Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča doma, on bi pa šel na službeno pot za 3 mesece

Noseča doma, on bi pa šel na službeno pot za 3 mesece

Ne vem ali je kriv stres ali je naskrivaj z drugo ali sem že jaz zmešana.

V preteklosti mi je že površinsko lagal, je tak zanikal in vsak moški bi, samo sem prepričana v svoj prav in tudi sumim, da me je varal in celo vara. Vse to mi je privrelo, ko je omenil, da gre službeno v tujino in to z žensko s katero preživi nenormalno veliko časa.

Enkrat sem ga vprašala, s katero bi se poročil, če se meni kaj zgodi in če bi se moral. Omenil je točno njo:(  Bila je njegova praktikantka, zdaj pa dela v podjetju. Na službeno pot za 3!!! mesece ga pošilja sam šef, on pa si je lahko izbral nekoga za zraven. Itak je izbral njo z razlogom, da nadpovprečno uspešno sodelujeta v teamu.

Jaz sem v 6.mesecu in se mentalno pripravljam, da bom otroka mogla vzgajat sama:( Ne zaupam mu in videla sem. kako ga gleda, se obrača za njim, popravlja lase, karkoli moj pove, ji je smešno in zdi se mi. Da sta preveč na -ti-.

 

Bi me res moralo skrbeti in se pripraviti na konec razmerja ali sem zmešana?

 

Zaupaj občutku, verjetno je že konec med vama. Preveč rdečih zastav si izpostavila med njima. Žal mi je za tebe in otročička.

Ne vem kaj hočeš sploh slišat. Če je kaj moškega potem bo prvo priložnost izkoristil. Če je pa bol po mami potem pa itak ne bo dobil priložnosti in se nimaš kaj bati. To je to. Ponavad ženske odločate kaj se bo zgodilo on bo samo sledil.

Žal ti moram reči, da je po mojih izkušnjah on sigurno v zvezi s to žensko, ali pa se bo to zdaj zdaj zgodilo. Škoda, da nisi reagirala že takoj prvič, ko si nekaj zaslutila. Z moškimi je tako, da se zelo težko ali sploh nemogoče uprejo mladi privlačni ženski, ki se veliko zadržuje v njihovi bližini. Zelo redkim to uspe, ampak ti se ne vedejo tako kot ta tvoj. Če je ona za stvar in ga osvaja, kot opisuješ, on pa hkrati komaj čaka, da ima izgovor, da gre z njo na kak dogodek, je to že to. Če bi te res spoštoval in imel rad, sigurno ne bi nje izbral za partnerko za tako potovanje. Sploh pa na tako potovanje ne bi šel ravno v takem času, ko ga ti najbolj potrebuješ. Žal mi je zate, ker moraš to prestajati med nosečnostjo. A bolje, da veš, koliko je ura in se med njegovim “potovanjem” pripraviš tudi na ločitev, premoženjske zadeve in urejanje bivališča zate in za otroka. Verjemi, da bo iz tega potovanja prišel povsem odtujen in s skrivnim načrtom za prenos vsega premoženja, kar se da, na nekoga drugega. Zato ga prehiti, dobi odvetnika in zavaruj, kar se da.  Res mi je žal, a izvlekla se boš iz tega in tudi srečna še boš. Ženske smo zelo močne, posebno pa takrat, ko dobimo otroka.

In to s svojo tajnico.

Ja, zaupaj svojemu občutku, tako kot si takrat, ko si šla z njim v razmerje in še zanosila. Ženska intuicija je nezmotljiva.

Me zanima, če se tudi Srbi, Bosanci, Albanci … tako varajo med sabo, kot Slovenci?

to je pa res hudo, ko se moraš namesto s prihajajočim otrokom, ukvarjat s kurbirskim možem. Sicer mi ni čisto jasno zakaj si šla zanosit v taki situaciji, saj praviš, da to s sodelavko traja že dolgo časa. No pa vseeno se moraš skulirat zaradi otroka, zato z možem razčisti preden zvizne na službeno pot za tri mesece. Mislim, da sta možnosti samo dve, da odkloni službeno pot, si poišče drugo službo in se loti ustvarjanja družine ali pa da gresta v miru narazen.

