Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča doma, on bi pa šel na službeno pot za 3 mesece

Noseča doma, on bi pa šel na službeno pot za 3 mesece

In danes? Žal mi je za vse brhke praktikantke, ki sem jih imel na pladnju, jaz pa kreten kreposti, p. m.  Danes se počutim kot on model v pesmi Čista jeba.

Itak da se varajo med seboj, sam tam ce zenska to ne potrpi jih pa dobi

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ssss715, 27.07.2022 ob 23:01

Ne vem ali je kriv stres ali je naskrivaj z drugo ali sem že jaz zmešana.

V preteklosti mi je že površinsko lagal, je tak zanikal in vsak moški bi, samo sem prepričana v svoj prav in tudi sumim, da me je varal in celo vara. Vse to mi je privrelo, ko je omenil, da gre službeno v tujino in to z žensko s katero preživi nenormalno veliko časa.

Enkrat sem ga vprašala, s katero bi se poročil, če se meni kaj zgodi in če bi se moral. Omenil je točno njo:(  Bila je njegova praktikantka, zdaj pa dela v podjetju. Na službeno pot za 3!!! mesece ga pošilja sam šef, on pa si je lahko izbral nekoga za zraven. Itak je izbral njo z razlogom, da nadpovprečno uspešno sodelujeta v teamu.

Jaz sem v 6.mesecu in se mentalno pripravljam, da bom otroka mogla vzgajat sama:( Ne zaupam mu in videla sem. kako ga gleda, se obrača za njim, popravlja lase, karkoli moj pove, ji je smešno in zdi se mi. Da sta preveč na -ti-.

 

Bi me res moralo skrbeti in se pripraviti na konec razmerja ali sem zmešana?

 

Kar pripravi se! To je zato, ker ste ženske emancipirano glupe koklje, ki vas najbolj boli “zunanji izgled” fasada za okolico in spregledate očitno od najbolj očitnega.

Ko je nekaj predobro, veš, da je nekaj narobe!

Ne se slepit. In zakaj s takim imet otroka? Nič jasno?

Tudi jaz rečem, zaupaj instinktu. Človek že ima nekaj v sebi, da začuti če nekaj ni v redu in da ne bi tega čutil, če bi bilo v redu. Tako z moje strani bi rekla, da raje pojdi in ne vztrajaj v vezi, če mu ne zaupaš in bolje zdaj pred rojstvom kot po. Ker bolje ne bo. Brez ogromno dela na partnerskem in osebnem odnosu že ne. Moje mnenje.

New Report

Close