Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nosila je lep kostimček, obuta v petke …

Nosila je lep kostimček, obuta v petke …

Bil sem pri njej. Sprva prek maila, nato tudi v živo. Opazoval in čakal sem trenutek, ko bi ji smel reči, da je zelo posebna in bi me veselilo srečati jo še kdaj. To sem tudi storil. Ob naslednjem srečanju sva bila že bolj sproščena. Ta služba mi je všeč. Redko kdaj, ampak najdem tudi lep vzrok, ki me osreči. Ona nedvomno je tiste sorte okoli katere se splača potruditi. In ob nedavnem obisku sem ji, še preden sva spregovorila besedo, dal v branje del svoje domišljije. Udobno se je namestila v naslonjalu in pričela z branjem:

“Usedel bi se pod tvoj služben stol, ti odpel pas, zadrgo in prijel za rob hlač. Malce bi povzdignila rito, da bi te lažje slekel in hlačnici potegnil do gležnjev. Mmmmmmm! Poljubljam te po bedrih in čvrsto bozam ritnici, ki slonita na sedežu ter pogledujem v tvoje oči. Nogici za malenkost razširiš in mi nakažeš kako zelo si želiš čutiti mojega jezika v svojem mednožju. (zdaj med pisanjem se mi v ustih pretaka neverjetna količina sline!) Ližem ti bedra in drsim navzdol. Ustavim se pri kolenih in te čvrsto primem v zgibu. Rahlo žgačkljivo a precej fukiš občutek je to. Pa saj to že veš. Nogi ti visoko privzdignem in ju nastavim na rob mize, da ti bo lažje. Približam se tvojemu telesu, ki hrepeni po mojih dotikih in ti zaližem gležnje. Z rahlimi ugrizi povzročam vibriranje telesa in opazim kako z dlanjo zagrabiš za svoje spodnjice, ki jih v stisnjeni pesti na trdo drgneš po muci. Z drugo roko me pobožaš skozi lase in me potisneš k sebi. Roki preselim k dišečemu in premočenemu stičišču tvojih nog in cmokotajoče zagrizem v meso. Streseš se in tiho zaječiš. V vratu se ti naredi majhen, za popizdit seksi podbradek, ker si glavo pritisnila navzdol, da bi kar se da razločno videla kako jem tvoje piz*dovje. Tvoji pogledi in strast, ki seka iz pordečelih oči me delajo divje potrebnega. Čutim tvoje telo. Vem kaj nama bo čez nekaj trenutkov pasalo. Najprej pa te pripeljem do orgazma z jezikom. Glej, s tem mesenim in trdim jezikom. Bi ga imela v svojih ustih? Bi ga cuzala zdaj nežno, zdaj divje? S trdim jezikom pritisnem skozi spodnjice in dr*kam že precej poudarjen ščegetavček. Z enim potegom ti premaknem spodnjice vstran in se zagledam v sočno meso. Komaj se zadržujem in tudi rob mize mi ne dovoli, da bi vstal in ti še isti trenutek porinil napetega kur*ca v poželjivo luknjo. “Fu*ka se mi srce” te slišim šepetati. “Fu*ka se mi. Pof*ukaj me z jezikom” ječiš vedno glasneje, ko dobresedno srkam tvojo tekočino. (dobro veš kako rad imam piz*dino tekočino! primi jo in jo tesno pritisni v stisnjeno dlan. nekako tako bi te zagrabil, ko se bova zalizovala v tvoji pisarni. Tukaj v Ljubljani) S prsti razprem sramnici in se ti zatopim v meso. Čutiš? Čutiš kako z jezikom iščem tvoj anus? Hocem se ga nalizati, da te bo bolelo v ledjih. In to tudi počnem. S prsti poiščem nabrekli, že nekoliko vijolični in od napetosti čisto gladek ščegetavček in ga pritisnem ob sramno kost. Počasi se ti začne dogajati in kmalu te preplavi prvi večji naval tople krvi v obraz. Predvsem ob robove nosnic, ki se od vedno globjega dihanja širijo. Z jezikom pritisnem na ščegetavček, s prstom pa poiščem anus in ti ga počasi pritisnem. Izključno zato, da pomagam obdržati ritem tvojega nabijanja na moja usta. Ta pa je vedno odločnejši. Prst, ki je v tvoji luknji počasi porinem globje in te povlečem k sebi. Z vsakim tvojim premikom ti pomagam in porinem še bolj v notranjost. Sredinec je ves v tebi. Zdaj na svojih ušesih začutim močan stisk tvojih dlani, ki me povlečejo k sebi. Zadovoljen pridušen krik napolni pisarno. V istem trenutku me počasi odstaviš in spet potegneš nazaj. Samo zaradi tistega občutka sladkobne bolečine, ko je ščegetavček čisto preveč občutljiv, da bi prenesel vsak nadaljni dotik. Ampak občutek, ki ga povzroci krč v piz*di je močnejši. Tako se igrava še nekaj sekund, ko mi ob zaključku obesiš nogici preko ramen in se zadovoljno zlekneš v naslonjalu.”

List papirja je počasi zvila in ga pospravila v predal. Vstala je, se napotila k vratom in jih zaklenila. Dobro uro me je fu*kala. Dobesedno vzela si me je. Prekleto lepo nama je bilo. In še nama bo. Obljubim.

Lepo.
Takšne obljube si želi marsikatera.

Dolgšas mi je danes. Precej dolgčas …

Verjamem…

Meni je bilo, do danes…;)

Za redkokoga je fajn prebrat kaj takega.

Pravzaprav je dolgčas samo danes, ker je tak dan. Domišljija pač šiba sto na uro. Odtod ta “osamljenost”.

:))

Se strinjam, še posebej, če veš kakšni občutki so to.

Domišljija ubira svojo pot in ponavadi ne vpraša v katero smer. Drugače mi je današnji dan prav zanimiv, poln presenečenj (pozitivnih). Primeren sicer za kaj drugega, ampak… upam, da se bo nadaljevalo, tam kjer se je pred kratkim končalo.

Me ima, da bi vedel kaj je tisto. ;)))

Pusti domišljijo svojo pot…. 😉

p.s. vem, da bo šla v pravo smer…

🙂 Sem jo ravnokar sprostil. 😉

…jaz bi jo tudi. (spet)

Mmmmmmmmmm.

😉

…in jo tudi bom. Pravkar izvedela.

Nimam pojma čemu, ampak sem res ljubosumen.

…spam?

Spam?

Mi je prpelal’. Grem pogledat.

Pripeljal… kaj? A ti kdo zvoni? 🙂

Bom vzela list papirja iz predala… dvignila nogice na rob mize in zaprla oči…. morda te začutim…..

Kdorkoli je že bil, te je dobro zadržal… Upam, da uživaš.

Zaenkrat je kr ok, ja. :))
Me pa zanima kako zgleda. Kokr čudn se zdel tole. Zadržuje me, nimam pa pojma kdo.

Potem pa pravijo, da smo ženske radovedne. Ne vem kdo je bolj. 🙂

Jebemtiš. Pa sej isti zrak dihamo! :))

…ne boš verjel, še vsi smo krvavi pod kožo.

Bo to, da sem v kostimčku in petkah zadostovalo, da izpolniva vsaj del tvoje fantazije?

New Report

Close