Preden gre se pogovorita o njegovih planih za prihodnost. Jasno mu daj vedet kakšni so tvoji strahovi, po njegovem odzivu boš vedela točno kako in kaj. Sam ne muči se 3 mesece na koncu nosečnosti s tem, če sta sploh še skupaj. Bolš da gresta narazen prej, kot da mučiš sebe in kasneje to prenašaš še na otroka. Iskren pogovor in potem dobri odnosi, pa karkoli se bo že zgodilo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ssss715, 27.07.2022 ob 23:01

Ne vem ali je kriv stres ali je naskrivaj z drugo ali sem že jaz zmešana.

V preteklosti mi je že površinsko lagal, je tak zanikal in vsak moški bi, samo sem prepričana v svoj prav in tudi sumim, da me je varal in celo vara. Vse to mi je privrelo, ko je omenil, da gre službeno v tujino in to z žensko s katero preživi nenormalno veliko časa.

Enkrat sem ga vprašala, s katero bi se poročil, če se meni kaj zgodi in če bi se moral. Omenil je točno njo:(  Bila je njegova praktikantka, zdaj pa dela v podjetju. Na službeno pot za 3!!! mesece ga pošilja sam šef, on pa si je lahko izbral nekoga za zraven. Itak je izbral njo z razlogom, da nadpovprečno uspešno sodelujeta v teamu.

Jaz sem v 6.mesecu in se mentalno pripravljam, da bom otroka mogla vzgajat sama:( Ne zaupam mu in videla sem. kako ga gleda, se obrača za njim, popravlja lase, karkoli moj pove, ji je smešno in zdi se mi. Da sta preveč na -ti-.

 

Bi me res moralo skrbeti in se pripraviti na konec razmerja ali sem zmešana?

 

Vsekakor je konec! A 6 mesecev nazaj nista bila preveč na “ti”, da se vseen odločiš še zanost? Hmmm ženske ste pa res zameglejne. P 3 mesece bosta sama, ko boš ti potrebovala največ pomoči. razmisli…accept or let go

Moj je sel tisto leto prav tako v tujino za vec mesecev. Ker sem imela cas zarsdi porodniske sva sla z enomesecnim otrokom z njim.

mene zanima, zakaj gre tip na službeno pot za 3 mesece v zadnjem trimesečju ženine nosečnosti. pa ne glede na to s kom gre.

v današnjih cajtih, ko so vsi sestanki preko teamsov in zooma???

če ni vse skup provokacija, je že to prvi alarm

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 28.07.2022 ob 07:57

mene zanima, zakaj gre tip na službeno pot za 3 mesece v zadnjem trimesečju ženine nosečnosti. pa ne glede na to s kom gre.

v današnjih cajtih, ko so vsi sestanki preko teamsov in zooma???

če ni vse skup provokacija, je že to prvi alarm

Jst bi šla za njim (njim) rodiš drugje, kje je težava?

Tudi moj dela v tujini (ZUNAJ)  pa greva z otrokom na nekaj mesecev zraven.

Odgovor na objavo uporabnika
kumarica867, 28.07.2022 ob 09:57

Jst bi šla za njim (njim) rodiš drugje, kje je težava?

Tudi moj dela v tujini (ZUNAJ)  pa greva z otrokom na nekaj mesecev zraven.

ne se hecat no

ti bi šla rodit v drugo državo, kjer niti dohtarja niti babice ne bi razumela najbolj dobro in kjer bi porod morala plačat iz lastnega žepa????

bi seveda my ass

 

    Če greš ti, grem tudi jaz s tabo! Boš prec vidla kolk je ura!

