Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek noseča pri 51

noseča pri 51

Malo pozno se je spomnil, da si želi svojega otroka. Mu do zdaj ni kapnilo?
Če ima kaj pod palcem, se bo že našla kakšna mlajša, ki bi rada dobro poskrbela za otroka in zase. Po povprečnih 50 plus letnikih pa ni ravno povpraševanja, sploh med mlajšimi ne.


Stopi do svojega ginekologa, ki ti bo najbolje povedal vse o tveganjih pozne nosečnosti.
Moje mnenje, je, da si prestara!

Tam so 50 letnima dedku im babici vzeli edina vnuka po umorjeni hčerki, ker sta prestara-velenjska dečka.
Na drugi starni imajo pa ljudje in posebej izbranci otroke pri 50+, zumetno in celo posvajajo lahko,pa jim jih nihče ne vzame.Res za bruhat na kakšni psihiatriji živimo.

Dejstvo je, da so nekateri pri 50-ih bolj fit kot marsikateri pri 30-ih, ko je baje otroke (najkasneje) treba imeti.
Jaz pri taki starosti ne bi niti pomislila, da bi imela dojenčka, pa tudi sicer se mi zdi že daleč prepozno za to. Je pa res, da so vedno imele tudi dokaj stare ženske otroke; a tudi te starejše porodnice (vsaj tiste za katere jaz vem) so imele otroke tam nekje do max 45-47 let …
Moram reči, da se mi ta biznis, ki je danes okrog otrok, ne zdi prava reč. Tako mislim jaz, drugi drugače, denar pa spet drugače “poje”.

tadva sta že pokojna

tadva sta že pokojna

Hahaha, you made my day 🙂

Neumnost, jaz imam sedaj precej vec energije, kot pri 30-ih, pa sem 41. Ravnokar dobil prvega otroka, pa najmanj se 2 planiram…

…je pa res, da je zena precej mlajsa. Pa ima priblizno toliko energije kot jaz.

No ja, pri 50-ih pa tudi jaz ne bi imel vec otrok. Vsak ve zase:)
[/quote]

Prosim, premisli si, ne obsojaj otroka na stara starša oziroma na starega očeta.
In bodi spoštljiv in prizanesljiv do mlade žene, da ji ne boš nakopal na vrat treh otrok in še sebe!

jaz jih imam 50. menstruacijo imam še dokaj redno, ovulacij pa že kake 4 leta več ne. Tako da dvomim, da bi ti sploh še lahko zanosila.

New Report

Close