Najdi forum

Naslovnica Forum Arhiv Knjižni molji in pravopis Nov trend: ljudje pričakujejo, da boš zanje kupil novoizdano knjigo, jo prebral in prodal naprej

Nov trend: ljudje pričakujejo, da boš zanje kupil novoizdano knjigo, jo prebral in prodal naprej

WTF?
Saj ni čudno, da založbe propadajo. Vsaj v knjižnici bi počakali v čakalni vrsti, da se pride do knjige.
To, kar se dogaja na Facebooku, da vedno žicajo za novoizdanimi knjigami je že too much. Moje mnenje.
Knjiga za 25,00 € ali za 30,00 € se ni naredila zastonj. Ja, to so knjige, v katere je bilo nekaj vloženega.
Ne pa pofl romani iz Učil za 5,00 €.

Pozdravljen!

Sama sem nekaj časa nazaj izdala svojo prvo knjigo (sedaj končujem drugo) in dobro vem kako je s tem.

Prodajala sem jo za 19,90€, a je bilo po določenih odzivih že to nekaterim veliko, veliko preveč.

Ljudje se ne zavedajo, da človek temu, da nekaj spiše skupaj, ilustrira, posveti ogromno časa. Kaj šele, da po možnosti vloži denar v to, da sama knjiga tudi nastane.

Na to žal večina ne pomisli več.

Sama se spravljam pisati knjige le še za svoj užitek, saj se služiti s tem več ne da. Ne da, v smislu, da je to tvoj edini vir preživetja, so pa seveda izjeme (poznani in uspešni pisatelji).

L.p.

Čestitam ti za prvo izdano knjigo. 🙂 Ja, za vse “okoli” knjige gre kar precej denarja, pa še avtorje bi morali bolj ceniti. Predvidevam, da imaš popoldanski s.p. oz. si samozaložnica?

Hvala ti! 🙂

Res je, kot samozaložnica.

L.p.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close