Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nosečnost in zavrnitev partnerja

Nosečnost in zavrnitev partnerja


Vem, sem prebral, zato sem nadaljeval s sprispodobo dalje. Tako kot se ti lahko odpne čelada-odpove zaščita, tako lahko odpove tudi kaj drugega. Nobena kontracepcija ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Popoln nesmisel je sedaj kogarkoli obtoževat zakaj ni naredil to in ono…destruktivno.
Sedaj gremo lahko od tu naprej, otrok je spočet
Imata vse možnosti, da ga sprejmeta.
Zakaj ga ne bi, če je že prišel, četudi nepovabljen?
[/quote]

Zato ker bo potem on nekaj časa odrinjen, ker ne bo mogel seksat takrat ko mu bo pasalo, ker ne bo imel miru na morju in ker je mislil kupiti tisto makino, zdaj bo šel pa denar za otroka.
Sam si je kriv.Ogenj rit in kače niso za igrače!


Zato, ker on razmišlja racionalno, ona pa čustveno/hormonsko/maternično.
In zato ker otrok je “big deal”, ni to kot kam bomo šli na dopust.

In vprašam te nazaj obratno kot ti mene – zakaj bi morala obveljat njena?
[/quote]

Racionalno? Res? Niti za zaščito ni poskrbel, zdaj se pa namesto kot odrasel moški problema loteva kot razvajen triletnik. Otrok je big deal, ampak tudi splav je big deal in tudi ni kar tako, kot kam bomo šli na dopust. Zakaj bi morala obveljati njena? Ker je njeno telo in lahko ona odloča, kaj se bo z njim dogajalo in kakšne posege se bo na njem izvajalo. Če bi morali za splav njemu ščipat jajčka, najbrš ne bi prišlo v poštev oziroma ne bi za predigro želel guncanja brez zaščite.

Racionalno? Res? Niti za zaščito ni poskrbel, zdaj se pa namesto kot odrasel moški problema loteva kot razvajen triletnik. Otrok je big deal, ampak tudi splav je big deal in tudi ni kar tako, kot kam bomo šli na dopust. Zakaj bi morala obveljati njena? Ker je njeno telo in lahko ona odloča, kaj se bo z njim dogajalo in kakšne posege se bo na njem izvajalo. Če bi morali za splav njemu ščipat jajčka, najbrš ne bi prišlo v poštev oziroma ne bi za predigro želel guncanja brez zaščite.
[/quote]

Ampak je njegova sperma v njej?
A pol je njena last ker ne pusti snofat po seb da bi jo ven dobil?

Take princeske k se zavzemajo proti volji partnerja bi mogle bit 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} financno same odgovorne za otroka.

Racionalno? Res? Niti za zaščito ni poskrbel, zdaj se pa namesto kot odrasel moški problema loteva kot razvajen triletnik. Otrok je big deal, ampak tudi splav je big deal in tudi ni kar tako, kot kam bomo šli na dopust. Zakaj bi morala obveljati njena? Ker je njeno telo in lahko ona odloča, kaj se bo z njim dogajalo in kakšne posege se bo na njem izvajalo. Če bi morali za splav njemu ščipat jajčka, najbrš ne bi prišlo v poštev oziroma ne bi za predigro želel guncanja brez zaščite.
[/quote]
Poskrbela ni niti sama – ker ji očitno tako ustreza. V tem pogledu se pridružujem že citirani sobotni repi.

Res predlagam, da se gresta zmenit na mediacijo; da ne bo on “razvajen triletnik”, ona pa “princeska”.


Poskrbela ni niti sama – ker ji očitno tako ustreza. V tem pogledu se pridružujem že citirani sobotni repi.

Res predlagam, da se gresta zmenit na mediacijo; da ne bo on “razvajen triletnik”, ona pa “princeska”.
[/quote]

Kaj se pa imata za zmenit? Tip je neodgovoren, egoističen in nedorasel, prej se ga znebi bolje bo in zanjo in za otroke.

Kaj se pa imata za zmenit? Tip je neodgovoren, egoističen in nedorasel, prej se ga znebi bolje bo in zanjo in za otroke.
[/quote]

Za njo bo bolje tudi ce bi ga sama financno vzdrzevala, da nebo razmisljala da zdj bo pa tip financiral njeno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odlocitev o kateri moski nima pravice nic rect.

Kaj se pa imata za zmenit? Tip je neodgovoren, egoističen in nedorasel, prej se ga znebi bolje bo in zanjo in za otroke.
[/quote]
Za razliko od tebe podpiram možnost, da njuna zveza/družina obstane – srečna, kot je bila do sedaj.

To ti ga ni treba, je glede na to, da sta porocena, avtomaticno oce, pa ce hoce biti ali ne.


Za razliko od tebe podpiram možnost, da njuna zveza/družina obstane – srečna, kot je bila do sedaj.
[/quote]
Ne vem kako si ti predstavljaš ta happily everafter po tem, ko je tip pokazal svoj pravi obraz.


Ne vem kako si ti predstavljaš ta happily everafter po tem, ko je tip pokazal svoj pravi obraz.
[/quote]
Ona pa tudi? 😉

Saj lahko še naprej živita svojo “pravljico”, a zakaj bi kuhala zamere – zato mediacija…


Ona pa tudi? 😉

Saj lahko še naprej živita svojo “pravljico”, a zakaj bi kuhala zamere – zato mediacija…
[/quote]

Model jo bo prej ali slej pustil na cedilu. Če res ne bi želel otrok bi šel precvikat jajca. Le za koga jih špara, a?

