Najdi forum

noro

men je pa “ful noro” za pogledat:
1. Nepobrite noge, gor najlonke in krilo / ZAKON! 🙂
2. Nepobrito pod pazduho in majčka brez rokavov

Ti dve si delita 1. mesto!

Bela majčka, črn modrc! JEEEE…..

Najlonke in spredaj odprti sandali ali natikači.

Tangice + belo prozorne hlače čez…..mega

To, to, jeeeee…. trga

Zblanžirane brkice pri ženskah.
Ko ji skoraj čez ustnice visijo pa ji je nekdo rekel, da se bodo pobeljene manj videle.:)))))

pa brki pri ženski pobeljeni v rumeno
pa šlaufi okoli trebuha, gor pa kratka majčka in popek ven
pa tangice do pol hrbta na debeli, celulitičarski riti

Ful nizke kavbojke, ne preveč vitka oseba ž. spola in potem na vsaki strani za ena 2 cm sala -se izboči na bokih. Zlo “lepo” je tud, ko taka oseba sede…

pa ozke hlače, ki jih v rit potegne

Pleša na sredini glave prekrita s pramenom zalisc. :))))))))))))))

Končno ena noro dobra tema :)))

1. Nepobrite noge, gor najlonke in krilo / ZAKON! 🙂
2. Nepobrito pod pazduho in majčka brez rokavov

Se strinjam,
+
3. Nizke hlače da špeh(šlaufi) visi čez pas, pa kratka majčka, da se to ja še bolj vidi.

Če mi ni všeč, ne gledam….opazim morda za trenutek, ampak ne polagam lih neke pozornosti. Kakor komu paše. Komu drugemu so pa full nore morda moje kombinacije, čeprav sem tisti trenutek prepričana, da sem zrihtana v nulo…Kdo ve? Zakaj bi se obremenjevali s tem???
Opazim pa lepe stvari, absolutno, torej beri – meni lepe stvari in ljudi.

No, ta lepe – najbrž ve tudi niste zmeraj za v modno revijo.

Saj ne rečem, nekateri se res zelo neokusno oblačijo, a da se takole norca delate iz njih na forumu, se pa meni zdi skrajno neokusno in primitivno. Kaj veste, morebiti je pa kakšna od teh slabo oblečenih zašpehanih bab v življenju že dosti dobrega naredila – morda več kot ve, ki pred tujim pragom pometate, pred svojim pa smeti puščate!

Da ne boste zdaj zamerile, to sem napisala tako v razmislek, ne da bi vas hotela v nič dajati. Pa poglejte malo še po lepih stvareh (ni nujno, da so to ljudje!) in uživajte zraven!

Sorry, xxxy, sem malo falila tekst in zgleda, kot da sem se samo v tebe vtaknila, pa ni tako! Lep dan ti želim!

obrvi ala Fredi

pa športne bele bombažne nogavice in salonarji :))))

pri moških, pod obleko prekratki štunfi, potem pa ko sedi in prekriža noge, en šop kocin ven gleda-po možnosti na kakem “zlo nobl nivoju”

Dedci, bo treba za pod obleko dokolenke kupt, ni druge!

Sončna očala v senci. Sploh če s to osebo govorim, ker je ne morem gledat v oči.

Spodni del trenirke-ženski eleg. opanki.

šuškava trenirka in salonarji!

Ja res ($$$$) ful nora tema………….ne more biti boljše za na forum.
A ste morda kdaj pomislili(e), da nekateri pa verjetno nimajo financ za razne kozmetičarke (puljenje obrvi), depiliranje, barvanje oz. puljenje brčic……..ja, vem boste rekle, da lahko to doma narediš, ampak tudi razne pene, veet-i in podobna oprema stane. Da o oblačilih in obutvi ne govorim, nekateri morajo pač ponositi, kar imajo oz. dobijo.

Ne vem no, saj zdaj se bo usul plaz “kontra” postov, samo res ste brez srca. Če vam kaj ni všeč, ne glejte, pa je.

Pa lep dan vsem brezhibnim!!!!

Levja griva s trajno!

Ah, daj no, jaz ne dam niti tolarja za pedikuro, maikuro, kozmetičarko…, pa sem urejena (kadar to želim). Pa cunje lahko kombiniraš pametno tudi stare (sama sebi komaj kaj novega privoščim). Po drugi strani imaš pa drago okrancljane in spedenane dame, a brez vsakega občutka.

Tu res ne gre za denar, ampak za občutek in urejenost.

No, no Meta! Tud jaz sem najprej mislila, kaj se pa grejo te babe… Pol sem pa prebrala in videla, da pišejo o človeških neumnostih, ki jih ljudje zavestno delajo, ker mislijo, da bodo zato kul. (kratka majčka, pa tangice pod prozorne hlače…) Nihče nima nič proti močnejšim ljudem, malo se hecamo le iz tistih, ki se svojih kg ne zavedajo in se oblečejo popolnoma neprimerno svoji postavi.
Nekaterim ljudem pa verjetno nikoli ne bo jasno, da trenirka in salonarji ne grejo skupi in če se ob tem malo nasmehnemo….????

New Report

Close