Verjetno je tip kakšen šejk iz Dubaja. Sicer je pa zgodba itak fake.

ja če ti tako praviš in sumiš potem bo že držalo, ti si zvezda, najboljša, najbolj poštena, on pa je navaden prasec…najboljše da ga kar pustiš, naj gre na službeno, med tem se bo vse iskristaliziralo, kako in kaj….pa tudi sicer je tako najboljše, kaj pa če on zdaj s teboj, tečno babo, polno hormonov, jokavo, cmeravo, polno kožnih težav…pa še seksat ne bo mogel, brez veze…naj gre naj ga namaka kje drugje. mislim, jao mili bože, a nismi mogla prej preverit s kom se daješ dol- ti je pasala ne, ti je pasala, zdaj pa cviliš!

Saj ni napisala države. Misliš da se vozijo žene zaposlenih v tujini visoko noseče v Slovenijo  rojevat? Angleško pa znajo marsikje.

To je vse čisto normalno, ker zdrav moški enostavno rabi več kot eno luliko.

Odgovor na objavo uporabnika
tujina-ni-slaba, 28.07.2022 ob 11:06

Saj ni napisala države. Misliš da se vozijo žene zaposlenih v tujini visoko noseče v Slovenijo  rojevat? Angleško pa znajo marsikje.

eno je znanje tujega jezika, da lahko greš kruh kupit

drugo je znanje tujega jezika, da se z dohtarjem zmeniš kako in kaj

potem pa se moraš zanašat še na to, da bo osebje v tisti zdravstveni ustanovi sploh znalo dovolj angleščine, da ti bo povedalo kako in kaj

v sili je seveda tudi to ok, ampak prostovoljno? nope. NOPE

da ne govorimo o tem, da naše zdravstvo NE KRIJE porodov v tujini. pa bohnedaj, da se kaj zakomplicira in gre otrok za par dni na intenzivno. nočeš vedet, kako drago šele to pride.

aja

pa tale ne bo zaposlen v tujini. tam bo na “službeni poti”

 

Žal imaš problem ja. Če te v visoki nosečnosti zapušča za cele 3 mesece, te bo tudi kasneje, ko ga bosta z otrokom najbolj potrebovala.

Zakaj si še z njim, če veš, da te vara, si pa sama razjasni. In še to: otroci ne zbližujejo že tako oddaljenih staršev.

Odgovor na objavo uporabnika
msolivija, 28.07.2022 ob 14:30

Žal imaš problem ja. Če te v visoki nosečnosti zapušča za cele 3 mesece, te bo tudi kasneje, ko ga bosta z otrokom najbolj potrebovala.

Zakaj si še z njim, če veš, da te vara, si pa sama razjasni. In še to: otroci ne zbližujejo že tako oddaljenih staršev.

Ker je zasmojena v betici od štarta…še nosi rožnata očal.

Tiste “tapametne” dojilje, ki niste rodile v tujini-pa prosim ne modrujte, dovolj je škrt robe tu!!!! Kdo ti je kriv-če ti nimaš cvenka za rodit in zdravje malčku krit drugje? Nimam šejka “nekaj mescev” pa kamot krijeva porod in zdravstvo dojenčku! Niso vse žene na socialki ali od “kaminondžijev….

Lagal ti je in varal že veliko prej pred tem in ti greš zanosit s takšnim? Kaj si pričakovala? Čudežno spreobrnitev, ko rečeš, da si noseča?

Moja zgodba – s strani moje bivše se začelo podobno, z njene strani obtoževanje… tako nekako se je začel najin konec. Ni bilo nobenega varanja, samo obtožbe, in njena želja da bi bila moja plača čim večja.  Leta obtoževanja, ljubosumja z njene strani, ko sta otroka postala polnoletna sem se odselil. Upam, da bo tvoj bolj pameten in se bo odselil čim prej. Bolje zanj.

New Report

Close