Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseca pri 51

Noseca pri 51

Mene je tabletka bolj zdelala kot porod. Hujše in dalj časa trajajujoče bolečine.

Pametno si naredila. Upam, da avtorica to prebere.

Vsem nasprotnicam splava pa priporočam, da si domov navlečejo vse nezaželene otroke. Po svetu jih je na milijone. Ženske niso naredile splava, otroci so pa vsem odveč. Zdaj pa se ve nasprotnice splava izkažite in skrbite za te odvečne otroke.

Pametno si naredila. Upam, da avtorica to prebere.

Vsem nasprotnicam splava pa priporočam, da si domov navlečejo vse nezaželene otroke. Po svetu jih je na milijone. Ženske niso naredile splava, otroci so pa vsem odveč. Zdaj pa se ve nasprotnice splava izkažite in skrbite za te odvečne otroke.
[/quote]

Zakaj pa se ne zberete vse zagovornice umora nezaželenih otrok in jih enostavno pobijete? A ni bolje, da jih ni več, kot da trpijo?

In zakaj se potem obsoja matere, ki ubijejo svojega dojenčka? Saj nimamo nobene pravice, kajne? Pa ne samo dojenčka. Če bi starši, ki padejo v hudo krizo in niso več sposobni preživljati recimo 5 letnika, ga po tvoji logiki lahko ubijejo. Pa ne bodo krivi umora. Saj je samo naravna selekcija, kajne?
[/quote]

Smetiš temo namenoma? Odpri novo, pa ti odgovorim!
Bdw, si podala avtorici info, po katerem vprašuje? Nisi?


Ženska v zrelih letih naj obdrži plod, ker na svetu veliko žensk ne more zanositi?
Ma kakšen čudež, lepo te prosim, zgodilo se je, kar se ne bi smelo.
51-letnico čaka nirvana, ko bo umirjeno vodila svoje dete do pubertete??
Ne razmetavaj s floskulami o izbranosti in o tem, kako nepredstavljivo globoko se zažre splav v žensko.
Sem splavila pri 41-tih in zavedam se, da je bila odločitev zame pravilna.
Ne travmiram, ne razmišljam, kako in kaj, živim zadovoljno življenje in predvsem nikomur ne bi nabijala slabe vesti (zaradi nekoga, ki mu nekaj ni dano)- vsak se odloči, kot se.

Splav se opravi ambulantno, jaz sem ga v 6-tem tednu, domov sem šla takoj po posegu, bilo je nekaj bolečin, a nič hujšega, malce sem počivala, kak teden ali dva sem malo krvavela in to je bilo to.

Smetiš temo namenoma? Odpri novo, pa ti odgovorim!
Bdw, si podala avtorici info, po katerem vprašuje? Nisi?
[/quote]

Avtorica je info že dobila. Ti mi pa ne boš odgovorila ker nimaš kaj odgovorit.

…, ki želi povedati nekaj besed na to temo, dasi na vprašanje ne bo odgovorila. Menim pa, da nihče s temi vprašanji ni povsem pomirjen sam s sabo, sicer ne bi spraševal.

Pri 51, uf, je res težko reči, kaj in kako. Je pa ena sama dokaj preprosta dilema: izbereš tisto odločitev, s katero boš lahko živela! Jaz s splavom za seboj ubijem sebe in celo preostalo družino. Pri 43 sem se sama sebi že zdela za odpis, ko naju je presenetilo. Naredila sem torej to, s čimer sem popolnoma pomirjena. Zdaj spi pri meni v naročju, jaz pa razmišljam, kako bi z besedo vzpodbudila neznano žensko tam nekje, da bi se upala iti proti toku in se odločiti za življenje.

Če povzamem prosto po Mon-u:
Res, nisem izbrala potovanj.
Res bo eden izmed otrok imel nekoliko starejše starše (upam) na maturantskem plesu – če bo sploh želel biti del tega.
Res moram spet čez bolezni, vrtec in neprespane noči.

A vendar vidim, da gre. Veliki otroci so me zelo presenetili z pomočjo. Svojega najmlajšega obožujejo in on obožuje njih. Če me danes povozi avto, mu ne bo hudega, ker ima okoli sebe veliko ljudi, ki ga imajo radi.

Vredno je in ne bi bila edina. So primeri tudi pri 56. V slo. Zdrav in vesel otrok.

Kakorkoli, ženske smo s tabo na tak ali drugačen način. Da bi vam le vse postavilo na pravo mesto. Ta hip verjamem, da je kriza.

Pri splavu se mi zdi najhuje to, da se moraš tako hitro odločiti. To je grozno, taka odločitev bi nujno potrebovala več časa, ki pa ga seveda ni.

