Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Non binary

Non binary

Če sem biseksualka, potem sem ženska, ki ima rada moške in ženske. Če pa sem non binary, kaj sem v tem primeru?

Butl si, Težek. Vse jasno?

Odgovor na objavo uporabnika
Matematika, 30.03.2024 ob 06:08

Če sem biseksualka, potem sem ženska, ki ima rada moške in ženske. Če pa sem non binary, kaj sem v tem primeru?

V tem primeru si cvetača.

Ravno kot biseksualka bi morala temu najbolj nasprotovati. Ker je LGBTQ najbolj debilna ideologija, ki najbolj zatira in spregleda biseksualce, katerih pa je največ. Torej svojo največjo skupino postavlja v senco. Pa čeprav bi ravno v tej skupini IMELA NAJMOČNEJŠI GLAS! Ampak ta glupa ideologija raje nabija o 70 novih spolih, ki niti ne obstajajo.

Jaz mislim, da rabimo B osvoboditi ven iz neumne LGBTQ ideologije. Tudi sam kot gej se odrekam LGBTQ ideologiji, se odrekam, da bi bil del te skupnosti in podpiram izključno biseksualce.

Gejov se izogibam, se pa zgodi, da se kdaj znajdem v debati z njimi in to ponavadi vodi do žaljivega prepira.

Vsaj v slovenščini zapiši.

Vesoljka. Na zemlji je vse binarno.

V tem primeru nimas izoblikovane osebnosti in se ukvarjas z bedarijami. Dobesedno.

 

Lp,

Bisexual Cis Femoid

Potem si paradajz.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 30.03.2024 ob 17:55

Potem si paradajz.

Tisti zgoraj pravi, da je cvetača. Kaj je zdaj?

Morda ti lahko psiholog pove kaj si.

Če sem biseksualka, točno vem, da sem ženska in so mi všeč tako moški kot ženske. Če pa bi bila non binary, kaj sem? Non binary se ne izraža ne kot moški in ne kot ženska. In kakšni ljudje so sploh tej osebi všeč?

To je k a r nekaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Matematika, 31.03.2024 ob 14:52

Če sem biseksualka, točno vem, da sem ženska in so mi všeč tako moški kot ženske. Če pa bi bila non binary, kaj sem? Non binary se ne izraža ne kot moški in ne kot ženska. In kakšni ljudje so sploh tej osebi všeč?

To je k a r nekaj.

Preberi svoj post ponovno.

V dveh stavkih potrjevanje in zanikanje.

“Matematika”,

Ravno kot biseksualka bi morala temu najbolj nasprotovati. Ker je LGBTQ najbolj debilna ideologija, ki najbolj zatira in spregleda biseksualce, katerih pa je največ. Torej svojo največjo skupino postavlja v senco. Pa čeprav bi ravno v tej skupini IMELA NAJMOČNEJŠI GLAS! Ampak ta glupa ideologija raje nabija o 70 novih spolih, ki niti ne obstajajo.

Jaz mislim, da rabimo B osvoboditi ven iz neumne LGBTQ ideologije. Tudi sam kot gej se odrekam LGBTQ ideologiji, se odrekam, da bi bil del te skupnosti in podpiram izključno biseksualce.

Gejov se izogibam, se pa zgodi, da se kdaj znajdem v debati z njimi in to ponavadi vodi do žaljivega prepira.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 42295, 31.03.2024 ob 14:56

Preberi svoj post ponovno.

V dveh stavkih potrjevanje in zanikanje.

Ni potrjevanje in zanikanje.

Recimo da sem biseksualka. Ženska. Všeč so mi ženske in moški.

Kaj pa non-binary? Non-binary se ne opredeljujejo ne kot moški ne kot ženska. In kakšni ljudje jih privlačijo? Ni mi jasno.

Odgovor na objavo uporabnika
Matematika, 02.04.2024 ob 10:23

Ni potrjevanje in zanikanje.

Recimo da sem biseksualka. Ženska. Všeč so mi ženske in moški.

Kaj pa non-binary? Non-binary se ne opredeljujejo ne kot moški ne kot ženska. In kakšni ljudje jih privlačijo? Ni mi jasno.

“Matematika”,

Ravno kot biseksualka bi morala temu najbolj nasprotovati. Ker je LGBTQ najbolj debilna ideologija, ki najbolj zatira in spregleda biseksualce, katerih pa je največ. Torej svojo največjo skupino postavlja v senco. Pa čeprav bi ravno v tej skupini IMELA NAJMOČNEJŠI GLAS! Ampak ta glupa ideologija raje nabija o 70 novih spolih, ki niti ne obstajajo.

Jaz mislim, da rabimo B osvoboditi ven iz neumne LGBTQ ideologije. Tudi sam kot gej se odrekam LGBTQ ideologiji, se odrekam, da bi bil del te skupnosti in podpiram izključno biseksualce.

Gejov se izogibam, se pa zgodi, da se kdaj znajdem v debati z njimi in to ponavadi vodi do žaljivega prepira.

 

(POUDAREK: novi spoli, ki niti ne obstajajo)

izmišljene stvari, blodnje

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 02.04.2024 ob 10:43

“Matematika”,

Ravno kot biseksualka bi morala temu najbolj nasprotovati. Ker je LGBTQ najbolj debilna ideologija, ki najbolj zatira in spregleda biseksualce, katerih pa je največ. Torej svojo največjo skupino postavlja v senco. Pa čeprav bi ravno v tej skupini IMELA NAJMOČNEJŠI GLAS! Ampak ta glupa ideologija raje nabija o 70 novih spolih, ki niti ne obstajajo.

