Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NOGOMET JE UMETNOST

NOGOMET JE UMETNOST

Mucki provokatorji, nic drugega.
V eni temi je ena pisala, da je moz na Hrvaskem zahteval menu v slovenscini. To ni nic drugega kot provociranje.
[/quote] Hvala…vem 🙂 sem brala..

:)))
coca cola … eur / …kuna
Pivo …eur/ …kuna
???? ribe so ribe, meso in povrče….:))))

Pa kaj še??? aja sem pozabila…ščepec preseravanja 🙂
[/quote]

:)))

Zame je to, da nikoli ne omenijo, da smo najštevilčnejši gosti ali pa to, da niti v Istri nismo vredni cenika v slovenščini eno veliko zaničevanje z njihove strani. In to vseh slovencev. Zakaj bi potem imeli moje spoštovanje?
[/quote]

So že drugi narodi številčnejši. Itak pa, sej vas kr neki piše že leta nism bil na Hr, mene Hr ne vid….od kje naj bi bili potem najštevilčnejši?

Kakšno vznemirjenje, kakšna evforija, kakšno navdušenje je zavladalo v vseh taborih nogometnih navdušencev, ko so zmagali naši južni bratje.
Vendar nas do popolne zmage čaka še ena nočna mora.

Hrvaščina je tuj jezik!

Arbitraža pa je tudi znak spoštovanja. Res, kako ubogi ste eni. Kar nastavite hrbte, da se vam usrane čevlje vanje obrišejo.
[/quote]

Ce na Hrvaskem (pa ceprav samo v Istri) zahtevas menu v slovenscini je to navadno provociranje.
Verjetno en kelnar v Puli res komaj caka prenasati enega zalompleksanega slovenceljna. Oz. ne enega, stotega tisti dan.
A mislis, da v Trstu natakarju lahko kar do onemoglosti ser.jes na glavo in zahtevas slovenski menu? Malo morgen.

Obnasajte se normalno, pa bo tudi odziv normalen. Odziv na kret.ena je pa pac kre.tenski.

So že drugi narodi številčnejši. Itak pa, sej vas kr neki piše že leta nism bil na Hr, mene Hr ne vid….od kje naj bi bili potem najštevilčnejši?
[/quote]

Lej glupača, ne morem ti pomagati, če si slepa. Malo preštej koliko vikendov in stanovanj je slovenskih tam dol, pa počitniških kapacitet in tako naprej.
Dejstva govorijo sama zase. Vseeno je, prvi ali peti v statistiki. Nas za njih ni.
Hrvati ali kaj so že so govna. Nihče jih ne mara. Sami so skregani z vsemi sosedami.

Ajde, čefurka, odjebi.

Tud tuki mi diši na zmago Hr. Jbg so v naletu, ni pritiska, imajo vrhunske nogometaše. Ko jih pa podcenjujejo, so pa še močnejši 😉

Ah gremo mi nazaj h nogometu, to mešanje nestrpnosti z zabavo in športom je odraz posameznika, ki ne zmore sprejeti ali zmage tekmeca…ali poraza svoje ekipe.

V nedeljo bo krasna tekma. Škoda malo prehitro..že ob peti uri popoldan.
Danes sem malo poslušala odzive iz Hrvaške in Anglije….
Angležem je to najboljša uvrstitev po 28 letih….
Hrvaška je prekosila Leto 1998, kjer so osvojili tretje mesto z Šukerjem na čeli.
Ta pa je sedaj glavni na nogometni zvezi Hrvaške…
Hrvaška ni nikoli šla navzdol in poniknila, rojevajo se nove zvezde in so moštvo, ki znajo…
…znova…in znova….

Ja veliko raje bi videla , da so na tem mestu naši Slovenski fantje…a žal jih ni.

Ce na Hrvaskem (pa ceprav samo v Istri) zahtevas menu v slovenscini je to navadno provociranje.
Verjetno en kelnar v Puli res komaj caka prenasati enega zalompleksanega slovenceljna. Oz. ne enega, stotega tisti dan.
A mislis, da v Trstu natakarju lahko kar do onemoglosti ser.jes na glavo in zahtevas slovenski menu? Malo morgen.

