Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča – pa ne z možem :(((

Noseča – pa ne z možem :(((

Ma me je on zapecal … :(((( Jaz sem se samo prepustila njegovim čarom. :(((

Ojej … jo morem poklicat naj nič ne pove!!!

Kaj si pila? O, 18 letnik, fino. Skoraj pa bi bilo pedofil-ka.

Ma jih zgleda vsaj 25. Pa z BMW-jem hodi v šolo … in v rekelc oblečen. Zihr sm bla da je starejši. :/

Ma ja…sam h koritu si se hotla prislinit…. Misliš,če je Primožev žlahtnik…a hočeš bit cenzorka tule kdaj…ma že veš…

če je od dopolnil prejšnji mes 18,ti pa delaš test,ki se pokaže po 1 mes in z njim sexaš že nekaj časa ja SI PEDOFILKA.

Ma šele predvčerajšnjim sem izvedela, da je Primožev nečak. In še to čisto slučajno. :/

kača kskssssss meja za biti pedofil ali ne biti pedofil je 14 let.

Ma tej fantje dandanes so že tko razviti, da se res težko reče pedofilstvo. Da bi ti vedla, kaj mi je delal … uffff … Pa kak čvrst in napet … khm … telešček ima. :)))))

No no…od nas,k mamo 3 in več otrok ne moreš pričakovat,da znamo računat….po moje mož niti opazu ne bo,da je en več pr hiš….

Prava reč, danes seksaš z možem, potem pa naj se rodi mesec pa še kaj prezgodaj, pa bo. Saj ne bo opazil:=)

Hmmm … mrbit maš pa prav … Že tako je moj možek bolj ta zmedene sorte. :)))

Moj pravi, da je čist vseen, od koga je, samo da se piše tko kot on. A ni super?

ja je

čeprav si zelo lepa in se te ne bi nihče branil

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Na kaj si bolj padla, na BMW-ja, ali na mladi telešček?

ne, meja je 10 let

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Mi ne gre skup..je Katarina se enkrat pridušala,da taki ko majo bmw-je majo majhne,bolj tko….ti pa navdušena…s čim zaboga pa operirate doma,da so ti tu učke izstople….ok mogoče če je mel sam trojko….

Mi ne gre skup..je Katarina se enkrat pridušala,da taki ko majo bmw-je majo majhne,bolj tko….ti pa navdušena…s čim zaboga pa operirate doma,da so ti tu učke izstople….ok mogoče če je mel sam trojko….[/quote]
Tu verjetno gre res kontra, manjša kot je številka serije, večjega ima, manj je kompleksov.

mavrični 10 let ???

drugače če že hočeš nasvet 😉
povej možu ,se bo sprijaznil …spakiral pa bo od hiše takrat ,ko mu bo sodelavec povedal da je o tem na monu bral :))))))))))))))))9

Mi ne gre skup..je Katarina se enkrat pridušala,da taki ko majo bmw-je majo majhne,bolj tko….ti pa navdušena…s čim zaboga pa operirate doma,da so ti tu učke izstople….ok mogoče če je mel sam trojko….[/quote]
Tu verjetno gre res kontra, manjša kot je številka serije, večjega ima, manj je kompleksov.[/quote]

Ampak smrkavc brez izpita…pa žlahta taka…. jao ženska je bla pa sila,a ne?!
dsimon; ja menda….tisti s cestnimi terenci so baje tud brez jajc…..


Tu verjetno gre res kontra, manjša kot je številka serije, večjega ima, manj je kompleksov.[/quote]

Ampak smrkavc brez izpita…pa žlahta taka…. jao ženska je bla pa sila,a ne?!
dsimon; ja menda….tisti s cestnimi terenci so baje tud brez jajc…..[/quote]
Kaj je šele z onimi, ki imajo merdžota, si sploh ne predstavljam.

Je že čist v novo žlahto padla….razkuri publiko,pa pusti,da se pokoljemo…:-((((

Bugi-tebe naj bo sram,da take kvasiš po forumu…
Dejte se raj spokat,pa kej delat,ne da take klobasate,ma ste zdolgočasene.

Ampak smrkavc brez izpita…pa žlahta taka…. jao ženska je bla pa sila,a ne?!
dsimon; ja menda….tisti s cestnimi terenci so baje tud brez jajc…..[/quote]
Kaj je šele z onimi, ki imajo merdžota, si sploh ne predstavljam.[/quote]

Aaaa,pičke misliš….ma kaj češ rečt….


Ti pa polna tako dobrih nasvetov. Modra se temu reče.

New Report

Close