Vse dobro vam želim.

Avtorica je info že dobila. Ti mi pa ne boš odgovorila ker nimaš kaj odgovorit.
[/quote]

Od l 2000 je bilo v Sloveniji 12 primerov detomorov. KZ ga ne kvalificira kot umor.
Zagrožena kazen je do treh let, vendar je večina vzrok huda psihično neuravnovešenost stanja storilke zaradi okoliščin, v katerih se je znašla.
Torej potrebuje psihiatrično pomoč idr.rehabilitacijo, da se takšno mater vrne v vsakdanje življenje.

Prej bi bilo smiselno pogledati, koliko neuravnovešenih mater v Sloveniji zlorablja svoje otroke živorojene.
Bi še kaj o tem katero rekli, ko je tema zapacana?

Ta podatek je tudi tebi javno dostopen, kajne?
Torej, v 18.letih 12 primerov detomorov.
Kar daje slutiti, da je rojenih in zlorabljenih otrok neuravnovešenih staršev precejkrat več. No, bi nadaljavala s to problematiko, ki bo tvoje ragljabljanje vsekakor pripeljalo do boljše rešitve, abortusa.
Pa ne mislim razgljabljati, koliko otrok imaš posvojenih, v reji in kolikim plačuješ botrstvo…
Case closed with me, until u opened a new theme about that problems.

Pisem po izkusnjah moje prijateljice, ki je imela splav zaradi neke genetske bolezni otroka.
Dobila je tableto, nato pa je imela kot zelo mocno mentruacijo. Delati ni mogla en teden. Sicer pa se je slabo pocutila 14 dni, je pa res, da je vse odvisno od cloveka. Nekateri bolje prenasajo, drugi pa slabse. Tako da, avtorica, jemlji ta primer za rezervo.
Sicer pa poznam veliko primerov, ko so zenske zanosile skoraj pri 50-ih letih, tudi moja babica je rodila zadnjega otroka pri teh letih, na koncu pa je bil ta zadnji otrok tisti, ki je ostal doma in zelo lepo skrbel za starse, ko niso bili vec v moceh (oba stara starsa sta docakala zelo lepo starost). Tako da so bile v hisi kar stiri generacije, ki so zivele v slogu in miru. 🙂

Zelo lep zapis.

Od l 2000 je bilo v Sloveniji 12 primerov detomorov. KZ ga ne kvalificira kot umor.
Zagrožena kazen je do treh let, vendar je večina vzrok huda psihično neuravnovešenost stanja storilke zaradi okoliščin, v katerih se je znašla.
Torej potrebuje psihiatrično pomoč idr.rehabilitacijo, da se takšno mater vrne v vsakdanje življenje.

Prej bi bilo smiselno pogledati, koliko neuravnovešenih mater v Sloveniji zlorablja svoje otroke živorojene.
Bi še kaj o tem katero rekli, ko je tema zapacana?

Ta podatek je tudi tebi javno dostopen, kajne?
Torej, v 18.letih 12 primerov detomorov.
Kar daje slutiti, da je rojenih in zlorabljenih otrok neuravnovešenih staršev precejkrat več. No, bi nadaljavala s to problematiko, ki bo tvoje ragljabljanje vsekakor pripeljalo do boljše rešitve, abortusa.
Pa ne mislim razgljabljati, koliko otrok imaš posvojenih, v reji in kolikim plačuješ botrstvo…
Case closed with me, until u opened a new theme about that problems.
[/quote]

Ne govorim o splavu. Ti si začela o živalih, ki ubijejo svoje mladiče, če ne morejo skrbeti zanje. Avtorica pa sprašuje o splavu. Tega živali ne delajo, zato ne moreš primerjati ženske, ki naredi splav in živali, ki pomori svoje mladiče. S svojimi posti se ne opredeljujem nikamor, ne za splav, ne proti splavu, niti ne pametujem, kaj je boljša rešitev, splav ali nezaželjen otrok, ampak samo označujem tvoje razmišljanje in primerjavo za milo rečeno neumno.

Avtorici pa želim vse dobro, kakorkoli se bo odločila.

In nobene razlike ni med nekim razvajanjem vnukov kot med skrbjo za otroke, ne? No, ja, razen če za tvoje otroke babice skrbijo, potem razumem, da ne vidiš razlike.

p.s. In tudi med 43 in 51 seveda ni nobene razlike.

Ne govorim o splavu. Ti si začela o živalih, ki ubijejo svoje mladiče, če ne morejo skrbeti zanje. Avtorica pa sprašuje o splavu. Tega živali ne delajo, zato ne moreš primerjati ženske, ki naredi splav in živali, ki pomori svoje mladiče. S svojimi posti se ne opredeljujem nikamor, ne za splav, ne proti splavu, niti ne pametujem, kaj je boljša rešitev, splav ali nezaželjen otrok, ampak samo označujem tvoje razmišljanje in primerjavo za milo rečeno neumno.