Obnasajte se normalno, pa bo tudi odziv normalen. Odziv na kret.ena je pa pac kre.tenski.
[/quote]

Nehi no, pojdi malo v svet pa ti bo jasno kakšen odnos imajo v tujini do tujcev. Resno. Hrvati bi se morali učiti gostoljubja pri njih, ker to kar izvajajo oni ni gostoljublje.

popravek
z Šukerjem na čelu

Nehi no, pojdi malo v svet pa ti bo jasno kakšen odnos imajo v tujini do tujcev. Resno. Hrvati bi se morali učiti gostoljubja pri njih, ker to kar izvajajo oni ni gostoljublje.
[/quote]

Mi je znano, ne skrbi. V dezelah ne tako zelo severno od nas ti kar v faco dajo vedeti, da si juznjak in te gledajo postrani. ;)))
Pa pri zahodnih sosedih tudi. Tam te pa se vprasajo kako je v Jugoslaviji. :)))

Lej glupača, ne morem ti pomagati, če si slepa. Malo preštej koliko vikendov in stanovanj je slovenskih tam dol, pa počitniških kapacitet in tako naprej.
Dejstva govorijo sama zase. Vseeno je, prvi ali peti v statistiki. Nas za njih ni.
Hrvati ali kaj so že so govna. Nihče jih ne mara. Sami so skregani z vsemi sosedami.

Ajde, čefurka, odjebi.
[/quote]

Mamicu ti pokvarenu. To ti je odraz Slovencev, Slo kultura…kaj? Če vas že zaničujejo, bi vas moral še bolj, banda pokvarjena.

Mamicu ti pokvarenu. To ti je odraz Slovencev, Slo kultura…kaj? Če vas že zaničujejo, bi vas moral še bolj, banda pokvarjena.
[/quote]

Da ne bosta vidva vojne zanetila. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Da ne bosta vidva vojne zanetila. 🙂
[/quote]

Itak, s takim izmečkom res 😉

Ampak ti Hrvatje igrajo kot, da jih nič ne utrudi. Imajo ogromno kondicijo. Tam vidiš tudi nogometaše, ki so vsi preznojeni, ampak sem prav gledala, niti kapljice znoja na njihovih obrazih. Po prvem golu so se Angleži dobesedno uspavali.
Vsi, tako kot Luka, Domagoj, Ivan, Marko….vsi kar neumorno letijo po igrišču, vsak s svojo delovno nalogo in v njih je strašno močna zavest…na poti k zmagi.

Smo bili v Savudriji, čeprav je to pretežno turistični kraj, so domačini v sredo zvečer dobesedno ponoreli od narodnostne pripadnosti.
Naj dodam, da smo se mi kot Slovenci tudi čisto dobro počutili in bili deležni gostoljubja.

Veliko Slovencev ima na Hrvaškem, prijatelje, sorodnike. Hrvati sprejemajo Slovence kot nekoliko bolj razgledane brate.

Igre z žogo so igre in igre grejo h kruhu, ljudje so od nekdaj želeli kruha in iger.
Vsakršno navijaštvo pa je v tem svetu polnem nasprotij, rešilna bilka šibkejšim, ki hočejo pripadati, zato vzamejo tekme tako zares.
In šibki smo vsi, pripadati pa nekomu, ki je “zmagal”, to pa že nekaj pomeni. Navijaške parole so daleč od tega,

To, kar delajo navijači s svojimi parolami, transparenti, vzkliki in vpitjem je daleč od tega, da bi izražalo pripadnost narodu in da bi poenotilo narod.

A ste videli, kaj so Francozi nudili navijačem ?
To je faca, poteza, ki vznemiri še tako pasivnega gledalca.
Si prav mislim, da bodo Francozi poleteli na krilih zmagoslavja.

[attachment=0]spradanc.jpg[/attachment]

Gareth Southgate je vsekakor prepričan, da bodo Angleži tretji.
Toda sodeč po sliki, je razočaranje nad tem, da niso premagali Balkancev, zelo veliko.
Razočaranje uničuje motivacijo in slabi rezultati ustvarjajo negativno energijo.

Malokdo bo na Hrvaškem ali v Franciji zatisnik oči pred nedeljo v 88-letni zgodovini elitnih izbrancev.
Letos je zaključna tekma še posebno vznemirljiva, saj so odpadli vsi favorizirani tekmeci.
ZGODOVINA PRAVI, DA BO ZMAGALA HRVAŠKA.

na, zdaj vodi Belgija, ki jo hrvaška ni premagala.

Kdaj sta pa to igrali?
Sicer sm pa vedla da bo Belgija 3. da bo premagala Angleže 😉

New Report

Close