Jaz mislim, da rabimo B osvoboditi ven iz neumne LGBTQ ideologije. Tudi sam kot gej se odrekam LGBTQ ideologiji, se odrekam, da bi bil del te skupnosti in podpiram izključno biseksualce.

Gejov se izogibam, se pa zgodi, da se kdaj znajdem v debati z njimi in to ponavadi vodi do žaljivega prepira.

 

(POUDAREK: novi spoli, ki niti ne obstajajo)

izmišljene stvari, blodnje

Kaj je spet debeli pedofl? Kaj spet noriš?

Ne podpiram non-binary. Ne podpiram teh novodobnih izmišljenih spolov ali ne-spolov. To so si izmislili ljudje med korono, ker jim je bilo dolgčas.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Matematika, 02.04.2024 ob 10:54

Ne podpiram non-binary. Ne podpiram teh novodobnih izmišljenih spolov ali ne-spolov. To so si izmislili ljudje med korono, ker jim je bilo dolgčas.

 

In zdaj govorijo veliko več o novih spolih, kot pa o biseksualcih. Že če pogledaš L, G in T, koliko jih sploh je? 0,5% ?

In koliko je biseksualcev? 100x več!

Pa govorijo cel čas samo o L, G in T. B skoraj ne omenjajo.

Ali ni na mestu, da se vprašamo ali B sploh rabijo LGBTQ ideologijo? Odcepite se od njih, zahtevajte, da dajo ven B. Jaz odidem ven z vami, pa čeprov sem gej.

In koliko je biseksualcev? 100x več!

Bebec kaj pa matematika?

In this survey, on average about 80% of people worldwide identified as heterosexual, 3% as gay, lesbian or homosexual, 4% as bisexual, 1% as pansexual or omnisexual, 1% as asexual, 1% as “other”, and 11% don’t know or won’t say.

Če je homoseksualcev 3%, potem je po tvoji kurji logiki 100x več: 3% x 100=300%. Kokoš pravi, da imamo 300% biseksualcev. Kako je to možno, če je skupna populacija 100% in več kot 100% ni možno. 100% pomeni, da je celotna družba biseksualna, ampak za kokošjo pamet je teh kar 300%. Naj kokš razloži kje je dobil teh 100% biseksualcev? Na marsu, luni?

Eni niste opravilno sposobni, ste pa najbolj glasni. Nazaj v osnovno šolo.

Zdaj so v modi ne binarni, čez deset let bo že nekaj novega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8205, 30.03.2024 ob 22:21

Tisti zgoraj pravi, da je cvetača. Kaj je zdaj?

Odgovor ni binarni,  si oboje, nič od tega in vse našteto hkrati

Ne, to so si izmislili pred korono. Med korono si o tem sele prvic slisala. Za tem je cela industrija. Farmacija dobi dosmrtne paciente, ker, da se lahko pretvarjajo, da so nasprotnega spola, morajo jemati hormone do smrti. Tisti, ki grejo na operacijo, imajo pa tako visok procent komplikacij (okoli 65%), da prav tako postanejo dosmrtne stranke. Zdaj je za tem ze tudi bancna industrija, ki vedno pogosteje daje kredite samo firmam, ki izpolnjujejo ESG pogoje, ki vkljucujejo se druge pogoje vkljucevanja trans bolnikov. S tem hocejo s mprisilo oblikovati umetno druzbo prihodnosti. Ce jim bo uspelo, je pa druga stvar.

Odgovor na objavo uporabnika
kokoš zabita in matematika, 02.04.2024 ob 12:57

In koliko je biseksualcev? 100x več!

Bebec kaj pa matematika?

In this survey, on average about 80% of people worldwide identified as heterosexual, 3% as gay, lesbian or homosexual, 4% as bisexual, 1% as pansexual or omnisexual, 1% as asexual, 1% as “other”, and 11% don’t know or won’t say.

Če je homoseksualcev 3%, potem je po tvoji kurji logiki 100x več: 3% x 100=300%. Kokoš pravi, da imamo 300% biseksualcev. Kako je to možno, če je skupna populacija 100% in več kot 100% ni možno. 100% pomeni, da je celotna družba biseksualna, ampak za kokošjo pamet je teh kar 300%. Naj kokš razloži kje je dobil teh 100% biseksualcev? Na marsu, luni?

Eni niste opravilno sposobni, ste pa najbolj glasni. Nazaj v osnovno šolo.

Razumem, da ste nizkofunkcionalni AVTISTI kot si ti zabiti in ne veste kaj je beseda “SUPER RELATIV”. Če ne bi bil usran incel, socialno izoliran od družbe potem ne bi vzel moje besede 100x več dobesedno.

Ampak razumljivo, ker nimaš družabnega življenja ne moreš vedeti kako se ljudje pogovarjamo.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 02.04.2024 ob 16:20

Razumem, da ste nizkofunkcionalni AVTISTI kot si ti zabiti in ne veste kaj je beseda “SUPER RELATIV”. Če ne bi bil usran incel, socialno izoliran od družbe potem ne bi vzel moje besede 100x več dobesedno.

Ampak razumljivo, ker nimaš družabnega življenja ne moreš vedeti kako se ljudje pogovarjamo.

Sicer pa če debil besedo 100x ( (ali miljonkrat več) kar v POGOVORNEM jeziku pomeni, DA JE NEČESA VELIKO VEČ ) vzamemo dobesedno, bi debil lahko videl, da sem napisal, da je ostalih 0,5%, biseksualcev pa stokrat več, kar pomeni 50%.

Ampak debil kot si, niti računati ne znaš.

bi pa ne bi

New Report

Close