Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek noseca a nesrecna

noseca a nesrecna

pozdravljeni

po dolgem casu sem naletela na svojo temo 😊
poleg mene spi cudovita dojencica, in hvala vsem, ki ste tako ali drugace vplivali na najboljso odlocitev v mojem zivljenju.

lahko noc…..

uzivajta in se cartajta… to je res nekaj najlepsega, kar si lahko clovek zeli. vse dobro.

Vesela zate…

Oh, to so se mi pa kar zarosile oči zdajle…. 🙂 Zelo sem vesela zate in ti od srca želim vse dobro.

Ja super, mami😊 zdaj veš, kako je, ko bitje, ki je čisto tvoje, stisneš k sebi. In ko te bo objela in ti rekla, da te ima rada do neba in nazaj, boš v nebesih 🧡

se strinjam, kako si jaz tega zelim in upam, da mi bo dano. da bog da da bi vedela kdaj in da je to cimprej, tako hreoenim po tem, da se tega ne da opisati. privoscim vsakomur, ki mu je dano in si sama tudi neizmernoooo tega zelim.


Vesela zate. Čestitke. Ali lahko napišeš kako si se izvlekla iz depresije?

se opravicujem za pozen odgovor.
Sla sem do osebnega ginekologa, povedala za situacijo in mi je predlagal AD (druge sicer) v nosecnosti.
Odsla sem na posvet tudi h klinicnem psihologu, ki mi je svetoval enako.
Se sem se upirala, da tbl nebi vzela, dnevi so tekli, mogoce tedni, potem sem jih vzela, ker sem tonila vse bolj globoko.
In ni mi zal.
Rodila sem zdravo deklico in sem nadvse srecna, da jo imam.

Draga nesrecna!

Tudi jaz sem imela zanosila, ko si otrok nisem želela. Po porodu sem padla v poporodno depresijo. Depresivna sem ba dobrih 6 let saj nisem čutila da si otroka želim. Lahlo rečem da tega nisem povedala nikomur, zase lahko povem da sem dobra mama in da moj otrok tega ne ve in nikoli ne bo izvedel. Sprijaznila sem se s situacijo cistoma, ko je bil že v tretjem razredu osnovne šole. Moje življenje ni slabo, vesela sem da ga imam. Želim povedat da kar koli se boš odločila, odloči se po svoji presoji. Odmisli vse komentarje, vse ljudi okrog sebe in se osredotoči le nase, napiši prednostii in slabosti, sama reši problem. Pa se odloči tako da ti v nobene primeru ne bo žal. Ne bom te obsojala in ne bom ti govorila ne za in ne proti. Kar koli boš naredila, vedi da je prav.

Tak nasvet ti dajem, ker je bil takrat potreben meni, pa ga nisem dobila od nikogar. Obsojali so me eni in drugi. Ne oziraj se na to, vsak lažje sodi drugemu kot sebi!

Želim ti lepo rešitev, lepo življenje, ne vlede na odločitev, ki jo boš sprejela

Draga nesrecna!

Tudi jaz sem imela zanosila, ko si otrok nisem želela. Po porodu sem padla v poporodno depresijo. Depresivna sem ba dobrih 6 let saj nisem čutila da si otroka želim. Lahlo rečem da tega nisem povedala nikomur, zase lahko povem da sem dobra mama in da moj otrok tega ne ve in nikoli ne bo izvedel. Sprijaznila sem se s situacijo cistoma, ko je bil že v tretjem razredu osnovne šole. Moje življenje ni slabo, vesela sem da ga imam. Želim povedat da kar koli se boš odločila, odloči se po svoji presoji. Odmisli vse komentarje, vse ljudi okrog sebe in se osredotoči le nase, napiši prednostii in slabosti, sama reši problem. Pa se odloči tako da ti v nobene primeru ne bo žal. Ne bom te obsojala in ne bom ti govorila ne za in ne proti. Kar koli boš naredila, vedi da je prav.

Tak nasvet ti dajem, ker je bil takrat potreben meni, pa ga nisem dobila od nikogar. Obsojali so me eni in drugi. Ne oziraj se na to, vsak lažje sodi drugemu kot sebi!

Želim ti lepo rešitev, lepo življenje, ne vlede na odločitev, ki jo boš sprejela

New Report

Close