Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek nov obrambni minister Karl?

nov obrambni minister Karl?

Prav firbec me matra kdo bo popustil:trojček ali Karl.

Po moje Karl,ker je večji prostitutek od trojčka.
Trojček verjetno ni tako nehigieničen,da bi mu dal ministrstvo,če pa je tako slabo delal v preteklih letih in prejel toliko podkupnin.

Vaša mnenja?

kako pa veš, da je podkupnine dobil on???

Podkupnine je dobil Janša.

Po mojem mnenju je neokusno, da po takšni aferi (predvsem pa dokler ta ni razrešena) sploh upa pomisliti na obrambno ministrstvo, kaj šele to izreka naglas. Sicer pa ne razumem, zakaj je njemu, katerega glavni interes bi morali biti upokojenci, obrambno ministrstvo pomembnejše od tistih, ki imajo “čez” socialo. Ne vem, od kod takšen interes “upokojencev” za orožjem.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Še bolj neokusno pa je, da ga po vsem, kar so mu očitale te tri stranke, vabijo v koalicijo……

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Mišljeno je bilo v prenesenem smislu…podkupnine so mu pripisovali ravno voditelji trojčka:)

hahaha, nič ni neokusno (no vsaj za politike), tudi on je dejal da Pahor ni sposoben za mandatarja, pa se sedaj rade volje dogovarja z njim.Bo pa dobra koalicija, če bosta našla skupni jezik.

mene prej zanima zakaj Erjavec neče več z Janšom nikamor in pravi da ko se enkrat na****** , se ne boš več, torej. (lahko pomislim tudi na afero patrija)

kklara, pa ne njemu osebno, ampak naj bi kot minister razčistil, vandar najbrž ni smel ali upal, bomo videli sedaj kaj bo!:)

Po takem masiranju kot ga je Karel doživel letos (in tudi lani, čeprav medijsko manj pokrito) iz strani poslancev LDS, SD in Zares, me preseneča, da je DeSus sploh v igri. Nasploh je morala pri nas na psu – vsi si medsebojno očitajo korupcijo, klientelizem, ko pa gre za delitev oblasti se obnašajo kot največji prijatelji. Mah, saj nima smisla.

pa saj je jasno, da opozicija opozarja na napake, to je njeno delo!

spomnite se 4 in več let nazaj, ko je bil JJ v opoziciji, kako je šele on masiral in prav je da je in prav bo da bo tudi to vlado!:)

se pa strinjam, ni dovolj samo očitati, potrebno je stvari razčistiti!

Meni se ni potrebno nič spominjati za nazaj, ker ravno to govorim, da je že vseskozi morala na psu. Ne moreš nekoga obtoževati hudih zadev (ki so kazensko preganjane), potem pa ga recimo postaviti spet za ministra v novem mandatu. Ne razumem, kako narod takih zadev ne spregleda.

pa saj ni nihče rekel da bo dobil obrambo, spominja se delo in sociala. Bomo videli!:)))

sicer pa mislim, da bo obramba do dobra prevetrena.

hahaha, nič ni neokusno (no vsaj za politike), tudi on je dejal da Pahor ni sposoben za mandatarja, pa se sedaj rade volje dogovarja z njim.Bo pa dobra koalicija, če bosta našla skupni jezik.

mene prej zanima zakaj Erjavec neče več z Janšom nikamor in pravi da ko se enkrat na****** , se ne boš več, torej. (lahko pomislim tudi na afero patrija)

kklara, pa ne njemu osebno, ampak naj bi kot minister razčistil, vandar najbrž ni smel ali upal, bomo videli sedaj kaj bo!:)[/quote]

Ninej,kolikor so meni poznane zadeva na ministrstvu,mora ponovno dobiti ministrovanje,da “počisti” nekaj zadev za seboj:))))))))Tu je vprašanje kdo koga in za kaj drži v šahu:))))))
Ni Karl to kar vidimo na TV,zagotovo ne:))))))

pa korlna tiščijo tisti “tastari” za krvatlc iz ozadja..
..žnidaršič & CO..
ma ni blema, ..to bo še štala..

sej kot vedno pravim..levaki tolikokrat požrejo besedo in to že 1. dan..
(primer LDS-KK, ki je hotla skrepelit Erjavca, zdej gredo pa z njim v vlado, načelnost na višku!)

hahaha, nič ni neokusno (no vsaj za politike), tudi on je dejal da Pahor ni sposoben za mandatarja, pa se sedaj rade volje dogovarja z njim.Bo pa dobra koalicija, če bosta našla skupni jezik.

mene prej zanima zakaj Erjavec neče več z Janšom nikamor in pravi da ko se enkrat na****** , se ne boš več, torej. (lahko pomislim tudi na afero patrija)

kklara, pa ne njemu osebno, ampak naj bi kot minister razčistil, vandar najbrž ni smel ali upal, bomo videli sedaj kaj bo!:)[/quote]

Ninej,kolikor so meni poznane zadeva na ministrstvu,mora ponovno dobiti ministrovanje,da “počisti” nekaj zadev za seboj:))))))))Tu je vprašanje kdo koga in za kaj drži v šahu:))))))
Ni Karl to kar vidimo na TV,zagotovo ne:))))))[/quote]

živi bili pa videli:)))

sicer pa ja, noben politik ni tisto kar kaže!:)

kak pa zdaj to..
a niso vaši drugačni..
prebarvani al kar že..
skratka 100x boljši..

kaj si takšne volila..ki niso to kar kažejo..
če si vedla in veš kar si napsiala, si z KK vred potem en velik hipokrit..
kar že tko vem..

Zakaj pravi tako? Ker mu po domače povedano nekam leze……

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Mene resnično zanima potek debate na tem forumu, če bi Pahor sklenil koalicijo z Janšo. Gremo poskusit?

To je nemogoče. Obe stranki sta sicer deklarirano socialdemokratski, vendar zaradi zgodovinskih razlogov in svetovnonazorskih razlik pri nas to ne gre skupaj. To me spominja na zgodnjegimnazijsko obdobje, ko je KP zelo novačila mlade kadre. In meni takrat ni bilo jasno, zakaj dober vernik ne more biti tudi dober komunist-mislim član partije, ne neko filozofiranje. Seveda ne more biti, kajti v osnovi izhajata iz popolnoma nasprotnih stvari. Idealistično proti materialističnemu v filozofskem smislu.
Taka koalicija bi bila potrebna v primeru potrebe po velikih družbeno političnih spremembah.

Saj mi je to jasno. Ampak, če izhajamo iz tega, da Janša trdi, da bi pahorja povabil v koalicijo, če bi zmagal, potem lahko hipotetično o tem debatiramo. Recimo, da mu verjamemo in da bi Pahor vstopil v koalicijo. Mene bolj zanima nivo debate.

To bi bilo super.

Najprej rdeči komunajzarji ne bi bili več rdeči komunajzarji.

mislim, da po teh volitvah ni stranke, ki bi želela z njim v koalicijo, je kot črna luknja, ki je svoje partnerje!:)

Ninej, ti si pa tako podkovana v vseh zadevah, bi te bilo za ponucat v kakšni preiskovalni komisji. Kako pa ti vse to veš?
Brez skrbi, pa še kako bi se pulili za koalicijo. Gena za nepristranskost pa nimaš!

Pa ne samo to! Očitno je tu na forumu poklicno – mal poglej,kolk ma dela….

New Report

Close