Najdi forum

Splash Forum Avto.Over.Net Avtomobilizem Nov avto kateri pomoč

Nov avto kateri pomoč

Zdravo,

Odločila sem se, da bi si kupila avto vendar pa sem v dilemi. Namreč sploh ne vem kaj moram gledati in paziti.

Potrebovala bi manjši avto ( citroen c3, nekaj takega) ter da ima tisti gumb da ne zlezeš dol na klancu. Pa da piska med parkiranjem. Koliko km je še ok, da ima?

Mogoče kakšne ideje?

Cena nekje 5.000 do 7.000, star nekje 5,6 let?!

rabljeno vozilo ni zate. kaj pa nek automatic. mogoče celo kaki opel corsa, ti so včasih imeli še kr ok automatike in poceni. če že rabljen, hm. glej benz automatik. verjetno ne bo hiter, ne boš prehitevala, ne bo raketa. boš pa se peljala. kar je iz prebranega, že dosežek. da ne boš nobenega povozila, prišla sploh na cilj od A do B. mogoče kaki suzuki swift automatic.

Pomoje kilometrina ni tako pomembna kot kako dobro je ohranjen avto. Najboljše bi bilo, da bi šel poznavatelj avtomobilov s tabo na ogled, seveda pa tudi cel avto preglej in stestiraj, če vse dela. Jaz sem si pred nakupom avtomobila izposodil identičnega prek giro aplikacije, da sem videl če mi sploh ustreza takšen avto. Tako sem že pred dogovarjanjem s prejšnjim lastnikom vedel, da mi bo avto v redu.

New Report

Close