šlo kaj narobe…ti pa cela frišna 😉

Ok, očitno te ne zanima nogomet, da veš samo to.
Imam rada nogomet, to, kar si posredovala, je – zelo milo rečeno – žalostno, ampak da to omenjamo samo v zvezi z nogometnim prvenstvom pa ni fer. Saj veš, da se dogaja marsikaj marsikje, marsikdaj.
[/quote]

Chocolattt, tukaj imaš popolnoma prav. Priznam, s svojim prispevkom sem skušala zbuditi rahlo slabo vest med gledalci točno tega prvenstva.
Je fer, ni fer? Sem aktivna borka za pravice živali. Ne vem več, kaj je fer in kaj ni fer. Trpljenje in smrt živega bitja, ki si ne more pomagati, me, v tej fazi, fizično in psihično dotolče.

Poleg tega, razlog, da me nogomet (in druga množična športna udejstvovanja) ne zanima, je, med drugim, ne hecam se, tudi Moamer Gadafi. In njegova zelena knjiga.
Skušanje globinskega razumevanja kruha in iger.
http://old.radiostudent.si/categories.php?catid=318

Včasih se sprašujem, je bolje vedeti več ali manj?

Tebi sigurno mravlje šlogajo.

Si napovedala Olimpijo….pred tabo bom tiho.

Žal pa zmorejo samo za tvoj teritorij tvoje mravlje, za tujino ne velja :))))
[/quote]

Mravlje šlogajo!

Hahahaa, kaj se gresta vidve :)))))))))

To je še hujše kot šlogarske hobotnice 😛

Tebi sigurno mravlje šlogajo.

Si napovedala Olimpijo….pred tabo bom tiho.

Žal pa zmorejo samo za tvoj teritorij tvoje mravlje, za tujino ne velja :))))
[/quote]

Hahahaha, si me nasmejala 😀
Ampak a veš da sm jih v soboto 1.zagledala in to fuulll pred vrati hiše na morju, a v soboto je igrala Hr in sm se spomnla na mravlce pa sm juh pustla 2 dni še živet, ker v nedeljo je pa Srbija igrala. In lej, obe sta zmagali :)))
Sm jih pa v nedeljo zvečer pošpricala 😉

Chocolattt, tukaj imaš popolnoma prav. Priznam, s svojim prispevkom sem skušala zbuditi rahlo slabo vest med gledalci točno tega prvenstva.
Je fer, ni fer? Sem aktivna borka za pravice živali. Ne vem več, kaj je fer in kaj ni fer. Trpljenje in smrt živega bitja, ki si ne more pomagati, me, v tej fazi, fizično in psihično dotolče.

Poleg tega, razlog, da me nogomet (in druga množična športna udejstvovanja) ne zanima, je, med drugim, ne hecam se, tudi Moamer Gadafi. In njegova zelena knjiga.
Skušanje globinskega razumevanja kruha in iger.
http://old.radiostudent.si/categories.php?catid=318

Včasih se sprašujem, je bolje vedeti več ali manj?
[/quote]

Za lastni duševni mir je najbolje vedeti in dojemati čimmanj. Enim nam žal ne rata omejiti razuma, in smo razcepljeni.
Da si aktivna borka, ti samo ploskam. Jaz zaenkrat na tisti trapasti meji, ko raje ne razmišljaš preveč, ker je že vse ostalo tako hudo.

Blagor tebi, jz bom jutri v službi vsa porušena, če bo šlo kaj narobe…ti pa cela frišna 😉
[/quote]

Ah, sej Rusi ne bodo zgubil.

Mravlje šlogajo!

Hahahaa, kaj se gresta vidve :)))))))))

To je še hujše kot šlogarske hobotnice 😛
[/quote]

Dnar prnašajo :)))

Dnar prnašajo :)))
[/quote]Tokrat prinašajo denar Braziliji :)))

A ste slišali, koga so v Egiptu volili, pa ga ni bilo niti na volilnih lističih.
MOHAMEDA SALAHA seveda. Nogometaša.
Kdo so v svetu najpomembnejši liderji, mar poznate kakšnega Portugalskega politika, poznamo pa Christiana Ronalda, mar poznate kakšnega pomembnega Poljaka, poznamo pa lepotca in manekena Lewandovskega, ki je tudi nogometaš.
Potem pa še mnoge, ne rečem, da ne bo kakšen Ruski nogometaš prekosil celo slavnega Putina.

Tokrat prinašajo denar Braziliji :)))
[/quote]

Bomo vidl, ampak mislm da bo evropska država svetovni prvak, vse mi tako diši 😉

Za lastni duševni mir je najbolje vedeti in dojemati čimmanj. Enim nam žal ne rata omejiti razuma, in smo razcepljeni.
Da si aktivna borka, ti samo ploskam. Jaz zaenkrat na tisti trapasti meji, ko raje ne razmišljaš preveč, ker je že vse ostalo tako hudo.
[/quote]
Se popolnoma strinjam s tabo: včasih je bolje vedeti čimmanj.
Prosim, ne ploskati – nočem – bedasto človeško bitje kot sem – , imeti občutka, da sem vredna nekaj več – ker nisem.
Včasih resnično obžalujem, da spadam v človeško raso. 🙁

:))))))))))))

New Report

Close