Avtorici pa želim vse dobro, kakorkoli se bo odločila.
[/quote]

No, no, no, Barca, kar pomiri se, saj luna ponehava. Kakšen link še pripni, saj bo šlo, kajne. Upajmo, da te danes kakšna tema pomiri, danes si sfukala že dve, še eno, da dosežeš svoj rekord. Bravo, res ti uspeva teme zjebat. Dobro, da ubijaš le teme in s tem nadoknadiš lastno vrzel v lajfu!

No, no, no, Barca, kar pomiri se, saj luna ponehava. Kakšen link še pripni, saj bo šlo, kajne. Upajmo, da te danes kakšna tema pomiri, danes si sfukala že dve, še eno, da dosežeš svoj rekord. Bravo, res ti uspeva teme zjebat. Dobro, da ubijaš le teme in s tem nadoknadiš lastno vrzel v lajfu!
[/quote]

Jaz nisem barca, ti pa očitno ne jasnovidka.

Jaz nisem barca, ti pa očitno ne jasnovidka.
[/quote]

Seveda ne, danes si Detomor. V naslednji temi, ki jo boš sesula, boš pa Roj kobilic.
Jutri boš pa Še vedno brez ega.

Briggite Nielsen, bivša od Stalona je pri 54.tih rodila petega otroka, deklico, imaštiri že odrasle sinove.
Ampak v Slo si že vsaj 20let prestara za kaj takega.
Me čudi, da se ne zgražajo, da pri teh letih sploš še seksaš..
Tako da, če te v zaplankani deželici ne moti bit totalni čudaški gravž od ženske, potem ga obdrži, drugače pa splavit hudiča..

sarkazem off

Imaš lahko splav s tabletko, kar bi te pravzaprav moral informirat že tvoj osebni ginekolog, in me čudi, da te ni.
Pomoje greš tudi v drugih primerih že isti dan domov..

Briggite Nielsen, bivša od Stalona je pri 54.tih rodila petega otroka, deklico, imaštiri že odrasle sinove.
Ampak v Slo si že vsaj 20let prestara za kaj takega.
Me čudi, da se ne zgražajo, da pri teh letih sploš še seksaš..
Tako da, če te v zaplankani deželici ne moti bit totalni čudaški gravž od ženske, potem ga obdrži, drugače pa splavit hudiča..

sarkazem off

Imaš lahko splav s tabletko, kar bi te pravzaprav moral informirat že tvoj osebni ginekolog, in me čudi, da te ni.
Pomoje greš tudi v drugih primerih že isti dan domov..
[/quote]
Kako si plehka, misliš, da avtorico skrbi, kaj bo/bi rekla okolica? Ti si/bi imela otroke samo zato, ker je okolica odobravala?


Kako si plehka, misliš, da avtorico skrbi, kaj bo/bi rekla okolica? Ti si/bi imela otroke samo zato, ker je okolica odobravala?
[/quote]

A si nova na forumu?
Večino folka še kako skrbi, kaj bo rekla okolica, pa sosedje, že če na vrtu vse ne štima in trava ni pokošena tako kot je treba, kaj šele, da ima 51.letnica otroka!

Seveda ne, danes si Detomor. V naslednji temi, ki jo boš sesula, boš pa Roj kobilic.
Jutri boš pa Še vedno brez ega.
[/quote]

Tvoj problem, če mi ne verjameš.

Ze isti dan gres domov….ne sekiraj se, kar vidva vesta najbilje je res , da 51 letih imet dojencka je napor…. Mena, zdravje ….objem drzi se…..

Kako se lahko znebiš bitja, ki nedolžno raste v tebi, zato da bo TEBI dobro. Da te Bog ne kaznuje, in ti bo šlo zaradi tega vse narobe!
Daj ga v posvojitev, ne rabim govoriti koliko je parov, ki bi vse dali za dojenčka!!!

Bi rekla tako tudi materi, ki lahko umre?

No…..43 ali pa 51 je pa malo razlike ane…….

Moja mati me je rodila pri 40 tih. Bila pa je zelo vitalna in energična ženska. Lahko rečem da me je dobro vzgojila in sem bila zelo navezana nanjo.

Žal pa še nisem sama imela 40 let ko sem že ostala brez mame. Ni lepo.

Zdaj imam 50+ in dva zdrava otroka. Niti v najhujši nočni mori ne bi obdržala otroka v mojih letih. Ker vem da bi mu prizadejala veliko bolečine.

New Report

Close