Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nore ženske Amber Heard, Jada Pinket, Asia Argento…

Nore ženske Amber Heard, Jada Pinket, Asia Argento…

Svet je prepoln norih žensk, ki bi jih morali zapret.

Kaj narediti s psihopatkami a la Amber Heard, Jada Pinket, Asia Argento…

žal jih je polna tudi Slovenija. So eden bolj pomembnih razlogov za samomore med moškimi. So tudi razlog, da kateremu moškemu prekipi.

Morilke otrok, uničevalke družin, patološke lažnivke…

Če poznate kakšno podobno jo prijavite na policijo.

Jap, dejstvo je, da je zmešanih nasilnih žensk isto toliko kot moških, eni strokovnjaki pravijo, da jih je več…

Zdaj se bo policija začela ukvarjati tudi z njimi. Hecno, da se morajo stvari začet reševat u Holivudu, da tut pr nas kaj naredijo.

Uff, soseda je en tak tip. V službi je sodelavec naredil samomor, ker je bil s tako žensko. Precej jih poznam. To so te… Če me ne more prenašat at my worst, si me ne zasluži at my best…

Bolnice in ja, zapret bi jih bilo treba…

e bejžte no

koliko žensk v sloveniji ubijejo partnerji?

kdo je nasilni spol?

in zdaj tu skačete v luft zaradi par izstopajočih?

poleg tega, Jada Pinkett??? kaj vam je te ona naredila???

če imata s smithom odprto razmerje, je to med njima. ni bila ona tista, ki hodi po svetu in mlati ljudi, ker ji ne paše, kaj sliši…

Nemogoče. Nore babe ne obstajajo. Vse so to žrtve, le vprašajte  feminestače.

Saj ravno to je bistvo laži.

NASILNEJŠI SPOL SO ŽENSKE

Samo niso sposobne fizičnega nasilja nad moškimi, ker so šibke. Psihičnega nasilja je pa ogromno. Laži, norosti, podtikanja, zlobe.

Ja, ženske so nasilnejši spol.

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 27.05.2022 ob 08:45

e bejžte no

koliko žensk v sloveniji ubijejo partnerji?

kdo je nasilni spol?

in zdaj tu skačete v luft zaradi par izstopajočih?

poleg tega, Jada Pinkett??? kaj vam je te ona naredila???

če imata s smithom odprto razmerje, je to med njima. ni bila ona tista, ki hodi po svetu in mlati ljudi, ker ji ne paše, kaj sliši…

Definitivno je nasilni spol ženski, če že vprašaš. Podmuklo, psihopatsko nasilje. Po cajtngih se vlači moške, ki udarijo. Nikjer se pa ne piše o psihopatkah, ki doma terorizirajo cele familije. Dokler se nekomu ne utrga. Potem je pa spet moški kriv, aneda.

Odgovor na objavo uporabnika
Pitija414, 27.05.2022 ob 08:15

Svet je prepoln norih žensk, ki bi jih morali zapret.

Kaj narediti s psihopatkami a la Amber Heard, Jada Pinket, Asia Argento…

žal jih je polna tudi Slovenija. So eden bolj pomembnih razlogov za samomore med moškimi. So tudi razlog, da kateremu moškemu prekipi.

Morilke otrok, uničevalke družin, patološke lažnivke…

Če poznate kakšno podobno jo prijavite na policijo.

Kaj mi je nenavadno v tem procesu, ki se sedaj tako vrti po TV? Da se eni tako zelo postavljajo na stran enega ali drugega. Ma dejte, oba sta kriva.  Sploh ne najdem odgovora zakaj sta tako dolgo ostala skupaj … Zato, ker imata oba velike težave s samim sabo. Kdo je za to manj, kdo bolj kriv?! Nima smisla ugotavljati. Škoda vsakega centa.

Vse te ženske so tako lepe, da ti zastane dih. So kot boginje. Desci se plazijo na kolenih za njimi.

Nauk. Ne praskaj se tam, kjer te ne srbi. Če ti ne paše njen karakter, spizdi ali se je izogni. Ne pa jokat in se mrcvarit z njo kot kakšen pezde.

