Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Non binary

Non binary

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 02.04.2024 ob 16:20

Odgovor na objavo uporabnika
kokoš zabita in matematika, 02.04.2024 ob 12:57

In koliko je biseksualcev? 100x več!

Bebec kaj pa matematika?

In this survey, on average about 80% of people worldwide identified as heterosexual, 3% as gay, lesbian or homosexual, 4% as bisexual, 1% as pansexual or omnisexual, 1% as asexual, 1% as “other”, and 11% don’t know or won’t say.

Če je homoseksualcev 3%, potem je po tvoji kurji logiki 100x več: 3% x 100=300%. Kokoš pravi, da imamo 300% biseksualcev. Kako je to možno, če je skupna populacija 100% in več kot 100% ni možno. 100% pomeni, da je celotna družba biseksualna, ampak za kokošjo pamet je teh kar 300%. Naj kokš razloži kje je dobil teh 100% biseksualcev? Na marsu, luni?

Eni niste opravilno sposobni, ste pa najbolj glasni. Nazaj v osnovno šolo.

Razumem, da ste nizkofunkcionalni AVTISTI kot si ti zabiti in ne veste kaj je beseda “SUPER RELATIV”. Če ne bi bil usran incel, socialno izoliran od družbe potem ne bi vzel moje besede 100x več dobesedno.

Ampak razumljivo, ker nimaš družabnega življenja ne moreš vedeti kako se ljudje pogovarjamo.

Tako se pogovarja otročarija v osnovni šoli, odrasli ljudje bolj pametno izbiramo besede. Če pa človek ni hodil v šolo je pa njegov problem.

Odgovor na objavo uporabnika
nori svet, 02.04.2024 ob 13:53

Odgovor na objavo uporabnika
Matematika, 02.04.2024 ob 10:54

Ne podpiram non-binary. Ne podpiram teh novodobnih izmišljenih spolov ali ne-spolov. To so si izmislili ljudje med korono, ker jim je bilo dolgčas.

 

Ne, to so si izmislili pred korono. Med korono si o tem sele prvic slisala. Za tem je cela industrija. Farmacija dobi dosmrtne paciente, ker, da se lahko pretvarjajo, da so nasprotnega spola, morajo jemati hormone do smrti. Tisti, ki grejo na operacijo, imajo pa tako visok procent komplikacij (okoli 65%), da prav tako postanejo dosmrtne stranke. Zdaj je za tem ze tudi bancna industrija, ki vedno pogosteje daje kredite samo firmam, ki izpolnjujejo ESG pogoje, ki vkljucujejo se druge pogoje vkljucevanja trans bolnikov. S tem hocejo s mprisilo oblikovati umetno druzbo prihodnosti. Ce jim bo uspelo, je pa druga stvar.

Ja, ampak to so transseksualci.

Moški, ki spremenijo spol v žensko in ženske, ki spremenijo spol v moškega.

Trans zame ne pomeni non binary.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 30.03.2024 ob 14:33

Ravno kot biseksualka bi morala temu najbolj nasprotovati. Ker je LGBTQ najbolj debilna ideologija, ki najbolj zatira in spregleda biseksualce, katerih pa je največ. Torej svojo največjo skupino postavlja v senco. Pa čeprav bi ravno v tej skupini IMELA NAJMOČNEJŠI GLAS! Ampak ta glupa ideologija raje nabija o 70 novih spolih, ki niti ne obstajajo.

Jaz mislim, da rabimo B osvoboditi ven iz neumne LGBTQ ideologije. Tudi sam kot gej se odrekam LGBTQ ideologiji, se odrekam, da bi bil del te skupnosti in podpiram izključno biseksualce.

Gejov se izogibam, se pa zgodi, da se kdaj znajdem v debati z njimi in to ponavadi vodi do žaljivega prepira.

Kokoši, naj te nekaj vprašam. Danes znajo biti tako vsiljivi, propaganda deluje neprekinjeno. Geji so takšni, imaš lezbijke na tv, ki so feministke in tečne. Zanima me, kakšni so biseksualci? So enaki?

Avtorica je tudi biseksualka. Zanima me tudi njen odgovor. Naj pove za ženske in za moške biseksualce.

Nisem feministka in nisem tečna. Sploh nihče ne ve, da sem bi, pa tudi nikogar, ki bi bil bi ali gej ali lezbijka, ne poznam.

Odgovor na objavo uporabnika
Matematika, 30.03.2024 ob 06:08

Če sem biseksualka, potem sem ženska, ki ima rada moške in ženske. Če pa sem non binary, kaj sem v tem primeru?

Psihično motena

New Report

Close