Model jo bo prej ali slej pustil na cedilu. Če res ne bi želel otrok bi šel precvikat jajca. Le za koga jih špara, a?
[/quote]
In ti to veš kako?
Pa naj imata še tretjega in si gre potem ona precvikat jajčnike? 😉

Lahko bi se bodli v nedogled s takšnimi neumnosti, ampak tu jaz zaključujem. 🙂


In ti to veš kako?
Pa naj imata še tretjega in si gre potem ona precvikat jajčnike? 😉

Lahko bi se bodli v nedogled s takšnimi neumnosti, ampak tu jaz zaključujem. 🙂
[/quote]

Ja ja kar sklizni, da se slučajno ne bi začeli pogovarjati o tem za koga je sterilizacija bolj grob poseg v telo.

Ni vse tako enostavno kot se sliši.
Imava ze večja otroka razlika je velika in zaščita je vedno bila tudi sedaj ampak kdo bi si mislil da lahko pride z tako…z leti se težje zanosi…tudi torkat je bilo resss človek nebi nikoli sploh pomislil..nebom sla v detaljr ampak nisva bila neodgovorna pa mislita si kar si želita.
Glede otrok je bilo v naši hiši veliko govora un on ve od vedno da nisem za splav oz da ce se meni to zgodi nebi imela te moči tole naredit..
V postih pisejo kot da ga hocem prisilit ampak ni tako. Če želi je lahko del tega cene ni treba, silila nebom nobenega ampak boli. Boli ko nekoga najbolj rabiš, tudi sama nisem tega načrtovala ampak sem sprejela..konec koncev sej bo vsr na meni 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vsega je na meni. Hudo mi je da je pokazal tak obraz ker ni njemu podobno. Potrebujem ga..sama sem.v tem ampak ok bom že kako..prosila ga nebom ampak pozabila tudi ne.

Aha…in zato nima smisla uporabljat nobene??? WTF

Jaz mislim da se je vse izteklo po željah avtorice teme. Malo se je samo uštela, ker je očitno delala račun brez krčmarja.

Aha…in zato nima smisla uporabljat nobene??? WTF

Jaz mislim da se je vse izteklo po željah avtorice teme. Malo se je samo uštela, ker je očitno delala račun brez krčmarja.
[/quote]

Hja, najboljša zaščita bi bila precvikana jajčka. A to pa ne? Zakaj ne?

Ampak je njegova sperma v njej?
A pol je njena last ker ne pusti snofat po seb da bi jo ven dobil?

Take princeske k se zavzemajo proti volji partnerja bi mogle bit 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} financno same odgovorne za otroka.
[/quote]

Torej se strinjaš, da lahko moški ženski prepove splav in jo prisili v nosečnost in porod, če bi on otroka imel, ona pa pod nobenim pogojem ne? Saj je njegova sperma v njej in se ona nima kaj upirat volji partnerja.


Pa “v letih” sta že, torej še toliko bolj razumemo moža!


Pa “v letih” sta že, torej še toliko bolj razumemo moža!
[/quote]

Pase ob ponovnem razocaranju ker vem sama kake gnide so tipi in sem samska pri 35ih brat storije porocenih…

Ena lekcija je ze o mojem mozu ce bo on kdaj ne bom nikdar na medovernet in on ne o meni prej se locima. Drugo pa je da se meni se zdijo samski bolj normalni ko poroceni ali nevem v kakih zvezah
Tretja modrost pa je ce ni za biti je za iti…noce otroka torej tud tebe avtorica ne mara. Ce bi te mel rad nebi silil da gres na splav izi ko pasulj malo veckrat ga skuhaj…

Aha…in zato nima smisla uporabljat nobene??? WTF

Jaz mislim da se je vse izteklo po željah avtorice teme. Malo se je samo uštela, ker je očitno delala račun brez krčmarja.
[/quote]

Lepo, da poveš, da ti misliš = nič ne veš …… WTF


Ma ne kuhaj mule še ti, malo mu popihaj na dušo pa se bo spet raznežil…. 😉


Baba, ki vsem na spletu razlaga o svojih intimnih problemih je ali malo nora ( mandarinca to si ti) ali pa plačana provokatorka brez znanja slovenščine in še manj kakršnega koli znanja. Babše, ki piše nebom skupaj je nepismena in neuka trapa, ki ne zna še zase poskrbet, kaj šele za druge.
Nehaj, mandarinca, nehaj! Si samska trapa z duševnimi problemi. Jutri ( ponedeljek) obišči svojega splošnega zdravnika, naj ti da ustrezno napotnico!

glede na to, da kategoricno zavraca se kakega otroka, se je ze dogovoril za vazektomijo?

Otrocjega in nezrelega deda maš. Ni dvakrat za reči, da ima drugo nagledano oz se že kaj plete med njima, pa so se mu pokvarili načrti. In ne, moški ne more ženske prisiliti v splav, saj je le-ta izključno njena odločitev in izhaja iz temeljne pravice do lastne samoodlocbe oz do odločanja o svojem telesu. Moška pravica o svibodnem odločanju o rojstvu otrok se konča, ko seksa z žensko. Vedno namreč obstaja minimalna možnost zanositve, ki jo morata vpletena vzeti v zakup. Telo je pa žensko in ona bo nosila posledice morebitnega splava ali poroda. V to se nima oravice vmešavati nihče.

Kaj se ima sploh za kujati.Saj ga nisi sama naredila.Kot v nekih starih časih se zdaj drži nate.Kot v nekih starih časih, ko so vsi s prstom kazali za žensko : ona je kriva…Naj bo jezen sam nase.
Je vredno, da se tako obnaša? Kaj ima od tega, le kaj?

New Report

Close