Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča – pa ne z možem :(((

Noseča – pa ne z možem :(((

Ve pa otročje – do nafte…bljak!

BMW-ja … itak … :))))))))

Hvalabogu dela moj v Italiji, kjer ne “lovijo” MON-a … ;))) :)))

Ja … sej me je sram … ne bom več … oblubim …

:))))))) Hehehehe

Ooooo … hvala hvala … :)))

Heh,je centrala v Bovcu momentalno….vseen naredi rezervni scenarij….

Sej sam mal zajočem, pa mi je vse oproščeno … ;)))

Tipično,tipično…

Petka Bugici za aludiranje.

Bugi pri treh otrocih nima kaj početi in ke hotela narediti poceni škandal, ker drugega ni sposobna. Vsaj dokazala še ni, da bi njen IQ lahko sproduciral kaj več. A ker je pozabila menjati nick, je zdaj izpadla še bolj trapasto.

No, smo na tem forumu videli še dosti bolj trapaste jeremijade in jokanja in poceni škandale, pa smo še vedno tukaj.
Imaš pa zelo zanimiv stil pisanja … me spominja … me spominja …

Ma če nisi še zastopla, sem naredila vse nalašč … za se mal nasmejat. Parodija na spodnji škandal … :)))

Če sem pa zato trapa pa … ok … ni blema … :)))))))

Bugi, ta prvo bi mogla ene par dni sam pisat da te peca, pol pa šele noseča. Saj veš, ko ponavadi vse napišeš:))) Ne, da te šimfam, ampak sigurno bi ta prvo to napisala. Drgač pa tvoj mož je že tko al tko navajen nedonošenčkov, bi imel pa še enega, sicer bi bil težji kot ta mala dva, gotovo zato, ker je en sam. Upam;)))

Jao Bugi ne se hecat, skor me je kap…

Ojej … kaj pa če sta spet dvojčka???!!!

:))))))))))))))))))))

:))) Hahaha … bejž vedet … mogoče nekoč bo pa res … :=)))))))

V Sloveniji je dovoljeno seksati z osebami, ki so dopolnile PETNAJST let.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Bugi,
čestitam. Ma ne bojsta dva, zdej bojo trije.

Ha, ha, ha,…. dober štos. Še ni nič pobrisano.

Koza,vseh koz…ni ti pomoči…

Zame si prasica.Pa tako mala otročka doma.Pojdi delat splav in upam ,da bo tvoj mož zvedu!!!

že ve,je dobu na Krivični meji že vse serviran;-)) In mu je fajn,ko že majo tulk oblekc,pa to,da ne bo šlo v nič,bo pa mal drena okol zizik,he he,pa se mu zna zgodit,da bi kao trinajsto prase(mož mislim…)izpadu….ma,vsega pa tud ne morš met kajnede!?

Seveda je včeraj takoj opazil, da je nekaj narobe in sem mu vse povedala (lagat žal ne znam dobro). Sej je bil mal užaljen pa to … pa zakaj glih z 18-letnikom … sam se je pol sprijaznil. Sedaj se oba veseliva prihajajočega naraščaja in upava, da bo punčka. :))))

Aja … unemu mulcu pa ne bom nč povedala. Sej ne rabi vedet da je on oče.

Pa kaj je z vami ljudje,a ne poznate zajebancije?

:)))) Kar pusti jih … :)) Se jaz še toliko bolj zabavam, ko vidim da ne zastopijo za kaj se gre. :)))))))))))))))))))))

New Report

Close