Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NOGOMET JE UMETNOST

NOGOMET JE UMETNOST

Tudi Angleži se nekako (pre)zgodaj veselijo

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=rL2_ANLGD6Q

Mah, moji so končali tekmovanje :/ so se pa potrudili 🙂 Dans bomo pa navijali za fante od Ene Južne in Boldrickove 🙂
Kaj pa tvoji? Še so?
[/quote] 🙁 tudi moji so že doma…
…bi morali igrati z Hrvaško igrati v finalu, pa je Ena Južna neki coprala z mravljami 😉

Za crknt. Kaj če jim to, Rusi imajo preko Sberbank večino v agrokorju in s tem večino njihove prehrambene industrije.

Je krožil vic te dni, da je Putin plenkoviću rekel:
-”dej prepustite nam zmago, pa vam damo plina za vašo industrijo za celo leto”
plenković odgovori: ”Kaj je to industrija?”

Skomina ne bo več sodil na tem SP.
[/quote]Hvala…Škoda

Jaz pa samo držim pesti za Rusijo, da se vse dobro izteče brez incidentov do konca.

Težka bo nocojšnja tekma, težka….

Nč bat. Proti OMON (ruskim policijskim specialnim enotam) nimajo šanse, niti angleži, niti hrvati. :-)))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Nč bat. Proti OMON (ruskim policijskim specialnim enotam) nimajo šanse, niti angleži, niti hrvati. :-)))
[/quote]

Ja sem gledala intervju enega Hrvata kako ful hvali security na mondialu. Vseeno dobre vibracije ki jih pošiljam v tisto smer najbrž ne škodijo :-)))

Ne bom več gledala, ne morem gledati, naši južni bratje izgubljajo….žal….

Ne pa ne :))))))))))))))))

Bravo Hrvaška!

Reeees.
Ma najboljši so. Gremo zdej premagat Francoze :)) potem pa v pondelk v Zg, pravjo bit če velik doček 😉

Čista kot solza. Kdor je boljši, je boljši. Takrat, ko je padel prvi gol, se mi je vse potlačilo, rekel sem si, nič ne bo, Angleži so premočni.
Pa so Hrvati dali prvi gol in utrudili velecenjene lepotce z Otoka. Potem podaljšek in ko je bila utrujenost na višku, še drugi gol. Res so močni.
Čestitam !!!!

Znajo močno brcati, tudi v politiki proti Sloveniji.

Si predstavljate, kaj so naredili. Premagali cel svet, zibelko nogometa, Južno Ameriko in to Balkanci.
Nogomet je strast celega sveta, ni ga moža, ki ne bi kdaj brcnil. In sedaj so najboljši nogometaši sveta v naši neposredni bližini.
S politiko to nima nobene veze, to so dejanja, ki ti orosijo oči.

Sm držal za Angleže, Hrvati so provokatorji, ob meji in na igrišču. Ne prenesejo slovenije.

hahahaha kdo pa misliš, da to fura, če ne politiki? Pa komu to najbolj koristi, če ne politikom?
Ni boljšega orožja poleg neta, za furat poblaznel folk trenutno.

Sedaj bodo še bolj zaničevali Slovence in se delali neumni, češ, saj vse te lepote otokov, zalivov, polotokov, vse to morje je naše, le tisti malo večji bazen s slano vodo je slovenski.


Jaz sem precej po otokih in zalivih, pa zaničevanja Slovencev nikoli nisem čutil. Nasprotno. Vedno mi je bilo lepó.


Jaz sem precej po otokih in zalivih, pa zaničevanja Slovencev nikoli nisem čutil. Nasprotno. Vedno mi je bilo lepó.
[/quote]

Jaz pa po kopnem in ob obali pa tud ne 😉

Nacionalna zavest, zmagovalno razmišljanje in brezpogojna samozavest so ponesli Hrvate vsaj do podprvakov sveta.
Mislim pa, da bodo tudi prvaki.
To je pomembno tudi v politiki, ne pa kupčkanje in bojazen, kar je značilno za naše politike.

Hrvati nič ne zaničujejo nas Slovence. Sem dosti naokoli po Hrvaških mestih, da omenim tudi njihovo gostiljubnost na vaseh, v notranjosti.

Sprašujem se kakšni ste to gostje v tuji državi, da imate take težave…..
…in kaj je na meni, da jih nimam 😉

Hrvati nič ne zaničujejo nas Slovence. Sem dosti naokoli po Hrvaških mestih, da omenim tudi njihovo gostiljubnost na vaseh, v notranjosti.

Sprašujem se kakšni ste to gostje v tuji državi, da imate take težave…..
…in kaj je na meni, da jih nimam 😉
[/quote]

Zame je to, da nikoli ne omenijo, da smo najštevilčnejši gosti ali pa to, da niti v Istri nismo vredni cenika v slovenščini eno veliko zaničevanje z njihove strani. In to vseh slovencev. Zakaj bi potem imeli moje spoštovanje?

Zame je to, da nikoli ne omenijo, da smo najštevilčnejši gosti ali pa to, da niti v Istri nismo vredni cenika v slovenščini eno veliko zaničevanje z njihove strani. In to vseh slovencev. Zakaj bi potem imeli moje spoštovanje?
[/quote]:)))
coca cola … eur / …kuna
Pivo …eur/ …kuna
???? ribe so ribe, meso in povrče….:))))

Pa kaj še??? aja sem pozabila…ščepec preseravanja 🙂

Mucki provokatorji, nic drugega.
V eni temi je ena pisala, da je moz na Hrvaskem zahteval menu v slovenscini. To ni nic drugega kot provociranje.

Mucki provokatorji, nic drugega.
V eni temi je ena pisala, da je moz na Hrvaskem zahteval menu v slovenscini. To ni nic drugega kot provociranje.
[/quote]

Hrvaščina je tuj jezik!

Arbitraža pa je tudi znak spoštovanja. Res, kako ubogi ste eni. Kar nastavite hrbte, da se vam usrane čevlje vanje obrišejo.

New Report

Close