Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek noro

noro

Koledarček – v zagovor glede sončnih očal: si kdaj pomislila, da le-te služijo tudi za dioptrijo; jaz jih nosim namreč zaradi dioptrije in včasih enostavno nimam druge izbire, ker navadinih nimam sabo in hodim kdaj pa kdaj (se trudim da redko) s sončnimi tudi po trgovini ali v senci…brez pač ne vidim.

Ko mi obrvi, tam kjer sem si jih populila, že začno nazaj rast-vedno bolj nizko, pa se mi še kar ne ljubi, pa ne da in sem že kot volkodlak. Pa ko se mi ne ljubi “že spet” prat las, pa si take delno mastne spem v čop, ker se to pol “ne vidi”- ja saj vem, podn!

kaj pa take “fino” vzorčaste viskozne srajčke iz 80ih, pa po možnosti zraven kravata.

hecno mi je, ko se kak par kar na ulici skrega – kot da ni nikogar naokrog, jima je čisto ravno

res sovražim videt mamice, ki se derejo na svoje otroke ali jih celo tepejo

na moč mi je smešno videt kakšno žensko bitje, ki se namaže kot da je pust in se nese kot da je manekenka

pa hudo debele zlate ketne okrog moških vratov, jao jao

Pri meni vodi, ženska, ki hodi po mestu in kadi cigaret med hojo.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

aja, ŽENSKA? a moški pa lahko al kaj? tc tc tc!

To pa ni smešno.

pa zakaj prav v vsaki temi nekdo vidi napad nase?!

meni je pa noro, da pride en par mojih sodelavk v službo v elegantnih čeveljcih s petami, potem pa se tu preobujejo v kake prav neokusne natikače.

pa še vse tisto, kar ste že omenile…

Jaz pa kontra nardim 🙂

če je to name letelo … (?) … js nobenga napada nase ne vidim neikjer 🙂

Dej, no, skuliri se…

No, v tem primeru že, ampak včasih srečam ljudi ki jih poznam toliko, da vem da drugače ne nosijo očal. Mi je prav mimo, da z njim govorim pa se mi zdi kot bi gledala v steno.

Ženska ali moški na sprehodu z otrokom in/ali psom, ki hodi po svoje, medtem ko se on/ona pogovarja po telefonu.

Meni je pa najbolj grozna kombinacija rdeča-roza – res ne prenesem…

LP/A

kaj pa je to kaj takega??????

Kaj pa je drugače pri moškem?

mami

🙂 – ostajam pri svojem mnenju, Samrella. Bolj kot neprimerna obleka me moti neprimerno obnašanje, kamor sodi tudi posmehovanje drugim. Pa lep dan!

Ljudje, ki gredo po ulici s psom in se naredijo, da ne vidijo, da se je posral. In sploh ne počistijo za njim.
Fuj, bljek… veliko bolj kot kakšna kocina ali gram špeha preveč!!!!!

Ja, Sanja, res je! Pa tisto s čiki tudi! Najbolj nagravžne pa so mlade mamice z vozički in prižganim čikom… FUUUUUJ!!!!

ja Primož, po možnosti pred seboj potiska še voziček z dojenčkom. bruh!

Tudi moški s čikom na cesti ni kaj dosti bolj “apetitlih” od ženske.

Kombinacija (na moških in na ženskah):kratke hlače + “adidas” štunfi (taki do sredine meč)+ odprti sandali

Absolutno najboljš pa je pogledat napol plešastega desca, ki si lase češe od levega proti desnemu ušesu.

Haha in potem zapiha veter in jih lovi na drugi strani glave:-))))

No. 1 so zakompleksane babe, ki si pustijo še tisto malo možganov prat od modnih revij.

Grem stavit, da bi tričetrt kur, ki kokodajsajo na tej temi, čez noč spremenilo vsa svoja estetska merila, če bi začel Cosmopolitan razglašat, da je “in”, če imaš nepobrite noge in roza-rdečo kombinacijo.

New Report

Close