Odgovor na objavo uporabnika
hbnrfn, 27.05.2022 ob 10:17

Kaj mi je nenavadno v tem procesu, ki se sedaj tako vrti po TV? Da se eni tako zelo postavljajo na stran enega ali drugega. Ma dejte, oba sta kriva.  Sploh ne najdem odgovora zakaj sta tako dolgo ostala skupaj … Zato, ker imata oba velike težave s samim sabo. Kdo je za to manj, kdo bolj kriv?! Nima smisla ugotavljati. Škoda vsakega centa.

dolgo?

mislim, da sta bila vsega skupaj manj kot dve leti, poročena 15 mesecev

vprašanje je zgolj, zakaj tipi nasedajo takim in jih celo poročijo?? Jahhhhhh……

In kaj boš prijavil? Boš šel in rekel, da ta baba ni čist diht, ničesar ne spoštuje in se obnaša kot tazadnja? Dokler te ne tepe, te ne bojo resno jemali. Isto s csdjem – če jo prijaviš, da manipulira in psihično maltretira otroka, ja kako boš pa dokazal. Te narcisoidne motenke se bodo pa znale obnašat primerno, ko je to potrebno. Edina rešitev je, da se s tako sploh ne zapleteš in bognedaj, da pride do otroka. Vidim kako to potem izgleda in si ne bi želela bit na mestu moškega.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 27.05.2022 ob 10:43

vprašanje je zgolj, zakaj tipi nasedajo takim in jih celo poročijo?? Jahhhhhh……

To. Kakšni moški se zapletejo s takimi? Tepci, copate, motenci, ki imajo sami kup problemov, taki, ki želijo eno reprezentativno in jim ni mar značaj. Poštene, normalne, zadržane ženske spregledajo, slinijo se za takimi kot Amber in potem jokajo, ne smilijo se mi popolnoma nič.

Amber Heard ne bo zmagala. gremo stavit. Ko sem pa gledala njena pričanja,o fakk. Prasica pokvarjena nevrotična. Nima šans. In bravo Johnyu da jo toži in genialna poteza da je vse javno! Da svet lahko sam vidi,kaj je ena strupenjača lohk sposobna.

Aja,Johnny Depp ima isto rojstni dan kot jaz,9.junija hihi 🙂 Mi smo legende haha

 

Vprašanje je zakaj so povsod drugje goljufije in kraje kaznive, če baba to počne pod krinko zveze, pa ne? Tvoja logika stara roza “ponos ozke pičke” je taka, da je vsak sam kriv če se pusti okrast in ogoljufat. Velja pa seveda le do tam, kjer ni “ozka pizda oškodovanka”. Tam se pa neha, je kaznivo.☝️😁

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 27.05.2022 ob 13:51

Amber Heard ne bo zmagala. gremo stavit. Ko sem pa gledala njena pričanja,o fakk. Prasica pokvarjena nevrotična. Nima šans. In bravo Johnyu da jo toži in genialna poteza da je vse javno! Da svet lahko sam vidi,kaj je ena strupenjača lohk sposobna.

Aja,Johnny Depp ima isto rojstni dan kot jaz,9.junija hihi 🙂 Mi smo legende haha

amber mora dokazat en sam primer zlorabe. vseeno, kakšne. fizične, psihične, emocionalne itd itd itd, pa đoniju tožba pade.

enkrat je že izgubil tako tožbo, ko je nekoga tožil, ker so napisali, da je wife beater.

 

glede na to, kak zakon sta imela, je najmanj to, da sta drug drugega  emocionalno zlorabljala, čista resnica. torej, je tožbo že izgubil.

 

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 27.05.2022 ob 14:34

amber mora dokazat en sam primer zlorabe. vseeno, kakšne. fizične, psihične, emocionalne itd itd itd, pa đoniju tožba pade.

enkrat je že izgubil tako tožbo, ko je nekoga tožil, ker so napisali, da je wife beater.

 

glede na to, kak zakon sta imela, je najmanj to, da sta drug drugega  emocionalno zlorabljala, čista resnica. torej, je tožbo že izgubil.

 

Ja, baba je neuravnovešena, motena, usekana do konca. S postavljeno diagnozo bo težko kaj dokazala. Tako kot steusekane stare čahure na monu, vse od stare roze dalje. Le da kot suhe veje ne morete nikjer drugje noret kot na monu.☝️😁

New Report

Close